Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(FreeSuga @ 2012 02 16, 04:34)
Kas per ampules? rolleyes.gif



ir mane domina kur parsiduoda??
Atsakyti
QUOTE(Ta111 @ 2012 02 16, 00:40)
vat ir man tas pats buvo, truputi soke buvau biggrin.gif mano plaukai nebuvo tokie sausi pries ji uztepant. dabar naudoju keratino ampules, plaukai galima sakyti  silkiniai po ju. rolleyes.gif



gal proco keratinas?
Atsakyti
Vienu metu mano plaukai buvo ne tai, kad kaip siaudai, bet kaip koks sinjonas, tokie sintetiniai atrode. Net nemalonu liesti buvo.
Bet mane isgelbejo keli dalykai:
1. Karstos zirkles. Bet vieno ar dvieju kartu neuztenka, reikia kas pora men bent jau po pora cm pakirpt ir taip kokius 4 kirpimus;
2. Ivairiu alieju kaukes: alyvuogiu, kokosu, argano. Argano man pats paciausias aliejus koks tik gali buti. MAno plaukucius laaabai atgaivino smile.gif
3. Netiesint ir negarbanot su jokiom znyplem ir kuo maziau dziovintuvo.

Atsakyti
o iš kur tos karštos žirklės? smile.gif
Atsakyti
Su karštom žirklėm kirpėjos kerpa tongue.gif man irgi karštos žirklės padėjo, taipogi 5 milkshake amino rugščių procedūros, bei tepu šilku, tai liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 12, 23:10)
o iš kur tos karštos žirklės? smile.gif



Reikia pasieiskoti, kur kirpyklos kerpa su siomis zirklemis, nes tikrai ne kiekvienam grozio salone. O ir kaina daug didesne, nei kirpimo paprastom zirklem
Atsakyti
Man labai padejo ir labai rekomenduoju VO5 Miracle fluid ar pan vadinasi. Su argano aliejumi taip pat. Kaina nedidele, bet pasaka ten o ne daiktas. Viena karta po plovimo nepatepiau, tai iskart pajauciau skirtuma. Tik va kai mano saknys labai linkusios i riebuma, tai plaukai greiciau susiriebaluoja. Bet nieko, del sito tai galiu pakentet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 03 16, 20:24)
Viena karta po plovimo nepatepiau, tai iskart pajauciau skirtuma.



nu tai negi visa gyvenima tepsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 16, 21:00)
nu tai negi visa gyvenima tepsi  g.gif


Tai as tik pradejau ji naudot pries savaite ar dvi, tai nemanau kad mano visada besiveliancius ir sugadintus plaukus taip greit atstatytu i normalia busena, todel ir jautesi.

P.s. as turbut nelb teisingai issireiskiau doh.gif Tepu ne kiekviena diena, o po plovimo, tai va viena karta nepatepiau, ir skirtumas jautesi smile.gif

P.p.s. jei tiktu ir patiktu tikrai tepciausi visa gyvenima (jei plaukai neatsistatytu), nebent ka nors dar tinkamesnio rasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 03 17, 01:17)


P.p.s. jei tiktu ir patiktu tikrai tepciausi visa gyvenima (jei plaukai neatsistatytu), nebent ka nors dar tinkamesnio rasciau ax.gif



fantastika, ataugtu tau tie plaukai sveiki ir tiek. As pvz esu platinine is vis, plaukai ziauriai sudege, tai paemiau ir nusireziau per puse ilgi, nu nerealiai jauciuosi ir plaukams gera smile.gif dabar ataugs sveikas, normalus plaukas.
Atsakyti
o kaip jus argano alieju naudojate?nes karsto aliejaus kauke darant jo daug reikia, o kaina tai nemaza... ar tik galus tepat? nes to buteliuko 50ml tai dviem kartam tik kokiem man uztektu.
Atsakyti
QUOTE(wwwmonika @ 2012 05 18, 17:36)
o kaip jus argano alieju naudojate?nes karsto aliejaus kauke darant jo daug reikia, o kaina tai nemaza... ar tik galus tepat? nes to buteliuko 50ml tai dviem kartam tik kokiem man uztektu.

O kokio ilgio jusu plaukai?
Mano ties liemeneles uzsegimu, tai man 50 ml buteliuko uztenka tikrai ne dviem kartams. Nereikia tiek daug pritepti plauko aliejumi. As isipilu i delna ir issitepu, gal mazdaug apie 3 valguomuosius saukstus ir paskirstau tolygiai smile.gif
Atsakyti