Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(vaitkute @ 2010 06 17, 17:39)
Jums nesamone, o man padeda  tongue.gif
Apibedrinus, tai supratau, kad nesvarbu jog man tai padeda, bet taip daryt negalima, nes as viena taip darau ir tai ne pagal standartus  biggrin.gif
Ir siaip (niekam asmeniskai netaikau) gi nereikia taip piktintis, kad taip darau, jug nelaikau automato iremus i galva ir neliepiu daryt taip, kaip as darau  biggrin.gif

O kodel negalima taip daryti?
Siaip suprasciau dar dar kai pries kauke naudojamas kondic.,bet dabar atvirksciai,silpnesnio poveikio priemone dar ant virsaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 06 17, 16:39)

Apibedrinus, tai supratau, kad nesvarbu jog man tai padeda, bet taip daryt negalima, nes as viena taip darau ir tai ne pagal standartus  biggrin.gif


Prie ko cia tie standartai...tiesiog jusu daryme nera logikos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 06 17, 17:52)
Prie ko cia tie standartai...tiesiog jusu daryme nera logikos  tongue.gif

Ir ka man dabar daryt biggrin.gif Nors man ir padeda,bet nedaryt taip nes pasak kazko tame nera logikos? lotuliukas.gif
Ir isvis "super mamas" reiketu pervadint i "super kritikuotojas", nes kiek pastebejau, tai cia praktiskai daugiau nieko ir nedaroma biggrin.gif
Atsakyti
Man tai netrukdo kad viena ar kita tepa kazka ar netepa biggrin.gif As tik pasidomejau ar yra koks skirtumas nei po viena naudoti, nes kazkaip idomiai skamba man g.gif Gal reiks pabandyt kada, kai turesiu nusiboduse kondiske, kad greiciau susinaudotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 06 16, 22:55)
tai siaip pagal ideja tai taip  ax.gif  bet as viena kart susimaisiau ir sitaip gavosi, tai bent jau man zymiai geresnis efektas gavosi  bigsmile.gif


Aš dėl vienintelės priežasties naudoju šampūną, kondc. ir tada kaukę. Jeigu išplaučiau plaukus TIK šampūnu, tai jie pas mane į tokį koltūną susiveltų, kad nežinočiau nei kaip pradėt tėpti tą kaukę ant jų. Žodžiu nemalonus reikalas. O kai išplaunų šampūnu, tada kondicionierių bet kaip ir jau vis plaukai suminkštėja. Juk kondc nereikia tokio kruopštaus paskirstymo kaip kaukei. Būtent dėl to, pas mane eina visi šie trys dalykai iš eilės ir kitaip neįsivaizduoju.
vaitkute - jūsų minčiai yra dar pritariančių biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 06 17, 23:59)
Aš dėl vienintelės priežasties naudoju šampūną, kondc. ir tada kaukę. Jeigu išplaučiau plaukus TIK šampūnu, tai jie pas mane į tokį koltūną susiveltų, kad nežinočiau nei kaip pradėt tėpti tą kaukę ant jų. Žodžiu nemalonus reikalas. O kai išplaunų šampūnu, tada kondicionierių bet kaip ir jau vis plaukai suminkštėja. Juk kondc nereikia tokio kruopštaus paskirstymo kaip kaukei. Būtent dėl to, pas mane eina visi šie trys dalykai iš eilės ir kitaip neįsivaizduoju.
vaitkute - jūsų minčiai yra dar pritariančių biggrin.gif  drinks_cheers.gif

kondicionirerius dazniausiai buna su sulikonu, todel jis plauka padengia plevele. todel ar tixlinga pries kauke tepti kondika? Juk per silikona kaukes elementai neprasiskverbs i plauka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 18, 07:07)
kondicionirerius dazniausiai buna su sulikonu, todel jis plauka padengia plevele. todel ar tixlinga pries kauke tepti kondika? Juk per silikona kaukes elementai neprasiskverbs i plauka mastau.gif


