Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(luli @ 2009 10 15, 20:42)
aciu mirksiukas.gif reiks pabandyti.
Papildyta:

plauku dazymas taipat labai nualina plaukus verysad.gif


Nezinau kodel, bet daugumos dazyti plaukai atrodo daug geriau nei naturalus g.gif (aisku, nekalbu apie peroksidines blondines doh.gif )
Tai klausimas ar cia rupintis mergos pradeda labiau, kai nusidazo, ar visgi ne taip jau baisiai tuos plaukus sugadina geri dazai? g.gif

As tai uzvakar miegojau visa nakti su kaaral kauke ant galvos - vakare issiploviau galva, nusausinau plaukus ir issitepliojau, o ryte tik isskalavau ir viskas thumbup.gif Tai plaukai suuuuper wub.gif thumbup.gif Tokie sunkus, minksti, graziai gula, ir kaip tai stebuklingai nesusiriebalavo taip greitai, kaip tikejausi - paprastai jau kita diena norisi plaut galva, o va dar siandien visai gerai atrodo thumbup.gif

Sakiau siandien vel taip padarysiu thumbup.gif Reik atgaivint biski kudlas pavasario proga smile.gif
Atsakyti
Na as buciau labai patenkinta savo plaukais,nes jie tiesus,ilgi,blizgantys ir stori,BET laabai puciasi doh.gif Tai ko as tik nedarau,kad jie butu man glotnesni..smile.gif
Tai kai issiplaunu galva dazniausiai niekur negaliu eit,kol neinu miegot:D nes po nakties jie susigula ir nebebuna tokie pasipute;)

Bet va dabar uzsisakiau ir laukiu kol gausiu Kerastase Masque Oléo-Relax kaukyte,nes labai geru atsiliepimu apie ja girdejau,tai galvoju reikia pabandyt:)
Lauksiu stebuklo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti


Mano plaukai yra žiauriai issauseje, galiukai suskilinėja doh.gif po poros dienu eisiu y kirpykla galiukus kirpti ir padažyt, Tuo paciu noriu nusipirk nenuplaunamo balzamO ir šampuno be alkoholio kad nesausintu, turu ,,garnier shine'' kauke plaukams labai susvelnina plaukus nekeisciau kaukes y nieka ir kaina prieinama thumbup.gif Gal esat bande ,,jonsons baby'' sampuna ? AR PATOKO JIS? g.gif arba seip gal zinot koki gera plauku maitinimo buda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzeeee @ 2010 03 30, 08:45)
Mano plaukai yra žiauriai issauseje, galiukai suskilinėja  doh.gif po poros dienu eisiu y kirpykla galiukus kirpti ir padažyt, Tuo paciu noriu nusipirk nenuplaunamo balzamO ir šampuno be alkoholio kad nesausintu, turu ,,garnier shine'' kauke plaukams labai susvelnina plaukus nekeisciau kaukes y nieka ir kaina prieinama  thumbup.gif  Gal esat bande ,,jonsons baby'' sampuna ? AR PATOKO JIS?  g.gif    arba seip gal zinot koki gera plauku maitinimo buda?  4u.gif

Gal išbandyt tiesiog namines kaukes.... g.gif Manau geriau nei kokius cheminius ir kenksmingus garnierus kraut ant plaukų... ax.gif
Sumaišykit kiaušinio baltymą, majonezo šaukščiuką, grietinės šiek tiek, lašą alyvuogių aliejaus gero ir užteptą palaikyt prieš plovimą 10-15min, gerai išplaut ir išdžiovint.... mirksiukas.gif
kartais naminės priemonės veiksmingesnės nei tie cheminiai grožio pramonės dariniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 03 30, 10:06)
Gal išbandyt tiesiog namines kaukes.... g.gif  Manau geriau nei kokius cheminius ir kenksmingus garnierus kraut ant plaukų... ax.gif
Sumaišykit kiaušinio baltymą, majonezo šaukščiuką, grietinės šiek tiek, lašą alyvuogių aliejaus gero ir užteptą palaikyt prieš plovimą 10-15min, gerai išplaut ir išdžiovint.... mirksiukas.gif
kartais naminės priemonės veiksmingesnės nei tie cheminiai grožio pramonės dariniai  biggrin.gif

