Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Reikia pasiskaityti daugiau, nes yra ivairiu nuomoniu 4u.gif dar ir didelis skirtumas yra koki kondicionieriu naudojat g.gif

Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 05 19, 11:26)
Reikia pasiskaityti daugiau, nes yra ivairiu nuomoniu  4u.gif dar ir didelis skirtumas yra koki kondicionieriu naudojat  g.gif

o kokį reiktų naudot? manau kurį paprastai naudoji ir kuris tinka plaukams tą ir reik naudot toliau unsure.gif aš tada su Nude kondicionierium bandžiau.
skaičiau aš kažkiek prieš bandant, tiesa, kad skirtingos nuomonės, čia kaip ir su visais dalykais, ant savęs išbandyt reikia. Vienam nelietuviškam plaukų forume perskaičiau, kad labiausiai garbanotiems plaukams tinka, mano tai tiesūs...
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 19, 14:23)
bandžiau ir aš plauti tik kondicionierium, bet mano plaukai kaip riebaluoti liko.  Blogesnis vaizdas nei kad prieš plovimą buvo doh.gif
gal čia tik labai "šiaudiniams" tinka, manieji tai sausoki, bet nu nebaisiai unsure.gif

Aš irgi manau, kad toks būdas tik tikriems "šiaudams". Man iki galo neišplaudavo gerai viršugalvio, galvos odos.
Atsakyti
as irgi kartais ploviau galva su Co, taciau mano plaukai tuo metu nebuna riebaluoti (plaunu kasdien, tai kita diena dat normaliall atrodo). manau kad CO tinka tuo atveju, jei plaukus neseniai plovei, jie nespeju uzsitersti ir tik reikia juos atgaivinti. Riebaluotus plaukus, kurie nebuvo plauti 4 dienas, manau nelabai isplautu CO.
Atsakyti
Ka isskaiciau pati ir kas uzsifiksavo, tai kad nenaudoti su prabenais ir kur baigiasi ingedientas galune *cone g.gif Galima bent karta i savaite isplauti galva valanciu sampunu 4u.gif

Siaip reikia menesio laiko, kad galvos oda priprastu ir nustotu gaminti dideli kieki riebalu rolleyes.gif

As plaunu 2 kartus, 1 karta kaip su sampunu, 2 karta laikau apie 10-15 minuciu 4u.gif

Nors as apskritai galva plaudavau kas 3 diena ir tai mano galva nebudavo riebaluota, nes mano oda gana sausoka. Dabar plaunu dazniausiai kas 2a diena, kartais kasdien 4u.gif

Ant virsugalvio naudoju American Crew Citrus Mint cooling conditionier 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 19, 11:34)
Aš irgi manau, kad toks būdas tik tikriems "šiaudams". Man iki galo neišplaudavo gerai viršugalvio, galvos odos.

man tai netai kad neišplaudavo, o dar ir supurvindavo lotuliukas.gif prieš plovimą dar nebuvo riebaluoti labai, buvau neseniai galvą plovus (gal dieną prieš g.gif ), o po to kondicionierinio plovimo tai sukrito, sulipo, lyg savaitę neplauti doh.gif
QUOTE(Elektraaa @ 2010 05 19, 11:51)
Ka isskaiciau pati ir kas uzsifiksavo, tai kad nenaudoti su prabenais ir kur baigiasi ingedientas galune *cone  g.gif Galima bent karta i savaite isplauti galva valanciu sampunu  4u.gif

Siaip reikia menesio laiko, kad galvos oda priprastu ir nustotu gaminti dideli kieki riebalu  rolleyes.gif

As plaunu 2 kartus, 1 karta kaip su sampunu, 2 karta laikau apie 10-15 minuciu  4u.gif

Nors as apskritai galva plaudavau kas 3 diena ir tai mano galva nebudavo riebaluota, nes mano oda gana sausoka. Dabar plaunu dazniausiai kas 2a diena, kartais kasdien  4u.gif

Ant virsugalvio naudoju American Crew Citrus Mint cooling conditionier  4u.gif

tai tų su silikonais parabenais aš ir taip niekad nenaudoju, nebent jau išskirtinai nėra kuo galvą plaut kelionėj kokioj ar dar kažkur biggrin.gif
o dėl pripratimo gali būt, kai pradėjau naudot aliejines natūralias kaukes tai net po kelių plovimų plaukai vis dar kaip riebaluoti likdavo, o dabar bet kokį aliejų vienu plovimu ir švelniu šampūnu išplaunu thumbup.gif
Atsakyti
Cia jau tikriausiai kiekvienam skitingai 4u.gif As galiu alieju tepti ant isplautu plauku, isdziovinti juos ir nebus riebaluoti mirksiukas.gif

Bet pas mane be visu situ priemoniu plaukai tikrai butu kaip siaudai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2010 05 19, 17:22)
Cia jau tikriausiai kiekvienam skitingai  4u.gif As galiu alieju tepti ant isplautu plauku, isdziovinti juos ir nebus riebaluoti  mirksiukas.gif

Bet pas mane be visu situ priemoniu plaukai tikrai butu kaip siaudai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif As taip pat visada isplovus galva pritepu aliejuko,ir mano plaukai tikrai nebuna nei trupucio riebaluoti. schmoll.gif Kartais pries plovima kokia val. surisu plaukus i uodega,ir ta uodega istepus alyvuogiu aliejumi kartu su argano aliejumi.Bet pritepu tikrai nemazai.Ir palaikau kokia val.Po to isplaunu.Ir islpovus plaukus dar pritepu aliejuko ir dziovinu.Mano plaukam to aliejuko nei trupucio nebuna per daug.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 05 19, 17:24)
man tai netai kad neišplaudavo, o dar ir supurvindavo lotuliukas.gif prieš plovimą dar nebuvo riebaluoti labai, buvau neseniai galvą plovus (gal dieną prieš g.gif ), o po to kondicionierinio plovimo tai sukrito, sulipo, lyg savaitę  neplauti doh.gif

Tai net ir nežinau, ar bandyt CWC (kondicionierius - šampūnas - kondicionierius) g.gif
Atsakyti
kur isigyti sebastian plauku prieziuros priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 22, 22:09)
Tai net ir nežinau, ar bandyt CWC (kondicionierius - šampūnas - kondicionierius)  g.gif

Bandziau ir nematau JOKIO skirtumo nuo to,kad isplatum iprastai: sampunas, po to kondic.
Atsakyti
Beje,gal kas galetu pakomentuoti,kokia CWC esme? Na,ant plauku uztempam C, jis atseit turetu kazkuo pagelbeti,pamaitinti pvz. ir pan.,tada visa tai nuplaunam,kaip suprantu,nuplaunam ir ta visa C ir visus nesvarumus ir plaukai lieka tokie pat lyg isplovus vien sampunu,na,kodel pabaigoj dedamas C,tai suprantu...
Atsakyti