Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

reikia naudoti kuo naturalesnius sampunus ir balzamus. is pradziu atrodo,kad nepadeda ,bet ilgiau panaudojus matosi rezultatas. as naudoju live clean ir down under naturals nude sampunus ir balzamus. nukirpau visus plaukus kurie buvo issauseje ir plaunu tais sampunais. puse metu nekirpau jau ir jokio sausejimo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA-40 @ 2011 02 04, 19:28)
reikia naudoti kuo naturalesnius sampunus ir balzamus. is pradziu atrodo,kad nepadeda ,bet ilgiau panaudojus matosi rezultatas. as naudoju live clean ir down under naturals nude sampunus ir balzamus. nukirpau visus plaukus kurie buvo issauseje ir plaunu tais sampunais. puse metu nekirpau jau ir jokio sausejimo.  smile.gif

as irgi naudoju naturalius sampuniukus ir balzamus. kaip kaukes uzsidedu aliejuku rusisku ivairiu naktimis palaikyt. Taip pat nukirpau isdziuvusius plaukus, dabar asiaugineju ir dziaugiuosi kad atsigauna, blizget pradejo, nebesipucia taip smarkiai kaip anksciau... Zodziu atgaunu "savo"plaukus smile.gif thumbup.gif na tik dar biski banguojasi, aks mane nerrvina, tad tenka pakankint plaukus plauku tiesintuvu kartais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 02 06, 23:14)
as irgi naudoju naturalius sampuniukus ir balzamus. kaip kaukes uzsidedu aliejuku rusisku ivairiu naktimis palaikyt. Taip pat nukirpau isdziuvusius plaukus, dabar asiaugineju ir dziaugiuosi kad atsigauna, blizget pradejo, nebesipucia taip smarkiai kaip anksciau... Zodziu atgaunu "savo"plaukus smile.gif  thumbup.gif  na tik dar biski banguojasi, aks mane nerrvina, tad tenka pakankint plaukus plauku tiesintuvu kartais  blush2.gif


o as kaip tik stengiuos pabanguoti, nes mano tiesus kaip stagarai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 06, 23:52)
o as kaip tik stengiuos pabanguoti, nes mano tiesus kaip stagarai  lotuliukas.gif


Hehe, visiems vis kitaip.. Na man gaila tų plaukelių, reikės stengtis kuo mažiau.. Geriau pasišiaurusiai labiau.. Iš manės net MB juokiasi, Rock Star vadina kai neišsitiesinu.. biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 12 01, 22:34)
Klausykit, o ka daryt kad nesupustu plaukai? g.gif
Maniskiai labai puciasi, kai issiplaunu galva, o kita diena jau nebe taip g.gif


Plaukų pūtimąsi labai gerai nuima serumas MILK SHAKE Glistening serum.
Atsakyti
sveikos, mano galai taip pat pučiasi, šiugžda, yra beprotiškai sausi iš po seniau darytų balinimų... o jau kiek visko išbandyta... doh.gif dabar bent truputį apmažina po plovimo ant sausų plaukų galų įtrintas lašelis natūralaus nerafinuoto linų sėmenų aliejaus...
Atsakyti
niekas nepades , nevarkite. geriausias budas nukirpti sausus galus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2011 02 08, 12:03)
sveikos, mano galai taip pat pučiasi, šiugžda, yra beprotiškai sausi iš po seniau darytų balinimų... o jau kiek visko išbandyta... doh.gif dabar bent truputį apmažina po plovimo ant sausų plaukų galų įtrintas lašelis natūralaus nerafinuoto linų sėmenų aliejaus...


tepkite plaukus (visus) linu semenu aliejumi ir palikite nakciai (jei negalite nakciai tai bent kelioms val. pries plovima), taip pat maziau naudokites plauku zdiovintuvu.. Man sios priemones labai padejo! tiesa, as palikdavau nakciai dazniausiai... ax.gif
Atsakyti
o man padejo stai kas : geri,parinkti pagal plaukus sampunai ir kondicionieriai,aliejukas galiukams, viena kart i sav gilus kondicionavimas(loreal power repair b kapsules) ,ir kokosu aliejus.
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2011 02 08, 21:45)
o man padejo stai kas : geri,parinkti pagal plaukus sampunai ir kondicionieriai,aliejukas galiukams, viena kart i sav gilus kondicionavimas(loreal power repair b kapsules) ,ir kokosu aliejus.



vau, pirma karta gyvenime girdziu gilus kondicionavimas g.gif kas tai?smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif kirpeju reiktu klausti ,kad placiau paaiskintu ax.gif is esmes paprastas dalykas- giliai maitinantis ,drekinantis produktas pvz : LT-Mėlynai žalių dumblių kondicionuojamoji plaukų kaukė (118 ml), Aubrey Organics
loreal power repair B ir daug kitu. naudojami karta i savaite. man uk kirpeja patare: " three steps to healty ,shine hair : good shampoo and conditioner,deep conditioning once per week" ir aisku papildomos priemones-aliejukas,naturalus aliejai ir t.t. visa tai "optinional" palei plauku poreki. 4u.gif
Atsakyti
nenaudoju naturaliu sampunu ar balzamu, perku paprastus is prekybcentriu, bet visa kita darau - ir kaukytes tepu, ir aliejum palepinu, ir pakerpu, o plaukai vistiek kaip siaudai sad.gif net MB cia viena diena pasake, kas su tavo plaukuciais, kazkokie lb issauseje doh.gif tai jei jau vyras pastebi, reiskia tikrai tragedija sad.gif
kalbejau su savo kirpeja, sako, gali but tiesiog tokia plauko struktura, sausas, linkes garbanotis ir pustis plaukas, ir sako kiek ko bedarytum, vistiek tavo plaukai nebus kaip is reklamos ar tokie zvilgantys kaip buna kitu merginu blink.gif ta net nzn g.gif
Atsakyti