skaitytama pries tai pasisakymus butent taip ir pagalvojau kad kaukes poveikio tikrai nebuna po kondicionieriaus
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 06 17, 22:59)
Aš dėl vienintelės priežasties naudoju šampūną, kondc. ir tada kaukę. Jeigu išplaučiau plaukus TIK šampūnu, tai jie pas mane į tokį koltūną susiveltų, kad nežinočiau nei kaip pradėt tėpti tą kaukę ant jų. Žodžiu nemalonus reikalas. O kai išplaunų šampūnu, tada kondicionierių bet kaip ir jau vis plaukai suminkštėja. Juk kondc nereikia tokio kruopštaus paskirstymo kaip kaukei. Būtent dėl to, pas mane eina visi šie trys dalykai iš eilės ir kitaip neįsivaizduoju.
vaitkute - jūsų minčiai yra dar pritariančių biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Parduotuvine kauke ant plauku tepasi taip kaip ir kondicionierius ir tepant kauke lygiai taip pat plaukuciai minksti tampa kaip tepant juos su kondicionierium. Nebent jus kalbat apie namine kauke is medaus, trynio ar dar kazkokiu ingrediantu, kurie sunkiai tepas ant plauku g.gif Bet tokias kaukes dedamos ant dar neisplautu plauku, nebent buvo naudojamos kazkokios formavimo priemones, tada reiketu isplaut unsure.gif

O vaitkutes atveju dar pagalvojau, kad gal naudojama netinkama kauke, jei kondicionierius geresni poveiki plaukams duoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 18 birželio 2010 - 10:50
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 18, 07:07)
kondicionirerius dazniausiai buna su sulikonu, todel jis plauka padengia plevele. todel ar tixlinga pries kauke tepti kondika? Juk per silikona kaukes elementai neprasiskverbs i plauka mastau.gif


Manau, kad mano plaukai taip įpratinti smile.gif Ir aš jaučiu poveikį - kada išplaunu plaukus paprastai - šampūnas ir kondc. ir kada dedu dar kaukę smile.gif
Be to, kiekvieno plauko struktūra skirtinga.

Neteisiu nei vienos, kad daro taip, kaip joms atrodo teisinga smile.gif Bet kitų nuomonės paneigti irgi negalima - juk jeigu tenkina rezultatas, kame problemos? bigsmile.gif
Atsakyti
as visada isplaunu sampunu, tada kondicionierius, tada kauke g.gif nezinojau kad reikia kitaip g.gif
Atsakyti
"Man tai kiekviena akimirka reikia parodomuju plauku biggrin.gif jei tai imanoma guti nekenkianciais plaukams budais.bet teorija apie kauke ir kondiske vienu metu netiketina"

