Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Sveikos, mergaites, turincios "siaudinius " plaukus 4u.gif
Kadangi pati tokius turiu, tai jungiuosi su savo bedom prie jusu ir noriu pasidalint sava patirtim.
Pries gerus metus turejau naturalius, nedazytus, rudus plaukus...nu tokius a la riesutu spalvos. Naudojau TIK naturalius - ekologiskus sampunus, balzamus ir dziaugiausiai sveikais plaukais, bet man baisiai nepatiko splava, tai pradejau juos po truputi sviesint sruogelem. Aisku sviesina tik milteliais, nes dazai mano pigmento nepaimtu schmoll.gif Nu ir ka, dziaugdamasi savo natur produktias supratau, kad jie manes nebegelbsti ...ypatingai neradau gero, ekologisko, sertifikuoto balzamo ar kaukes kuri tiktu verysad.gif Visai nieko buvo tik Weledos aliejus...ale jau smarve smarve doh.gif man net migrena sukeldavo kol as juo issitepus vaiksciodavau unsure.gif Uztai skaitydama sia temele (beja saziningai viska perskaiciau pioneer.gif ) tai kelis kartus net nusisypsojau skaitydama "naturalisciu " komentarus biggrin.gif Joooo buvo laikai, kai galejau gultis kryzium del sampunu be SLS ir dar butinai turedavo but sertifikavimo zenkliukas biggrin.gif Bet yra kaip yra...ekologija naudoju ten kur jinai man padeda ir atlieka savo darba...o savo siaudiniams plaukams (beja jie dabar visi sviesus ) pradejau naudot Keune priemones: sampuna, balzama, kauke, purskiama keratina, blizgikli ir kapsulytes rolleyes.gif Ir aisku is naturaliu naudojamu produktu neisemiau alieju plaukams (migdolu, linu semenu, kokosu, makadamiju), kuriuos laikau per visa nakti ...panasiai pries kas antra plovima. Myliu Keune...ir dabar jau myliu savo plaukucius wub.gif Mano plaukus gydo aliejai, o kadangi noriu , kad plaukai atrodytu graziai siandien ir dabar tuoj , tai tenka ir su parabenais padraugaut...bele tik rezultatas geras yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 18 gegužės 2010 - 14:02
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 05 17, 17:07)
Nu cia tai geras ka blink.gif

Tai,matyt,plaukai labai siaudiniai,jei ir toki aliejuka sugeria,po to normaliai krenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 18, 14:08)
Tai,matyt,plaukai labai siaudiniai,jei ir toki aliejuka sugeria,po to normaliai krenta smile.gif

Siaip man irgi keistokai nuskambejo...bet is kitos puses, tai jei aliejus pilamas i sampuna, o sampunas riebalus plauna nuo plauku, tai isplovus tokiu mixu plaukus, tiek ten to aliejaus ir telieka...gal tik plonu plonu sluoksniu pasidengia plaukas i psio g.gif Nu as cia taip garsiai pamasciau biggrin.gif Bet jei zmogui tinka ir patinka...tai vuolia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 18 gegužės 2010 - 14:12
QUOTE(mama_Kristina @ 2010 05 18, 13:13)
Mano problemu problema nuo vaikystes - sausi plaukai.. Tokie budavo net ir tada, kai dar nedazydavau, nenaudodavau jokiu cheminiu priemoniu, feno ir pan. Dabar plauku bukle galima sakyt ideali, kiek ta galima pasiekti su mano plaukais. Ko tik as neisbandziau.. Alieju proceduras, ampules ir t.t. Bet man idealiai atitiko Sebastian atkuriantis plauku struktura sampunas ir kondikas su kauke. Pirmais kartais, kai uzsidedavau kondika, net nebudavo ka isplaut, nes plaukai gerte sugerdavo ji, ant kiek sausi buvo..  doh.gif Dabar derinu su drekinancia linija. Labai patenkinta  wub.gif

