Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Angelita @ 2010 07 28, 05:48)

gal galeciau paklausti kokios priemones is bandytu jums pasirode geros?
Atsakyti
sveikos, esu naujoke dar nezinau cia nieko net nemoku elgtis tikiuosi priimsit mane i savo buri... 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir aš plaukus - šiaudus, atrodo lyg ir netiesinu ir fenu retai džiovinu, vistiek kaip stagarai į šonus kyšo... Naudojo Keune šampūna ir balzama, kaip kaukę tepu natūralius aliejus, bet dar neilgai tai poveikio nepastebėjau, na, o esu radusi man labai gerą nenuplaunamą aliejuką Eurokose uz kažkur 24 lt, bet jo ten nemažai, vadinasi Delia HF hair fashion yra taip pat ir mažytėje pakuotėje už ~8 lt, tai labai patogu galima nusipirkti ir išbandyti, taip ir aš dariau, kažkoks stebuklas nu man labai padėjo, rekomenduoju thumbup.gif va jahu baigiu sunaudoti antrą buteliuką, tik jaučiu, kad matyt jau plaukai priprato nebėra tokio poveikio verysad.gif bet iš pradžių tai liuks buvo, nežinau kokį dabar reiks naudoti... Va kaip jis atrodo http://www.delia.pl/...hair-silk-100ml
Atsakyti
Esu ir as ji naudojus bet cia tas pats kas fluidas ar kristal yra ivairiu firmu,Realiai tai tik laikinas dalykas, as naudoju dabr "viola" cristalli fruid su linu semenu aliejumi, man jis padeda,issisukuot plaukus,nes kai isplaunu sapmunu kaip jus saakot sienas,o balzamo nebededu,nes ,kad neperkraut
Atsakyti
sveikos smile.gif
mano plauku bukle kritine.esu is prigimties sviesiaplauke, bet 9 metus daziau plaukus juodai ,pries metus nutariau nusiimti spalva,zinoma buvau ryza, uzdejo sokoladine spalva kad nesimatytu ryzumo, po 3men.vel sugalvojau pasviesinti gavausi sviesiai ryza,o po keliu dienu vel paprasiau kad uztamsintu i pilkuma ir po kekvieno plovimo dazai nusiplaudavo tai dabar kazkoki rudi pasidare.labai daug chemijos dejo i plaukus,buvo labai sunku nuimti ta juoda spalva,aisku kirpeja dirba su keune priemonemis.Bet plauku bukle dabar o jo joi, visiskai negyvibingi plaukai, visas plaukas sausas, o prie saknu lyg ir gerai , neatrenku jokio sampuno kuris tiktu bandziau (lakme,fitoval,advance...sausiems ir pazeistiems,kaukes taip pat tokias,bei kondicionierius) naudot nieko gero,bandziau ir aliejais tepliot,bei medaus su pienu kaukes taip pat nieko.po kaukes isvis plaukas atrodo permaitintas isplaunu galva jis kartu ir sausas ir riebaluotas atrodo.patarkit merginos ka daryti?????beje plaukus daznai plaunu ir dziovinu,tiesinu taip pat po kekvieno plovimo,jei netiesinciau isvis tragiskai atrodyciau pas mane linke plaukai garbanotis.ir nenoriu nukirpti dar vis tikiuosi kad atrasiu tinkamas priemones.
Atsakyti
QUOTE(quatre @ 2010 11 03, 23:47)
sveikos smile.gif
mano plauku bukle kritine.esu is prigimties sviesiaplauke, bet 9 metus daziau plaukus juodai ,pries metus nutariau nusiimti spalva,zinoma buvau ryza, uzdejo sokoladine spalva kad nesimatytu ryzumo, po 3men.vel sugalvojau pasviesinti  gavausi sviesiai ryza,o po keliu dienu vel paprasiau kad uztamsintu i pilkuma ir po kekvieno plovimo dazai nusiplaudavo tai dabar kazkoki rudi pasidare.labai daug chemijos dejo i plaukus,buvo labai sunku nuimti ta juoda spalva,aisku kirpeja dirba su keune priemonemis.Bet plauku bukle dabar o jo joi, visiskai negyvibingi plaukai, visas plaukas sausas,  o prie saknu lyg ir gerai , neatrenku jokio sampuno kuris tiktu bandziau (lakme,fitoval,advance...sausiems ir pazeistiems,kaukes taip pat tokias,bei kondicionierius)  naudot nieko gero,bandziau ir aliejais tepliot,bei medaus su pienu kaukes taip pat nieko.po kaukes isvis plaukas atrodo permaitintas isplaunu galva jis kartu ir sausas ir riebaluotas atrodo.patarkit merginos ka daryti?????beje plaukus daznai plaunu ir dziovinu,tiesinu taip pat po kekvieno plovimo,jei netiesinciau isvis tragiskai atrodyciau pas mane linke plaukai garbanotis.ir nenoriu nukirpti dar vis tikiuosi kad atrasiu tinkamas priemones.


