Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Heineken @ 2010 11 06, 11:27)
Atradau aliejuką plaukams,jei ji paskirstai per puse plauko ir galiukus,tokie gyvi tampa,tik beda,.kad ir taip riebaluojasi,o kai taip darau,net pusdienis nepraeina ir riebaluoti. Plius,turiu iproti daznai liest plaukus blink.gif  4u.gif


Kas čia per aliejukas?

Šiaip keista bet kai aš užsidedu kokį aliejuką tai paskui mano plaukai dar sausesni atrodo... net nesuprantu kodėl taip, juk aliejus turėtų juos pamaitinti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Heineken @ 2010 11 06, 11:27)
Atradau aliejuką plaukams,jei ji paskirstai per puse plauko ir galiukus,tokie gyvi tampa,tik beda,.kad ir taip riebaluojasi,o kai taip darau,net pusdienis nepraeina ir riebaluoti. Plius,turiu iproti daznai liest plaukus blink.gif  4u.gif

Man KAARAL Triaction aliejukas galiukams superinis,atgaiva kaip jus sakot super,ir pliuso neriebina nei kiek thumbup.gif Metu atradymas man drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoz@ @ 2010 11 07, 00:37)
Man KAARAL Triaction aliejukas galiukams superinis,atgaiva kaip jus sakot super,ir pliuso neriebina nei kiek thumbup.gif Metu atradymas man drinks_cheers.gif

O kur perkate ir kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pozityvi @ 2010 11 07, 01:06)
O kur perkate ir kokia kaina? smile.gif

Perku cia SM,pas kuziukas,kaina 60lt,bet kai perku daugiau visko dar ir nuolaida padaro thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoz@: 07 lapkričio 2010 - 09:49
Klausykit, o ka daryt kad nesupustu plaukai? g.gif
Maniskiai labai puciasi, kai issiplaunu galva, o kita diena jau nebe taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 21, 21:22)
as dabar naudoju alyvuogiu alieju.laikau per nakti,jau dariau 2sykiu

Taip,pilnai pritariu natūralioms priemonėms smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2010 12 01, 23:34)
Klausykit, o ka daryt kad nesupustu plaukai? g.gif
Maniskiai labai puciasi, kai issiplaunu galva, o kita diena jau nebe taip g.gif

Aš naudoju nenuplaunomą kond. - tai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluciuxs @ 2010 12 02, 00:05)
Taip,pilnai pritariu natūralioms priemonėms smile.gif
Papildyta:

Aš naudoju nenuplaunomą kond. - tai padeda smile.gif


Koki?
Nes as turiu is tigi, joico ir dar biosilk aliejuka, bet nepadeda man..
Tiksliau joico sulipina plaukus, o biosilk man juos taip lyg ir sulygina, bet galiukai vistiek puciasi.

Ir toms kas siulys pasikirpt galiukus galiu pasakyt, kad ir po kirpimo tas pats. O juolab, kad jie man nesisakoja beveik niekad doh.gif

Nebezinau ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 12 02, 13:25)
Koki?
Nes as turiu is tigi, joico ir dar biosilk aliejuka, bet nepadeda man..
Tiksliau joico sulipina plaukus, o biosilk man juos taip lyg ir sulygina, bet galiukai vistiek puciasi.

Ir toms kas siulys pasikirpt galiukus galiu pasakyt, kad ir po kirpimo tas pats. O juolab, kad jie man nesisakoja beveik niekad doh.gif

Nebezinau ka daryt doh.gif


o man joico fantastiskas, pats geriausias is kadanors bandytu, gaila, kad nenaturalus, noreciau kazko naturalesnio, galvoju dabar ar pirkt vel joico ar ieskot naturalesnio.
o gal pabandyk naturaliais aliejais? pvz kokosu alieju? nedaug, nes perterklius suriebins, tiesiog daug drekinti plaukus, taip maziau pusis. as irgi turejau ta problema (pas mane sviesinti plaukai, turejau daug problemu, teko gerai pakirpti juos, naktines alieju kaukes, FIN plauku kondicionierius, joico kauke na zodziu intensyvi plauku prieziura, ir keista ne keista, bet jie nustojo pustis man. thu thu thu , kad neprisisnekeciau, bet kirpejas labai pagyre plaukus sikarta.
Atsakyti
Sveikos, mano plaukai yra labai išsausėja nuo tiesinimo ir dziovinim, todel susidomejau ,, CHI silk infushion'' gal esat ji isbande? g.gif
Atsakyti
man labiausiai padeda kokosu aliejus! Ir kvepia nerealiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(EEERNESTUKAS @ 2010 11 04, 19:36)
Pakeiskit sampuna i paprasta JOHNSONS ar kitoki vaikiska,su levandom plaukucius maitina,net galima ilasinti eterinio simondsiju arba tu paciu levandu aliejaus kelis lasus i sampuna.
Taigi tie faberlic ar avon sampunai gryna chemija,nuplauna visa plauko apsaugine plevele. Tokiais galima tik plaukucius po aliejaus kaukiu isplauti. Nes daznam naudojimui jie per ''astrus''  tokiems pazeistiems plaukuciams. Sekmes smile.gif

O Johnsons ne chemija smile.gif?
Atsakyti
Kadangi pati turiu problemų su plaukais ir kaip šiaudai ir dar pasipučia kartais tai ieškojau priemonių ką daryti, pasiskaitinėkit temas kur rašoma apie plaukų laminavimą arba procedūras su keratinu, manau, tai yra gan neblogos išeitys kai tokia problema, tik pigiau susirasti priemones, su kuriomis galima tas procedūras pasidaryti namuose, nes salonuose ganėtinai dideli antkainiai būna. O šiaip tokiais atvejais visai neblogai būna priemonės, kuriose yra šilko smile.gif
Atsakyti