Gal galima tikslesni pavadinima, nuoroda arba paveiksliuka? ax.gif

Gal kuriai teko bandyt SEBASTIAN LAMINATES?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 18 gegužės 2010 - 14:29
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 18, 14:02)
Sveikos, mergaites, turincios "siaudinius " plaukus  4u.gif
Kadangi pati tokius turiu, tai jungiuosi su savo bedom prie jusu ir noriu pasidalint sava patirtim.
Pries gerus metus turejau naturalius, nedazytus, rudus plaukus...nu tokius a la riesutu spalvos. Naudojau TIK naturalius - ekologiskus sampunus, balzamus ir dziaugiausiai sveikais plaukais, bet man baisiai nepatiko splava, tai pradejau juos po truputi sviesint sruogelem. Aisku sviesina tik milteliais, nes dazai mano pigmento nepaimtu  schmoll.gif Nu ir ka, dziaugdamasi savo natur produktias supratau, kad jie manes nebegelbsti ...ypatingai neradau gero, ekologisko, sertifikuoto balzamo ar kaukes kuri tiktu verysad.gif Visai nieko buvo tik Weledos aliejus...ale jau smarve smarve  doh.gif man net migrena sukeldavo kol as juo issitepus vaiksciodavau  unsure.gif  Uztai skaitydama sia temele (beja saziningai viska perskaiciau  pioneer.gif ) tai kelis kartus net nusisypsojau skaitydama "naturalisciu " komentarus  biggrin.gif Joooo buvo laikai, kai galejau gultis kryzium del sampunu be SLS  ir dar butinai turedavo but sertifikavimo zenkliukas biggrin.gif Bet yra kaip yra...ekologija naudoju ten kur jinai man padeda ir atlieka savo darba...o savo siaudiniams plaukams (beja jie dabar visi sviesus ) pradejau naudot Keune priemones: sampuna, balzama, kauke, purskiama keratina, blizgikli ir kapsulytes  rolleyes.gif Ir aisku is naturaliu naudojamu produktu neisemiau alieju plaukams (migdolu, linu semenu, kokosu, makadamiju), kuriuos laikau per visa nakti ...panasiai pries kas antra plovima. Myliu Keune...ir dabar jau myliu savo plaukucius  wub.gif Mano plaukus gydo aliejai, o kadangi noriu , kad plaukai atrodytu graziai siandien ir dabar tuoj , tai tenka ir su parabenais padraugaut...bele tik rezultatas geras yra  thumbup.gif

o kuria linija keunes naudojat? ir kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 05 18, 16:40)
o kuria linija keunes naudojat? ir kur perkat?

Sausu, pazeistu plauku linija - Sampunas Kauke Kondicionierius Kapsules
Perku is www.garbane.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 18, 18:20)
Sausu, pazeistu plauku linija - Sampunas Kauke Kondicionierius Kapsules
Perku is www.garbane.lt  4u.gif


kapsules ir as noreciau isbandyti, tik kaina biski kandziojasi g.gif gal butu daugiau apie jas atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 05 18, 18:25)
kapsules ir as noreciau isbandyti, tik kaina biski kandziojasi  g.gif  gal butu daugiau apie jas atsiliepimu  ax.gif

Kapsulytes bandziau tik siandien...nes tik siandien jas gavau, bet rezultatas man patinka thumbup.gif Ziuresim kaip toliau seksis. O siaip, Keunes temeleje apie tas kapsulytes kazkaip ne vieno blogo atsiliepimo neradau schmoll.gif O ju galima uzsisakyt ir mazesni kieki..pabandymui...10 kapsulyciu 40Lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 18 gegužės 2010 - 18:45
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 18, 17:20)
Sausu, pazeistu plauku linija - Sampunas Kauke Kondicionierius Kapsules
Perku is www.garbane.lt  4u.gif

aga butent sita linija man kirpykloje kurioje kerpuosi ir rekomendavo, tik jie pardavineja po 500 ml...nepamenu tiksliai bet apie 85 Lt tai jauciu nusipirksiu, nes tikrai geru atsiliepimu daug girdejau, bet pradziai Kerastase isnaudoti reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 18, 19:43)
Kapsulytes bandziau tik siandien...nes tik siandien jas gavau, bet rezultatas man patinka  thumbup.gif Ziuresim kaip toliau seksis. O siaip, Keunes temeleje apie tas kapsulytes kazkaip ne vieno blogo atsiliepimo neradau  schmoll.gif O ju galima uzsisakyt ir mazesni kieki..pabandymui...10 kapsulyciu 40Lt kainuoja  4u.gif


o tai labai saunu, reiks butinai isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
Nepamenu kurioj temoj, taciau viena musu forumo dalyve minejo, kad plauna galva tik kondicionirium smile.gif

As turiu storus plaukus, sviesintus milteliais, taigi jie lb siausiasi ax.gif

Vn zdziu - susigundziau 4u.gif ir jau savaite laiko galva prausiu tik kondicionierium thumbup.gif Rezultatai man lb patinka, ziuresiu, kas bus toliau bigsmile.gif

I paieskos varikliuka ivedus CO wash (ar washing) yra lb daug puikios info 4u.gif

Tokiems siaudiniams plaukams, manau - tai ideali iseitis thumbup.gif
Atsakyti
bandžiau ir aš plauti tik kondicionierium, bet mano plaukai kaip riebaluoti liko. Blogesnis vaizdas nei kad prieš plovimą buvo doh.gif
gal čia tik labai "šiaudiniams" tinka, manieji tai sausoki, bet nu nebaisiai unsure.gif
Atsakyti