Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(pilveliukas @ 2010 06 16, 22:47)
kazkodel galvojau kad visada kauke reik naudoti taip:1 sampunas, 2 kauke, 3 kondicionierius

tai siaip pagal ideja tai taip ax.gif bet as viena kart susimaisiau ir sitaip gavosi, tai bent jau man zymiai geresnis efektas gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
tai gal kondicio nieriaus visai nereikia:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 06 16, 21:47)
kazkodel galvojau kad visada kauke reik naudoti taip:1 sampunas, 2 kauke, 3 kondicionierius

Nea schmoll.gif Naudojama arba sampunas ir kondicionierius, arba sampunas ir kauke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 06 17, 07:40)
tai gal kondicio nieriaus visai nereikia:)

jei nera kondicionieriaus, tai visai visai ne toks efektas schmoll.gif vienu zodziu as tokia gudrybe naudojuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaitkute: 17 birželio 2010 - 08:08
ar šampuka ir kaukes naudojate vieno gamintojo
Atsakyti
Nesuprantu kam po kaukes dar kondiske tepti arba atvirksciai? g.gif kas nuo to geriau?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 06 17, 11:02)
Nesuprantu kam po kaukes dar kondiske tepti arba atvirksciai? g.gif kas nuo to geriau?

Man atrodo nieko ne geriau...sviestas sviestuotas gaunasi, tik tiek, kad vienas sviestas vienokio riebumo, kitas kitokio biggrin.gif ...Juk kauke panasiai taspats kas ir kondicionierius, tik kauke labiau koncentruota, labiau maitina plaukus...o kondicionierius tiesiog lengvesnis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 17 birželio 2010 - 13:33
QUOTE(mexica @ 2010 06 17, 12:02)
Nesuprantu kam po kaukes dar kondiske tepti arba atvirksciai? g.gif kas nuo to geriau?

Teoriskai gal nieko gero ir neturetu but, bet yra tongue.gif Ir taip nebutina daryt kiekviena diena, as taip darau tik kai reikia labai "parodomuju" plauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 06 17, 15:42)
Teoriskai gal nieko gero ir neturetu but, bet yra  tongue.gif  Ir taip nebutina daryt kiekviena diena, as taip darau tik kai reikia labai "parodomuju" plauku biggrin.gif

Man tai kiekviena akimirka reikia parodomuju plauku biggrin.gif jei tai imanoma guti nekenkianciais plaukams budais.bet teorija apie kauke ir kondiske vienu metu netiketina g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 06 17, 14:42)
Teoriskai gal nieko gero ir neturetu but, bet yra  tongue.gif  Ir taip nebutina daryt kiekviena diena, as taip darau tik kai reikia labai "parodomuju" plauku biggrin.gif

Kauke palaikyk ilgiau 15-30 min. ...ir tepk ja ant ranksluosciu nusausintu plauku ir gausis "parodomieji" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 06 17, 16:17)
Kauke palaikyk ilgiau 15-30 min. ...ir tepk ja ant ranksluosciu nusausintu plauku ir gausis "parodomieji"  mirksiukas.gif

Butent drinks_cheers.gif
Del samp.-kauke-kondic. tai visiska nesamone. Tai gal tada DAR po kondic.kaukes uzdet? biggrin.gif na,kad uztvirtinti visa sita reikala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 06 17, 17:30)
Butent drinks_cheers.gif
Del samp.-kauke-kondic. tai visiska nesamone. Tai gal tada DAR po kondic.kaukes uzdet?  biggrin.gif  na,kad uztvirtinti visa sita reikala biggrin.gif

Jums nesamone, o man padeda tongue.gif
Apibedrinus, tai supratau, kad nesvarbu jog man tai padeda, bet taip daryt negalima, nes as viena taip darau ir tai ne pagal standartus biggrin.gif
Ir siaip (niekam asmeniskai netaikau) gi nereikia taip piktintis, kad taip darau, jug nelaikau automato iremus i galva ir neliepiu daryt taip, kaip as darau biggrin.gif
Atsakyti