Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Maserati @ 2010 06 06, 19:04)
Beje,gal kas galetu pakomentuoti,kokia CWC esme? Na,ant plauku uztempam C, jis atseit turetu kazkuo pagelbeti,pamaitinti pvz. ir pan.,tada visa tai nuplaunam,kaip suprantu,nuplaunam ir ta visa C ir visus nesvarumus ir plaukai lieka tokie pat lyg isplovus vien sampunu,na,kodel pabaigoj dedamas C,tai  suprantu...

as supratau kad ne ta pacia diena CWC. Viena diena plaunam tik Condiku, kita diena tik sampunu, trecia diena kondiku, kad neissausint plauku vien sampunu. ar ne taip?
Atsakyti
Man plaukai ziauriai isausejo kai pradejau galva plauti kasdien. doh.gif plaukai luzineja, sausi unsure.gif bet negaliu neplauti kasdien, susiriebaluoja greit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 09:02)
Man plaukai ziauriai isausejo kai pradejau galva plauti kasdien.  doh.gif  plaukai luzineja, sausi  unsure.gif  bet negaliu neplauti kasdien, susiriebaluoja greit  doh.gif

O gal riebaluojasi tik prieki prie veido pirmos sruogos ar grifka i kuria galetum isikuoti sausos birios pudros ar kuno talko ( ala sausas sampunas) ? Keisk sampuna ,pasidaryk galvos odos pilinga,pries plovimaistepk galus aliejum g.gif

Man nuo veido grifka riebaluojasi, tai kasdiena plaunu ir tiesinu ja , o likusi galva svarutele isbuna 4-5d biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ameba+30 @ 2010 06 08, 09:37)
as supratau kad ne ta pacia diena CWC. Viena diena plaunam tik Condiku, kita diena tik sampunu, trecia diena kondiku, kad neissausint plauku vien sampunu. ar ne taip?

O,aciu smile.gif Visai kitaip tai supratau! Bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 06 09, 10:02)
O gal riebaluojasi tik prieki prie veido pirmos sruogos ar grifka i kuria  galetum isikuoti sausos birios pudros ar kuno talko ( ala sausas sampunas) ? Keisk sampuna ,pasidaryk galvos  odos pilinga,pries plovimaistepk galus aliejum g.gif

Man nuo veido grifka riebaluojasi, tai kasdiena plaunu ir tiesinu  ja , o likusi galva svarutele isbuna 4-5d biggrin.gif

ir grifka ir saknys riebaluojasi, o galai sausi. aggressive.gif
1k per sav darau alyv aliejaus kauke. Tik va sampuna nzn koki pirkt. Man patiko NS dazytiems plaukams... Nuo jo plaukai nesausi, bet uztai oda riebaluojasi dar greiciau..
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2010 05 18, 12:13)
Mano problemu problema nuo vaikystes - sausi plaukai.. Tokie budavo net ir tada,
Sebastian atkuriantis plauku struktura sampunas ir kondikas su kauke. Pirmais kartais, kai uzsidedavau kondika,

tai gal galit pasakyt kur perkat ir kokia kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 06 09, 13:33)
tai gal galit pasakyt kur perkat ir kokia kaina g.gif


As pati dirbu su Sebastianu salone. O isigyt arba salonuose galima, arba atsisiusti 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu tikrus šiaudus smile.gif Nors seniau jie pas mane švelnučiai būdavo, bet nuo dažymo visai struktūra pasikeitė.
VISADA naudoju ir šampūną ir kond. smile.gif Šampūnas man nėra esminis dalykas, iki šiol nesu atradus idealaus, sau tinkančio. Vis būna kažkoks užkabina, bet po kelių plovimų, vėl nebeteikia švelnumo... plaukai veliasi į koltūną doh.gif Tiesa, šiuo metu labai maloniai plaunasi su šiuo šampūnu: user posted image
Jį nusipirko MB sau, aš pabandžiau ir labai patiko. wub.gif Kvapas tai išvis. wub.gif Gal ties juo išeitų bent ilgesniam laikui apsistoti...

