Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

o mano issausejusiems plaukams labai padejo laminavimas ir zinoma profesionalios plauku priemones Teotema,Selectyvo ir dabar Sebastian pradejau naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 02 20, 21:48)
o mano issausejusiems plaukams labai padejo laminavimas ir zinoma profesionalios plauku priemones Teotema,Selectyvo ir dabar Sebastian pradejau naudoti smile.gif

Kur ir už kiek "Sebastian" pirkot? smile.gif
Atsakyti
Is saves pirkau smile.gif as prekiauju sia kosmetika
Atsakyti
esu labai patenkinta fanola sampunais,kuriais prekiauja kaune,kirpimo studijoje.
ir pilstomas ir buteliais,bet pilstomas gaunasi dvigubai pigiau.
plaukai nenusauseja,buna svelnus,lengvai sukuojasi thumbup.gif
Atsakyti
Man padeda Fitoval šampūnas smile.gif
Atsakyti
au alyvuogiu aliejumi gaivinti plaukus ir darytis kaukes
Atsakyti
nusipirkau Natura Siberika sampuna ir balzama sausiems plaukams, nes maniskiai jau baigia nutrupeti, esu patenkinta sia linija ir patariu kitoms ismeginti gera daikta thumbup.gif ir sudėtis gera, jokiu parabenu ar sulfatu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramal @ 2010 03 17, 17:32)
au alyvuogiu aliejumi gaivinti plaukus ir darytis kaukes


o jus perkat paprasta ta alyvuogiu alieju, kur parduotuvese yra? ar is specializuotu parduotuviu? blush2.gif
Atsakyti
mano plaukai kazkokie sausi pasidare, sunku buvo issukuoti, tai nuejau ir iskarpiau juos biggrin.gif (mano plaukai buvo ilgi, lygus)
dar pradejau alieju kursa, nuspipirkau kazkoki tai purskikli LACTIMILK Aminokisloty dlia volos (Vosstonovlenije i blesk). Ji reikia purksti ant SAUSU plauku mastau.gif bandziau tik karta, bet ispudis geras, suminkstina plaukus, graziau krenta...
Atsakyti
QUOTE(Bathor @ 2010 03 14, 17:13)
Man padeda Fitoval šampūnas  smile.gif

Kažkada ploviau su Fitovaliu - plaukai kaip šiaudai paliko biggrin.gif Vos šukas sukišt galėjau, o išdžiūvę tai nesuvaldomi tapo doh.gif Nu žodžiu visiškai visiškai netiko unsure.gif
Ilgus metus mėgau ALTERNA priemones, tai patiko ir tiko, ypač su baltaisiais triufeliais rinkinukas tiko, plaukai suminkštėjo, papuro, švelnūs pasidarė ir savrbiausia - gryžo blizgesys...
Dabar nutariau šiek tiek pakeist ir naudoju SEBASTIAN sheer laminate šampūną ir balzamą, neblogas, bet "atima" plaukams apimtį, nors kondiškės ant šaknų nedeu, ale vistiek tokie greit susiguli... Bet šiaip neblogas... 4u.gif
Atsakyti
oj, ir man nuo fitovalio plaukai kaip siaudai.
ir nuo fructis taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 03 29, 15:06)
oj, ir man nuo fitovalio plaukai kaip siaudai.
ir nuo fructis taip pat  doh.gif

Gird4jau daug kam fitovalis pagadina plaukus.... Na 2ia ta i6orine prasme, naudos gal jis ir duoda, bet po to ne viena vargo, kol i6si6ukavo po plovimo biggrin.gif
O tais frucčiais,palmolivais, nivėjom ar margaritom aš net neplaunu, dar rodau meilę plaukams bent šiek tiek... ax.gif
Atsakyti