Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2012 01 21, 13:59)
matau, kad daugelis rašot, kad prisižaidėt su kokosais ir tik  dar labiau išsausinot plauką. norėjau paklausti - ar ant drėgnų plaukų tepat?

Man plaukams geriausiai alyvuogių aliejaus kaukės. nors kartais tepu ir kokosų. Visada ant drėgnų plaukų - jokių sausėjimų nematau smile.gif

as irgi pastebejau kad man nuo kokosu aliejaus tik blogiau..tepu sausus plaukus pries plovima. po plovimo jie palieka dar siurkstesni kazkokie, sunkiai tvarkomi, nemalonu net liest..idomu kame saknys? ar gi neturetu buti priesingai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissR: 21 sausio 2012 - 14:48
Man patinka Alfaparf purškiamas Semi di lino diamante. Labai glotnina plaukus, būna tiesūs, švelnūs ir žvilgantys, turėtų padėti kiekvienam šiaudui lotuliukas.gif bent man tikrai padeda.
Atsakyti
turejau ta semi de lino aliejuka,paskutinis s.... jis man,velesi plaukai nuo ,neimanoma issukuot.... doh.gif ir plaukus riebino. nevykes produktas. niekuo nepadejo. atidaviau ir dziaugiausi ,kad paeme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 01 21, 14:48)
as irgi pastebejau kad man nuo kokosu aliejaus tik blogiau..tepu sausus plaukus pries plovima. po plovimo jie palieka dar siurkstesni kazkokie, sunkiai tvarkomi, nemalonu net liest..idomu kame saknys? ar gi neturetu buti priesingai

Kiek zinau, bet koki alieju geriausia tepti ant dregnos odos ar dregnu plauku. Man pati geriausia kauke plaukams-kokosu aliejus. Sudrekinu plaukus ir istepu aliejum, isplovus plaukai buna minksti, svelnus ir tikrai atsigave... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2012 01 21, 16:08)
Kiek zinau, bet koki alieju geriausia tepti ant dregnos odos ar dregnu plauku. Man pati geriausia kauke plaukams-kokosu aliejus. Sudrekinu plaukus ir istepu aliejum, isplovus plaukai buna minksti, svelnus ir tikrai atsigave... smile.gif

ir kiek laiko laikote isteptus dregnus plaukus? as seip visada tepu sausus ir net per nakti daznai laikau.(kokosu aliejum)
Atsakyti
QUOTE(inguliukas56 @ 2012 01 21, 18:40)
ir kiek laiko laikote isteptus dregnus plaukus? as seip visada tepu sausus ir net per nakti daznai laikau.(kokosu aliejum)

Laikau neypatingai ilgai apie 15-20 min, o po to isplaunu su sampunu. Kadangi kelis kartus taip pat buvau tepus sausus plaukus ir palikus nakcai, tai palyginimui, bent jau man, geresnis poveikis yra, tepant ant dregnu plauku. Pilnai tikiu, kad tepant sausus plaukus, plaukai sausinami ir nieko gero nebuna. Juk netgi tepant oda aliejais rekomenduojama tepti ant dregnos odos, aliejus tuomet susigeria geriau. Sitam reikale kokosu aliejus irgi yra geris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2012 01 21, 19:13)
Laikau neypatingai ilgai apie 15-20 min, o po to isplaunu su sampunu. Kadangi kelis kartus taip pat buvau tepus sausus plaukus ir palikus nakcai, tai palyginimui, bent jau man, geresnis poveikis yra, tepant ant dregnu plauku. Pilnai tikiu, kad tepant sausus plaukus, plaukai sausinami ir nieko gero nebuna. Juk netgi tepant oda aliejais rekomenduojama tepti ant dregnos odos, aliejus tuomet susigeria geriau. Sitam reikale kokosu aliejus irgi yra geris smile.gif

dekui,reiks taip isbandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FreeSuga @ 2012 01 18, 22:40)
gali pasakyti kokias konkreciai drekinancias priemones naudoji?smile.gif


naudoju "Plumari" kauke plaukams (pirkta Eurokos); "Hempz" rekinanti balzama (zalia pakuote); kauke "goldwell rich repair"; "joico moisture recovery" balzama; gliss kur aliejuka; matrix biolage drekinamaji balzama. Zinoma naudoju pakaitomis, ne visas is karto smile.gif
Sampunus taip pat naudoju pakaitomis - Head n shoulders; john frieda, redken. Man svarbu, kad jie isplautu plaukus.

Del kokosu aliejaus - plaukus juo tepant jie pradedavo elektrintis, po plovimo - prisiploje ir klaikiai besielektrinantys plaukai g.gif
Atsakyti
Turejau siaudinius plaukus kol sviesinau, aciu Dievui kad minkstuciai vel tapo kai nustojau sviesinti - jau kokius 2 menesiu nebesviesinu ir plaukas pasikeite 100%, net keista liesti kasas, kirpeja dazydama dazais ir stebejo,kiek plaukas dazu sugeria,sako turbut tikrai labai issauseje buvo biggrin.gif bet ka daryt - vistiek sviesi noriu buti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, manau visos esame patyrusios tas pacias problemas:-) mano irgi plauku niekas neistengdavo issukuoti, kirpeja keikdavosi. Bet dabar jau kuri laika naudoju italiskos profesionalios REGENE kosmetikos priemones: aliejus, kurie plauna galva (bet jie naudojami ant sausu plauku), sampunus, kaukes ir aliejukus galiukams - tai plaukai tikrai atsigave, galiukai lengvai isskukuojami, nesiserpetojau, spalva sodri ir zvilga:-) Si kosmetika yra gydomoji ir prekiauja tik vaistinese...
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 01 21, 14:48)
as irgi pastebejau kad man nuo kokosu aliejaus tik blogiau..tepu sausus plaukus pries plovima. po plovimo jie palieka dar siurkstesni kazkokie, sunkiai tvarkomi, nemalonu net liest..idomu kame saknys? ar gi neturetu buti priesingai

vat ir man tas pats buvo, truputi soke buvau biggrin.gif mano plaukai nebuvo tokie sausi pries ji uztepant. dabar naudoju keratino ampules, plaukai galima sakyti silkiniai po ju. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ta111 @ 2012 02 16, 00:40)
vat ir man tas pats buvo, truputi soke buvau biggrin.gif mano plaukai nebuvo tokie sausi pries ji uztepant. dabar naudoju keratino ampules, plaukai galima sakyti  silkiniai po ju. rolleyes.gif


Kas per ampules? rolleyes.gif
Atsakyti