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jus kada nors daretes kirpykloje kokia nors plauku atgaivinimo procedura? cikla? ar kazkokia terapija? nors uztektu apsilankyti profesonalios plauku prieziuros priemoniu parduotyveje ir nereiketu nei parodomuju plauku ir viskas taptu tiketina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 06 17, 23:59)
Aš dėl vienintelės priežasties naudoju šampūną, kondc. ir tada kaukę. Jeigu išplaučiau plaukus TIK šampūnu, tai jie pas mane į tokį koltūną susiveltų, kad nežinočiau nei kaip pradėt tėpti tą kaukę ant jų. Žodžiu nemalonus reikalas. O kai išplaunų šampūnu, tada kondicionierių bet kaip ir jau vis plaukai suminkštėja. Juk kondc nereikia tokio kruopštaus paskirstymo kaip kaukei. Būtent dėl to, pas mane eina visi šie trys dalykai iš eilės ir kitaip neįsivaizduoju.
vaitkute - jūsų minčiai yra dar pritariančių biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Tikrai neisruosiu jusu kritikuoti nes manau ,kad kiekvienas daro kaip jam atrodo geriau ir jei jums tinka ir negaila pinigu metyti kondoncionieriui tai darykite taip kaip jums patinka ir tinka.Bet ar jus nebandete uzsideti ant isplautu plauku daugiau kaukes ir ilgiau ja palaikyti?Nes kiek jus lako skiriate kondicionieriui o poto plaukus iskalaujet kaip suprantu ir tada dedate kauke ar ant neiskalautu po kondincionieriaus plauku dedate kaukei, tai jei palaikytumete kauke ilgeliau kiek jums uztrunka uzsideti kondicionieriu ir poto iskalauto, o poto vel kauke ir vel skalauti tai ar nepabandzius po isplautu pora kartu smapunu plauku deti daugiau kaukes ir ilgelaiu palaikyti manau efektas jusu nenuviltu. Na nebent jusu kauke jums netinka bet tada reikia keisti kauke.
Nes as butent taip ir darau :
2 kartus svariau issiplaunu galva gerai juos iskalauju ir dedu negailedama daug kaukes ir kol prausiuosi,depiluiojuosi ir t. t . laikau plaukus susegusi sage ir dar uzsidedu kepuraite prausimiuisi, kad kauke geriau isigertu, o dar geriau, tai poto galva kokiu ransluosciu apsimaturiuoti ir pabuti arba net fenu siltu oru pasildyti.Tada iskalauti plaukus ir plaukai tikrai igaus grazesne isvaizda wub.gif ir nereikes jums kondocionieriaus naudoti, nes as jau seniai nebeperku jokiu kondicionieriu ir balzamu o naudoju tik kaukes.Aisku as jas labai daznai keiciu,nes esu prisipirkusi visokiausiu profesionaliu priemoniu.O dar geriau jei yra laiko tai kauke po kepuraite ir po ranksluosciu palikyti pora valandu ir tik tada iskalauti tada tai efektas bus dar geresnis.O jei tai nepades ,tai galiu patarti tik keisti kauke nes siap tai jau dazniausai kaukes buna geresnes nei kondicionierius.Mano plaukai irgi nuo pastovaus dazymo sruogelemis labai sugadinti verysad.gif tai irgi turiu labai priziureti savo plaukucius kad nors kiek padoriau atrodyciau,nes man viena karta buvo labai sudegine plaukus verysad.gif ,nes daze visus plakus labai sviesiai ir man nepatiko pilkas atspalvis tai kirpeja vel ant galvos dar blondinisku dazu uzdejo ir liepe sedeti o as tada naiviai galvojau, kad man gal koki balzama su atspalviu uzdejo ,kad pilkuma nuimti nes is pradziu tai ji manes neklaususi uzdejo pilkinati balzama ant tik ka nudazytu plauku o as pilko atspalvio tiesiog nepernesu doh.gif man jau geriau i gelsvuma nie i pilkuma,bet cia del skonio nesigincysiu nes dauguma kaiptik nori spalvos i pilkuma, bet as cai ne apie tai o apie savo sugadintus plaukus.Zinkokit man tada tap sugadino plaukus doh.gif kad as net negaledavau ju normailai isplauti o apie issukavima tai isvis geriau patylesiu nes man tada norejosi verkti doh.gif .Aisku puse plauku man per pora savaiciu nurtupejo verysad.gif o kitus pavyko issaugoti tik labai kruopsciai priziurint plaukus ir tai kainavo labai ,labai dideliu pinigus nes pirkdavau salonuose kas geriausia,juk nesinorejo is ilgu liemeni siekianciu platininio atspalvio plauku vikscioti praktiskai plikai.Nuo tada as ir atsisakiau platinos baltumo plauku o perejau i dazyma sruogelemis ir tai tik virsugalvi,bet ir su ta puse galvos tenka pavargti.Nes naudoju profesionaliu firmu sampunus, kaukes,serumus ,aliejukus,ampules zodziu viska kas iki siol sukurta,bet plauku visikai atgaivinti niekaip nepavyksta na tik suteikti normalesi vaizda iki kito plovimo.Ir jei kokiame salone man eilini karta siulo kokia nauja priemone tipo (stebuklinga) as jau nesu tokia naivi ,kad patikeciau nes per eile metu esu isbandziusi praktiskai visas profesionalias priemones ir zinau, kad kolkas deja stebuklo dar neisrado, kaip atgaivini mirusi plauka,suteikti isvaizda galima bet atgaivinti tikrai ne.Ir ne visada brangiausios priemones buna geriausios as tuo savo kailiu ne karta isitikianu ir dar, kas tinka vienam zmogiui nebutinai tiks kitam.
Tikiuosi kad mano patirtis nors kam pasirodys naudinga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelita: 28 liepos 2010 - 04:58