Galima pabantyti naturaliu kaukiu pvz isplakti kiausini su majonezu ir isspausti alijosiaus sulciu i ta mase tikrai gaivina plaukus. Plauku aliejais maitinti plaukus dazniau...tos pirktines chemijos stebuklu ir nedaro...geriausias aliejus tokiems plaukams sakyciau linu ..ir maisto prekiu parduotuvese beveik visose yra.. tik aisku pasildyti ir gerai ilgai palaikyti..po keliu tokiu ''proceduru''manau bukle tikrai pasitaisytu i gera smile.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma ir patarimus butinai pabandysiu.Buvau bandzius ne viena karta alyvuogiu alieju bet pagerejimo nemaciau netgi atrodo kad jie jau permaitinti.Kol slapi tai viskas su jais gerai ir svelnus ir lengva sukuoti,bet tik pradeda dziuti doh.gif atrodo kaip butu plaukas kartu ir riebaluotas ir sausas.
dar naudojau faberlic kosmetika taip pat nieko nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(quatre @ 2010 11 04, 14:19)
aciu uz atsakyma ir patarimus butinai pabandysiu.Buvau bandzius ne viena karta alyvuogiu alieju bet pagerejimo nemaciau netgi atrodo kad jie jau permaitinti.Kol slapi tai viskas su jais gerai ir svelnus ir lengva sukuoti,bet tik pradeda dziuti doh.gif atrodo kaip butu plaukas kartu ir riebaluotas ir sausas.
dar naudojau faberlic kosmetika taip pat nieko nepadejo.


Pakeiskit sampuna i paprasta JOHNSONS ar kitoki vaikiska,su levandom plaukucius maitina,net galima ilasinti eterinio simondsiju arba tu paciu levandu aliejaus kelis lasus i sampuna.
Taigi tie faberlic ar avon sampunai gryna chemija,nuplauna visa plauko apsaugine plevele. Tokiais galima tik plaukucius po aliejaus kaukiu isplauti. Nes daznam naudojimui jie per ''astrus'' tokiems pazeistiems plaukuciams. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(quatre @ 2010 11 04, 00:47)
sveikos smile.gif
mano plauku bukle kritine.esu is prigimties sviesiaplauke, bet 9 metus daziau plaukus juodai ,pries metus nutariau nusiimti spalva,zinoma buvau ryza, uzdejo sokoladine spalva kad nesimatytu ryzumo, po 3men.vel sugalvojau pasviesinti  gavausi sviesiai ryza,o po keliu dienu vel paprasiau kad uztamsintu i pilkuma ir po kekvieno plovimo dazai nusiplaudavo tai dabar kazkoki rudi pasidare.labai daug chemijos dejo i plaukus,buvo labai sunku nuimti ta juoda spalva,aisku kirpeja dirba su keune priemonemis.Bet plauku bukle dabar o jo joi, visiskai negyvibingi plaukai, visas plaukas sausas,  o prie saknu lyg ir gerai , neatrenku jokio sampuno kuris tiktu bandziau (lakme,fitoval,advance...sausiems ir pazeistiems,kaukes taip pat tokias,bei kondicionierius)  naudot nieko gero,bandziau ir aliejais tepliot,bei medaus su pienu kaukes taip pat nieko.po kaukes isvis plaukas atrodo permaitintas isplaunu galva jis kartu ir sausas ir riebaluotas atrodo.patarkit merginos ka daryti?????beje plaukus daznai plaunu ir dziovinu,tiesinu taip pat po kekvieno plovimo,jei netiesinciau isvis tragiskai atrodyciau pas mane linke plaukai garbanotis.ir nenoriu nukirpti dar vis tikiuosi kad atrasiu tinkamas priemones.

Sveika,siaip patarciau nusikirpt kiek galit sau leist trumpiau,o tada atrinkineti priemones ir bandyti gaivinti plaukucius,KAARAL(italu profes.kosmtika plaukams) is Purify serijos turetu tikti sampunai,pas juos platus assortimentas,tad issirinksite tikrai mirksiukas.gif ,gilumine kauke Royal Jelly,vien zodziu gelbekit plaukucius bigsmile.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus,tikrai bandysiu kazka,pirmiausia pradesiu nuo kuo naturalesniu priemoniu, nesinori brangiu priemoniu prisipirkti poto taip ir stovi nenaudojami.o pakirpti tai jau tikrai reiks.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
prisidedu ir aš prie jūsų. Savo plaukus šviesinu (jau kokie 8 metai), bet natūraliai gan tamsi esu. Prieš kokius metus su plaukais viskas kaip ir tvarkoj buvo, o dabar kuo toliau, tuo didesnis varnos lizdas ant galvos darosi, kaip kažkas ir minėjo plaukai atrodo ir riebaluoti ir sausi vienu metu doh.gif nebežinau jau ką ir daryti, nes atrodo priemones ir neblogas naudoju, bet rezultatas tragiškas... tai kas tiko seniau dabar jokiu rezultatu nebeduoda... verysad.gif
Atsakyti
Atradau aliejuką plaukams,jei ji paskirstai per puse plauko ir galiukus,tokie gyvi tampa,tik beda,.kad ir taip riebaluojasi,o kai taip darau,net pusdienis nepraeina ir riebaluoti. Plius,turiu iproti daznai liest plaukus blink.gif 4u.gif
Atsakyti