Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Secret @ 2010 03 29, 21:47)
Na as buciau labai patenkinta savo plaukais,nes jie tiesus,ilgi,blizgantys ir stori,BET laabai puciasi doh.gif Tai ko as tik nedarau,kad jie butu man glotnesni..smile.gif
Tai kai issiplaunu galva dazniausiai niekur negaliu eit,kol neinu miegot:D nes po nakties jie susigula ir nebebuna tokie pasipute;)

Bet va dabar uzsisakiau ir laukiu kol gausiu Kerastase Masque Oléo-Relax kaukyte,nes labai geru atsiliepimu apie ja girdejau,tai galvoju reikia pabandyt:)
Lauksiu stebuklo biggrin.gif  4u.gif

man tokia pati beda puciasi doh.gif tai kirpeja pasiule kerastase nusipirkti sampuna tai nusipirkau tikrai gal nebetaip pasipute bet naudoju ir krema tos pacios serijos thumbup.gif
Atsakyti
S.O.S. mano plaukai patepo siaudais doh.gif nors neskilineja, bet luzineja... kokia kauke patartumete? kad netiesintu plauku. o gal kokiu super maitinamuoju aliejum mastau.gif naudoju alyvuogiu...

Matrix kauke man nelabai tinka, nes labai apsunkimna plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 05 17, 10:58)
S.O.S. mano plaukai patepo siaudais  doh.gif nors neskilineja, bet luzineja... kokia kauke patartumete? kad netiesintu plauku.  o gal kokiu super maitinamuoju aliejum mastau.gif naudoju alyvuogiu...

Matrix kauke man nelabai tinka, nes labai apsunkimna plaukus.


pabandykit kanapiu alieju, palaikykit per nakti.visai neblogai, mazina siausimasi, minkstina.
nebloga goldwel kauke(bordo spalvos)
Atsakyti
Nusiprkau pigu dilgeliu sampuna, pora litu tekainavo, aisku ir nepastebejau jokio "gerio", tai truputi nunaudojus, ipyliau koki trecdali buteliuko ricinu aliejaus. Liuks sampunas tapo bigsmile.gif plaukai svelnus, o jau blizga thumbup.gif
Siaip plaukai mano visad "siaudiniai" buna, slenka, neblizga... bet tas eksperimntas su ricina nudziugino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškinija: 17 gegužės 2010 - 12:27
QUOTE(Meškinija @ 2010 05 17, 13:26)
Nusiprkau pigu dilgeliu sampuna, pora litu tekainavo, aisku ir nepastebejau jokio "gerio", tai truputi nunaudojus, ipyliau koki trecdali buteliuko ricinu aliejaus. Liuks sampunas tapo  bigsmile.gif plaukai svelnus, o jau blizga  thumbup.gif
Siaip plaukai mano visad "siaudiniai" buna, slenka, neblizga... bet tas eksperimntas su ricina nudziugino  biggrin.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2010 05 17, 13:26)
Nusiprkau pigu dilgeliu sampuna, pora litu tekainavo, aisku ir nepastebejau jokio "gerio", tai truputi nunaudojus, ipyliau koki trecdali buteliuko ricinu aliejaus. Liuks sampunas tapo  bigsmile.gif plaukai svelnus, o jau blizga  thumbup.gif
Siaip plaukai mano visad "siaudiniai" buna, slenka, neblizga... bet tas eksperimntas su ricina nudziugino  biggrin.gif



Nu cia tai geras ka blink.gif
Atsakyti
o kur to ricinos aliejaus perkat? vaistinsese?
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2010 05 17, 13:26)
Nusiprkau pigu dilgeliu sampuna, pora litu tekainavo, aisku ir nepastebejau jokio "gerio", tai truputi nunaudojus, ipyliau koki trecdali buteliuko ricinu aliejaus. Liuks sampunas tapo  bigsmile.gif plaukai svelnus, o jau blizga  thumbup.gif
Siaip plaukai mano visad "siaudiniai" buna, slenka, neblizga... bet tas eksperimntas su ricina nudziugino  biggrin.gif


reikes pabandyti. aciu smile.gif
Atsakyti
O nesuriebina plaukų tiek daug ricinos aliejaus įpilto į šampūną? g.gif Klampus, riebus šitas aliejus ir apskritai sunkiai iš plaukų išsiplauna.
Atsakyti
Nuo tokio sampuno galva turbut kasdien reikia plauti blink.gif
tai cia esme ne sampune, o ricinos aliejuje. Tiesiog su juo galima galus tept ir tiek. Nereikes visos galvos mozot.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 17, 21:12)
O nesuriebina plaukų tiek daug ricinos aliejaus įpilto į šampūną? g.gif Klampus, riebus šitas aliejus ir apskritai sunkiai iš plaukų išsiplauna.

ne, itikrai neriebina, issiplauna kuo puikiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano problemu problema nuo vaikystes - sausi plaukai.. Tokie budavo net ir tada, kai dar nedazydavau, nenaudodavau jokiu cheminiu priemoniu, feno ir pan. Dabar plauku bukle galima sakyt ideali, kiek ta galima pasiekti su mano plaukais. Ko tik as neisbandziau.. Alieju proceduras, ampules ir t.t. Bet man idealiai atitiko Sebastian atkuriantis plauku struktura sampunas ir kondikas su kauke. Pirmais kartais, kai uzsidedavau kondika, net nebudavo ka isplaut, nes plaukai gerte sugerdavo ji, ant kiek sausi buvo.. doh.gif Dabar derinu su drekinancia linija. Labai patenkinta wub.gif
Atsakyti