Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Lyanna @ 2010 06 14, 09:25)
Siūlau geriausiai įsigyti nerafinuoto kokosų aliejau, nusipirkau praeitą savaitę, tai negaliu atsidžaiugti kaip plaukučiai pagražėjo ir pašvelnėjo thumbup.gif


o tai ji naudoji po plovimo ar pries ? ir ar neriebina labai plauko ? nes negaliu pakesti kai plaukai sulimpa nuo riebumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 06 14, 10:29)
o tai ji naudoji po plovimo ar pries ?  ir ar neriebina labai plauko ?  nes negaliu pakesti kai plaukai sulimpa nuo riebumo  doh.gif


Na, aš prie šaknų jo nenaudoju, tik galams ir nuo pusės kažkiek smile.gif Daug kas pasidaro sau tokią aliejau kaukę nakčiai ir ryte tiesiog išplauna galvą, sako, kad irgi labai padeda.
Aš neseniai įsigijau, nelabai turėjau kada palikti nakčiai, tai pasidarau tokį šlapių plaukų efektą, pasuku galiukus ir man labai gražiai atrodo. Čia jau kiekvienas atranda sau kitokį būdą smile.gif daug netepu, tiesiog nuimu tą pasišiaušimą.
Atsakyti
naudoju ir as gryna nerafinuota kokosu alieju,jis toks kietokas,kai pasila istirpsta,darausi kauke nakciai tiesiog su alieju sutepu ir palieku, arba isplovus pacius galus patepliuju,labai nedaug,nes atrodys kaip susiriebalave, tikrai neblogas, bet visgi noris tokio produkto,kuris iskarto padaro plaukus kaip reklamoje, be daug tepliojimosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 06 14, 11:25)
naudoju ir as gryna nerafinuota kokosu alieju,jis toks kietokas,kai pasila istirpsta,darausi kauke nakciai tiesiog su alieju sutepu ir palieku, arba isplovus pacius galus patepliuju,labai nedaug,nes atrodys kaip susiriebalave, tikrai neblogas, bet visgi noris tokio produkto,kuris iskarto padaro plaukus kaip reklamoje, be daug tepliojimosi smile.gif


O tokių būna? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na man kazkaip labai didelio efekto kokosas nepaliek
Atsakyti
as kokosu alieju naudoju plauku galams sutepti po plovimo. na, siek tiek riebaluoti galai buna, jei padauginu, bet uztai neskilineja. o jei neo turiu ilgus plaukus, ir jie sausoki... Tikrai pabandykit 1-2cm galiuku patepti po plovimo, gal maziau skilines..
Atsakyti
Taigi buna ne tik kokosu aliejus mirksiukas.gif Man asmeniskai plaukams geriausia migdolu + linu semenu mirksiukas.gif As asmeniskai is savo siaudu per pora menesiu su aliejais jau pasidariau tokius plaukus, kad drauges pavydi bigsmile.gif Tik reikia netinget mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 06 15, 16:26)
Taigi buna ne tik kokosu aliejus  mirksiukas.gif  Man asmeniskai plaukams geriausia migdolu + linu semenu  mirksiukas.gif  As asmeniskai is savo siaudu per pora menesiu su  aliejais jau pasidariau tokius plaukus, kad drauges pavydi  bigsmile.gif  Tik reikia netinget  mirksiukas.gif


Nakčiai darai kaukes ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2010 06 15, 17:27)
Nakčiai darai kaukes ar kaip? smile.gif

Kartais nakciai, kartais dienai (kai zinau, kad nespesiu ryte plauku naturaliai isdziovint) biggrin.gif Bet pastebejau, kad laikant nakciai efektas geresnis biggrin.gif Ir siaip nereikia alieju labai svariai isplaut is plauko, nes labai svariai plaunat jie dar labiau "pasiaudeja" mirksiukas.gif Bet cia jau irgi reikia eksperimentuot kiek kam plaut biggrin.gif
Atsakyti
Nenoriu varyt reklamos, bet vakar po dazymo pabandziau kaaral Royal Jelly kauke. Nu zinokit apakau blink.gif Mano plaukai sausi ir dar galai i visas puses issidarko nuo to sausumo doh.gif Tai ta kauke taip gerai man juos sudrekino! Plaukai svelnus svelnus ir tokie glotnus! Dar tikrai jokia kauke man tokio efekto nebuvo davusi. Garnier puodyne irgi nebloga, bet tikrai ne toks efektas! smile.gif
Tiesa as palaikiau 15 min vietoj 5, nes galvoju po dazymo, tai nepakenks, kita savaite laikysiu 5 min ir ziuresim ar irgi taip pat gerai bus.

Rytoj nakciai desiuos dar aliejaus kauke, o ryte skalausiu su rozmarinu nuoviru - pasiryzau per atostogas uzsiimti plaukais biggrin.gif
Atsakyti
man Royal Jelly kauke nieko gero, beveik tas pats kaip GAIA>
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 06 15, 17:51)
Nenoriu varyt reklamos, bet vakar po dazymo pabandziau kaaral Royal Jelly kauke. Nu zinokit apakau blink.gif Mano plaukai sausi ir dar galai i visas puses issidarko nuo to sausumo doh.gif Tai ta kauke taip gerai man juos sudrekino! Plaukai svelnus svelnus ir tokie glotnus! Dar tikrai jokia kauke man tokio efekto nebuvo davusi. Garnier puodyne irgi nebloga, bet tikrai ne toks efektas! smile.gif
Tiesa as palaikiau 15 min vietoj 5, nes galvoju po dazymo, tai nepakenks, kita savaite laikysiu 5 min ir ziuresim ar irgi taip pat gerai bus.

Rytoj nakciai desiuos dar aliejaus kauke, o ryte skalausiu su rozmarinu nuoviru -  pasiryzau per atostogas uzsiimti plaukais biggrin.gif

kaip rozmarinų nuovira pasidaryti,ka jis duoda plaukams,
Atsakyti