Po to dedu kondicionierių - šiuo metu naudoju Corine De Farme firmos. Beje visi šios firmos produktai labai minkština plaukus, turiu kaukę, šampūną, kondicionierių. smile.gif Kaip už tokią kainą - labai geros prekės. Bet mano keistiems plaukams jau jų nebeužtenka.. doh.gif

Šiaip favoritai būtų šie:
1. Rasos aliejukas plaukams
2. Schwarzkopf kaukė user posted image
3. Purškiamas kondicionierus Schwarzkopf user posted image
4. Dzintars aliejus


Pirmadienį į paštą lekiu atsiimti TBS kelias priemones plaukams. Laukiu išbandyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 06 13, 21:55)
Aš irgi turiu tikrus šiaudus  smile.gif Nors seniau jie pas mane švelnučiai būdavo, bet nuo dažymo visai struktūra pasikeitė.
VISADA naudoju ir šampūną ir kond. smile.gif  Šampūnas man nėra esminis dalykas, iki šiol nesu atradus idealaus, sau tinkančio. Vis būna kažkoks užkabina, bet po kelių plovimų, vėl nebeteikia švelnumo... plaukai veliasi į koltūną doh.gif  Tiesa, šiuo metu labai maloniai plaunasi su šiuo šampūnu: user posted image
Jį nusipirko MB sau, aš pabandžiau ir labai patiko.  wub.gif  Kvapas tai išvis. wub.gif Gal ties juo išeitų bent ilgesniam laikui apsistoti...

Po to dedu kondicionierių - šiuo metu naudoju Corine De Farme firmos. Beje visi šios firmos produktai labai minkština plaukus, turiu kaukę, šampūną, kondicionierių.  smile.gif  Kaip už tokią kainą - labai geros prekės. Bet mano keistiems plaukams jau jų nebeužtenka.. doh.gif 

Šiaip favoritai būtų šie:
1. Rasos aliejukas plaukams
2. Schwarzkopf kaukė user posted image
3. Purškiamas kondicionierus Schwarzkopf  user posted image
4. Dzintars aliejus
Pirmadienį į paštą lekiu atsiimti TBS kelias priemones plaukams. Laukiu išbandyti. ax.gif



gal butu galima schwarzkof priemoniu suzinot pilnus pavadinimus?kokia kaina kur perkat?
Atsakyti
Siūlau geriausiai įsigyti nerafinuoto kokosų aliejau, nusipirkau praeitą savaitę, tai negaliu atsidžaiugti kaip plaukučiai pagražėjo ir pašvelnėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 06 13, 23:39)
gal butu galima schwarzkof priemoniu suzinot pilnus pavadinimus?kokia kaina kur perkat?

Purškiamas kondocionierius vadinas Color Save Spray Conditioner - tačiau jo paskirtis ne tik spalvos saugojimui, jis labai padeda kai plaukai veliasi, išplovus galvą su juo išpurškiu plaukus ir tada palieku džiūti, ar džiovinu fenu - plaukai tampa labai švelnūs ir paklusnūs smile.gif Pas kirpėją mokėjau 23-25LT, esu pirkusi Kaune, Laisvėj bet nepamenu kaip vadinas parduotuvė, gal Le Diane (tikrai tiksliai nežinau) ten purškala šis apie 30Lt kainuoja.
Kaukė iš serijos BC repair rescue - ji skirta pažeistam plaukui. Visa ta serija nebloga, plaukai kaip iš kirpyklos išėjus - purūs ir švelnūs smile.gif Už kaukę mokėjau 35LT bet nepamenu kur paskutinį kartą pirkau.

Dar šios produkcijos yra Sarmoje, bet ten kainos žymiai didesnės g.gif

QUOTE(Lyanna @ 2010 06 14, 09:25)
Siūlau geriausiai įsigyti nerafinuoto kokosų aliejau, nusipirkau praeitą savaitę, tai negaliu atsidžaiugti kaip plaukučiai pagražėjo ir pašvelnėjo thumbup.gif

O kur jo yra pirkti? Kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 06 14, 08:52)
O kur jo yra pirkti? Kokia kaina?  smile.gif


Aš pirkau štai tokį
Jakšto g. 9 sveikų produktų paduotuvėlėje, nes šalia mano darbo iš karto smile.gif
O šiaip yra PC Panoramoje I aukšte, Pilies ir Užupio gatvėse smile.gif 15,09 Lt mokėjau už 100 ml, bet galima ir 250 ml įsigyti už maždaug 24-25 Lt.
Tepu netgi šiaip kasdien, darau tokį šlapių palukų efektą, tai taip gražiai guli plaukučiai, nes anksčiau tai buvo pasišiaušę ir nepaklusnūs... doh.gif
Atsakyti