Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Ilga laika daziau plaukus sviesiom sruogelem... tai ir plaukai kaip siaudai patapo schmoll.gif bet labai padejo Moroccanoil drekinamas sampunas ir tos pacios firmos aliejukas wub.gif ... tikrai super plaukai tapo labai svelnus, blizgantys
Atsakyti
kur nusipirkti VO5 Miracle fluida ta? ar yra Lietuvoj?
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2012 05 18, 18:13)
O kokio ilgio jusu plaukai?
Mano ties liemeneles uzsegimu, tai man 50 ml buteliuko uztenka tikrai ne dviem kartams. Nereikia tiek daug pritepti plauko aliejumi. As isipilu i delna ir issitepu, gal mazdaug apie 3 valguomuosius saukstus ir paskirstau tolygiai smile.gif

nu mano siek tiek ilgesni, bet as alieju daug tepu, o argano tai vat gaila galvodavau jei daug jo pilti. net nepagalvojau, kad galima mazai tepti ir bus efektas:) o ant dregnu plauku?
Atsakyti
QUOTE(wwwmonika @ 2012 05 18, 20:17)
nu mano siek tiek ilgesni, bet as alieju daug tepu, o argano tai vat gaila galvodavau jei daug jo pilti. net nepagalvojau, kad galima mazai tepti ir bus efektas:) o ant dregnu plauku?

As tepu ant sausu plauku ir palieku per nakty. Man uztenka tu "tryju saukstu" issitrinu delnus ir paskirstau padalinus plaukus i dvi dalis ir jeigu jauciasi paskui braukian tarp pirstu, kad kitur plaukai sausi dar tuomet patepu, bet tikrai nereikia, kad plaukai riebaluotu rubus smile.gif Aisku argano aliejaus kaukes brangus malonumas, pabandykit avokadu alieju smile.gif
Atsakyti
brangus malonumas tas arganu aliejus, bet matyt neveltui ir vadinamas skystuoju auksu:) avokadu bandziau, patiko irgi:) dabar tepsiu su saiku:) aciu uz pamoka Tresor thumbup.gif
Atsakyti
mano plaukai taip pat sausi, o dar kai pacios banguojasi, tai isvis tokie pasisiause ir siurkstus doh.gif bet man lb patinka Goldwell firmos kremas fluidas, tikrai super dalykelis, plaukai nuo jo blizga, lengvai sukuojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwmonika @ 2012 05 23, 18:22)
brangus malonumas tas arganu aliejus, bet matyt neveltui ir vadinamas skystuoju auksu:) avokadu bandziau, patiko irgi:) dabar tepsiu su saiku:) aciu uz pamoka Tresor thumbup.gif



rich firmos arganu aliejus 40lt. vos pora ir plaukai maniskiai ploni nusiure kosmariski atsigavo, i sveikus panasus pasidare. nustebau lotuliukas.gif
Atsakyti
turesiu omeny apziureti ir rich aliejuka:)
Atsakyti
na ka tepu pries nakti dabar kaip tresor pamoke ir liux thumbup.gif plaukai svelnesni poto. kai pabaigsiu sita pirksiu ta rich aliejuka, nes arganu aliejus geris mano plaukams patinka good.gif flirt.gif
Atsakyti
Pirma tema rasite cia http://www.supermama...ai kaip siaudai



Uzvedu sia tema is naujo, nes pati atsiduriau nekokioj situacijoj ir laukiu patarimu. Vienu zodziu , per menesi is sokoladines briunetes tapau peroksidine blondine- pavaiksciojau puse metu ir supratau, kad si spalva ne man. Ir vel kruva dazymu ir savaime suprantama galutinis rezultatas - visiskai nukirpti plaukai ( na iki zandikaulio, daugiau nekirpau nes negrazu-netinka baisiai). taciau ant galvos liko, koks geras sprindis ,visiskai sugadintu, nusiurusiu plauku, as aisku suprantu, kad as ju jau neatgaivinsiu teks kirpti. Mano planas toks- kirpti plaukus po truputi kas menesi palaikant ilgi iki zandikaulio kol tie nusiure galai visiskai nusikirps , o iki tol ieskau stebuklingu priemoniu kurios padetu naujiems plaukams augti grazesniems, o seniems triusenoms suteiktu kosmetini efekta- padarytu juos glotnius, padrekintus, sunkesnius ir t.t. trumpaiu tariant noriu normaliai atrodyti kol ataugs nauji plaukai.
taigi kokias preimones naudojate super sausiems plaukams gaivinti?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2012 11 12, 22:15)
Pirma tema rasite cia  http://www.supermama...ai kaip siaudai 
Uzvedu sia tema is naujo, nes pati atsiduriau nekokioj situacijoj  ir laukiu patarimu. Vienu zodziu , per menesi is sokoladines briunetes tapau peroksidine blondine- pavaiksciojau puse metu ir supratau, kad si spalva ne man. Ir vel kruva dazymu ir savaime suprantama galutinis rezultatas - visiskai nukirpti plaukai ( na iki zandikaulio, daugiau nekirpau nes negrazu-netinka baisiai). taciau ant galvos liko, koks geras sprindis ,visiskai sugadintu, nusiurusiu plauku, as aisku suprantu, kad as ju jau neatgaivinsiu teks kirpti. Mano planas toks- kirpti plaukus po truputi kas menesi palaikant ilgi iki zandikaulio kol tie nusiure galai visiskai nusikirps , o iki tol ieskau stebuklingu priemoniu kurios padetu naujiems plaukams augti grazesniems, o seniems triusenoms suteiktu kosmetini efekta- padarytu juos glotnius, padrekintus, sunkesnius ir t.t. trumpaiu tariant noriu normaliai atrodyti kol ataugs nauji plaukai.
taigi kokias preimones naudojate super sausiems plaukams gaivinti?




Pasiskaityk,pilna atsakymu temoj
Atsakyti
na taip perskaiciau visa tema, daug ka is ten suzinojau ir zadu isbandyti, taciau rinkoj atsiranda vis nauju produktu, o be to dar ir kirpyklos siulo ivairais naujas plauku gaivinimo paslaugas, tai va ir noriu suzinoti kas ka naujo yra surade. anoje temoje paskutine zinute parasyta 2008metais
Atsakyti
Aš dabar išiminėju plaukų spalvą, tai po pirmo nuėmimo bandžiau dažyt su dažais be amoniako, tai nenukando spalvos. Antrą kart išėmiau po 2 savaičių ir už kokios savaitės vėl dažysiu tik jau manau su amoniakiniais, kad užsidažytų g.gif bijodama prarast plaukus kas antrą dieną tepu prieš miegą kokosų alieju+truputį ricinos aliejaus ir ryte išplaunu. Ir plaukai buvo švelnūs ir blizgėjo smile.gif šiaip užtenka porą kart į savaitę patepliot taip, ar bent jau kartą, bet aš kadangi juos dabar truputį alinu, tai tepu dažniau. Dar išbandžiau sumaltą su blenderiu avokadą+alyvuogių aliejų. Tik mano blenderis turbūt nekoks, nes nesumalė idealiai, tai žiauriai pravargau kol avokadą iškrapščiau, nors kitos avokadu yra labai patenkintos. Žodžiu man puikiai padeda nebrangūs natūralūs dalykai, o papildomai naudoju balzamą kad lengviau šukuotųs, nes pas mane jie banguojasi tai gan sunku šukuot būna. Šiaip dar visai galvoju po visų dažymų pasikirpt galiukus truputį ir pabandyt plaukų laminavimą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 13 lapkričio 2012 - 00:29