Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Ginatrytia @ 2011 02 12, 18:37)
As susigadinau plaukus su balinimu, aisku nebutu taip blogai jei plaukus buciau sviesinus vien tik kirpykloje, bet... sugalvojau, kad daug pigiau iseina namie nusidazyti tai gi po 3 tokiu dazymu namie, plaukai tapo kaip siaudai, pradejo trupeti vienu zodziu siaubas:) O turejau tokius tankius, ilgus plaukus  doh.gif Pasiziurejus i senas nuotraukas verkt norisi.
Bet dabar jau antri metai dazau plaukus kirpykloje ir atradau toki stebuklinga dalyka, nuo kurio plaukai pradejo augti daug greiciau tai O'rising ampules plaukams.Naudoju jau 3 men, ir priaugo daug "antenyciu", aisku nervina kai stovi tie plaukeliai, bet dziaugiuos, kad tiek atauga nauju plauku, o ir siaip auga visi daug greiciau, anksciau per 2 men ataugdavo kazkur 2cm ties saknimis, o dabar jau 2,5men ir jau beveik 4cm  thumbup.gif
Dar naudoju nerafinuota kokosu alieju, issitepu nakciai visus plaukus pora kart i savaite ar dazniau.
Ir dar atardau ziauriai gera dalyka ECHOSLINE plauku krema su placenta, kainuoja apie 30lt, tikrai, is mano visu naudotu kaukiu plaukam sita pati, pati!Plaukai atrodo storesni kazkokie ir puresni, aplamai daug daugiau plauku ant galvos atrodo  biggrin.gif
Dar galiu pasiulyt Body shop seruma plauku galiukmas su vynuogiu seklu aliejumi.Jo yra 75ml atrodo kainuoja apie 40lt, bet jo labai ilgam uztenka.

Tai kol kas tiek  4u.gif


tas Echosline tai mane ypatingai sudomino:) pagal aprasyma tai viskas ko as taip ilgai ieskau smile.gif kur jo galima butu gauti ? g.gif o kokia spalva siuo metu dazaisi kirpykloje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 13, 16:56)
tas Echosline tai mane ypatingai sudomino:) pagal aprasyma tai viskas ko as taip ilgai ieskau smile.gif kur jo galima butu gauti ?  g.gif  o kokia spalva siuo metu dazaisi kirpykloje?smile.gif

mane ir sudomino g.gif nete radau kur ja užsisakyt galima , o parduotuvėse ju buna g.gif
Atsakyti
Jei Vilniuj gyvenat tai Vilkpedes bazeje, paneriuose yra, ten vienoj is parduotuvyciu tu, ten gal net keletu litu pigiau biggrin.gif Gal kur ir kitur yra, bet as ten perku smile.gif O del spalvos tai nezinau as to atspalvio tikrai, bet labai sviesiai, ne visiskai baltai, bet i ta puse smile.gif
O del ampuliu tai nezinau, mama buvo uzsipirkus ju pries metus ar pora, dabar kiek visur ziurejau tai lyg tais nebeveza ju arba as ne taip supratau g.gif
Atsakyti
labukas,
perskaiciau abi temas "siaudiniai plaukai", daug labai tu priemoniu , reikia tik isirinkti, o nuo ko pradet doh.gif taigi uzsisakiau internete "Hennaplus Hairwonder Hair Repair Cream " ir darysiu alyvuogiu aliejaus kaukes.-pradziai bus gerai, veliau jei nepavyks darysiu braziliska tiesinima keratinu, nes plaukas banguotas ir fizz, ir pakirpsiu nualintus peroksidiskai dazytus galiukus unsure.gif ,o taip noriu ilgu plauku....
po to skaiciau apie augima skatinancias kapsulytes, reikes ir situ isigyti, tik dar reiks nusprest kurias blush2.gif
vajej kiek darbo su tais plaukuciais doh.gif
Atsakyti
Aš buvau susigadinusi plaukus su tais šviesinimais, aišku šviesi taip ir nelikau biggrin.gif Iš šiaudų į minkštus plaukus padėjo atsiversti Keune kaukė thumbup.gif
Atsakyti
yra keletas geru kaukiu bei plauku aliejuku 4u.gif
Atsakyti
O mano plaukai nebuvo šiaudiniai, kol šviesinau, net nežinojau, ką reiškia išsausėję plaukai, bet kai pasitamsinau, atradau tokius "džiaugsmus" kaip plaukų elektrinimasis vasarą, stovėdavo kaip stagarai, trupėjo beprotiškai, ko tik nedariau, kad juos išgelbėčiau. Kokosų aliejus tik blogino situaciją, galiausiai spjoviau į tą natūralumą ir prisipirkau chemijos, per keletą mėnesių intensyvaus kaukių, balzamų naudojimo plaukai bent jau liovėsi elektrintis ir atrodo geriau.
Beje, naudoju drėkinančias priemones, o ne maitinančias.
Atsakyti
QUOTE(so.am.i @ 2012 01 18, 23:26)



gali pasakyti kokias konkreciai drekinancias priemones naudoji?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(so.am.i @ 2012 01 18, 22:26)
O mano plaukai nebuvo šiaudiniai, kol šviesinau, net nežinojau, ką reiškia išsausėję plaukai, bet kai pasitamsinau, atradau tokius "džiaugsmus" kaip plaukų elektrinimasis vasarą, stovėdavo kaip stagarai, trupėjo beprotiškai, ko tik nedariau, kad juos išgelbėčiau. Kokosų aliejus tik blogino situaciją, galiausiai spjoviau į tą natūralumą ir prisipirkau chemijos, per keletą mėnesių intensyvaus kaukių, balzamų naudojimo plaukai bent jau liovėsi elektrintis ir atrodo geriau.
Beje, naudoju drėkinančias priemones, o ne maitinančias.



drinks_cheers.gif va su tais kokosais ir aš prisižaidžiau , tepiau negailėdama lepinau ir turiu tokius išsausėjusius galus kokių niekad neturėjau doh.gif
Atsakyti
ECHOSLINE irmos as naudoju kondicionieriu sausiems, besiveliantiems plaukams. niu superinis jis man, jau gal penktas buteliukas. vis prisiskaitau geru nuomoniu apie kitus balzamus, nusiperku, pabandau ir vel griztu prie sio. ji dar galima naudoti ir kaip nenuplaunama balzama. beto labai taupii naudojasi, nes jis turi toki putojima
Atsakyti
dabar yra vaistinese nauja REGENE italiska linija, kur galima rasti priemoniu ivaisioms plauku ir galvos odos problemoms spresti (slinkimui, pleiskanojimui, plauku atstatymui, jautriai galvos odai, plauku galiukams, tiesinimui ir pan.) Priemones pagamintos is naturaliu eteriniu alieju ir yac sampunai turi laurilgliukozodo, kas yra labai svarbu turint jautria oda, tai naturalus ingredientas. Pati bandziau meginukus,tikrai gerai susitvarko plaukai nuo pat saknu
Atsakyti
matau, kad daugelis rašot, kad prisižaidėt su kokosais ir tik dar labiau išsausinot plauką. norėjau paklausti - ar ant drėgnų plaukų tepat?

Man plaukams geriausiai alyvuogių aliejaus kaukės. nors kartais tepu ir kokosų. Visada ant drėgnų plaukų - jokių sausėjimų nematau smile.gif
Atsakyti