kaiusinio baltyma? o ne tryni? mastau.gif nu lyg tai girdejau kad baltymas sausina, ir netinka plaukams, tik veikdui.
majonezo nerekomenduoju, nes ten daaaug chemijos, citrinu ruksties. be to majonezas daronas is trynio ir aiejaus, tai kuo puikiausiai galima ir be jo apsieiti.
tai as as biski pakeisciau recepta - trynys, alyvuogiu aliejaus gera sauksta, sausksteli ricinu aliejaus, na ir grietines, bet naturalios, ne is parduotuves, nes ten viena chemija... ir laikyti ne 10-15min, o valanda dvi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 03 30, 11:57)
kaiusinio baltyma? o ne tryni? mastau.gif nu lyg tai girdejau kad baltymas sausina, ir netinka plaukams, tik veikdui.
majonezo nerekomenduoju, nes ten daaaug chemijos, citrinu ruksties. be to majonezas daronas is trynio ir aiejaus, tai kuo puikiausiai galima ir be jo apsieiti.
tai as as biski pakeisciau recepta - trynys, alyvuogiu aliejaus gera sauksta, sausksteli ricinu aliejaus, na ir grietines, bet naturalios, ne is parduotuves, nes ten viena chemija... ir laikyti ne 10-15min, o valanda dvi.  bigsmile.gif

Ai aš turiu WC pasidėjus kalendoriuką plėšomą biggrin.gif , tai ten visokių recepčiukų naminių yra, veidui, plaukams, rankoms ir t.t. Tai vis paskaitinėju "prie progos" lotuliukas.gif , tai ką paskaičiau, tą parekomendavau... biggrin.gif
O majonezas ir grietinė būna ir sveikesnė, be E, pvz. daumantų majonezas arba grietinė tik NAMINĖ. Jei jau skrandį tokiais sotinam, tai plaukam tuo labiau nieko baisaus. O tie naminiai produktai irgi nėr 100% ekologiškumo, nes karvytės ėda visokius pašarus "negerietiškus", galų gale ir žolę rupšnoja kuri sulaistyta rūščiu, užterštu lietumi.... Taigi, ratas užburtas... Šiais laikais ekologijos NĖRA, nebent ją galima sumažint, bet išvengt - be šansų...
Va šie produktai šiek tiek geresni už įprastus, pigius.... 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 30 kovo 2010 - 11:28
be kokiu atveju as pries majoneza - jo sudetyje yra citrinu rugstis kuri sausina plauka.
ir manau kad sviezia mociutes grietine, geriau nei "ekologiska" grietine, kuri simta kartu perdirbta.
cia mano nuomone, galit nesutikti.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 03 30, 12:46)
ir manau kad sviezia mociutes grietine, geriau nei "ekologiska" grietine, kuri simta kartu perdirbta.
cia mano nuomone, galit nesutikti.

Sutinku, ale kur tą močiutę kaime gyvenančią gaut lotuliukas.gif
Mano abi mieščionkos, uošviai irgi vietiniai, tai čia jau problemėlė su kaimiška produkcija biggrin.gif Tai tenkinamės krautuviniu asortimentu ax.gif
Atsakyti
Dekui už kaukytes reikes pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 03 29, 18:01)
Gird4jau daug kam fitovalis pagadina plaukus.... Na 2ia ta i6orine prasme, naudos gal jis ir duoda, bet po to ne viena vargo, kol i6si6ukavo po plovimo  biggrin.gif
O tais frucčiais,palmolivais, nivėjom ar margaritom aš net neplaunu, dar rodau meilę plaukams bent šiek tiek... ax.gif



Tada gal aš išimtis smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Išimčių visada ir visur būna biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Šampūnas skirtas pažeistų plaukų priežiūrai
L'Oreal Serie Expert - Absolut Repair Shampoo įsiskverbia giliai ir atkuria, maitina plaukus suteikia natūralus jausmas ir blizgesį. Plaukai atgaivinami, tampa minkšti .
L'Oreal Serie Expert Absolute Repair Shampoo yra skirtas regeneruoti ir apsaugoti plaukų pluoštą. Jūsų plaukai atgaus jėgą. Švelniai atnaujina ir apsaugo plaukų pluoštą ir suteikia stiprumo ir blizgesio.
L'Oreal Serie Expert - Absolut Repair Conditioner labai pažeistiems plaukams skirta priežiūros priemonė, atgaivinanti pažeistų plaukų paviršių, greitai padaranti juos minkštus, sauganti. kondicionierius stiprina ir aktyviai veikia pažeistų plaukų paviršių, padarydamas plaukius stiprius ir giliai juos maitina.
Atsakyti