Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(mimoza:) @ 2009 10 24, 13:25)
O man va toks klausimas:  ar plaukai kaip siaudai buna ir nedazytiems plaukams? ir ar juos galima atstatyti?
Mano kaip siaudai todel, kad jie buvo sviesinti sruogomis. Bet ju jau neimanoma atgaivinti, tai dabar po truputi kerpu, kol visai nuaugs. O kad issisukuotu naudoju neutrogena professional priemones. Net ir mano siaudus svelnius padaro tongue.gif



man irgi taip buvo, nes as pastoviai balinu, tai kirpeja rekomendavo nusipirkti Ristrutturante Dikson ampules. Sunaudojau 2 dezutes, po pirmos dezutes ejau pasirodyti kirpejai, bet ir pati maciau, kad jau atsistato plaukas, man buvo gaila kirpti, nes mano letai auga...
Atsakyti
mano plaukai kai siaudai tampa jei sumastau isbandyt koki nauja sampuna arba balzama. ax.gif taip esu ne viena buteliuka sampuno, balzamo sukaupus
Atsakyti
labai gera priemone issausejusiems plaukams, tai loreal expert intense repair kauke-sudrekina plauka efektyviai , taip pat absolute repair serijos priemones maitinancios ir atstatancios smile.gif
Atsakyti
O man patinka keune balzamas, be jo neapseinu
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2010 02 03, 22:44)
O man patinka keune balzamas, be jo neapseinu

O kokios kainos Keune priemoniu mazdaug? rolleyes.gif
Atsakyti
o as manau kad kai plaikas tampa kai siaudas padeda tik zirkels, nes tos priemones tik siektiek gali paveikti plauka, visiskai jo nesutvarko ax.gif reikia priestai galvoti kad nepavirstu naudoti visokias priemones, bet aisku visko buna ir isvadas padarom po laiko smile.gif
Atsakyti
Man plaukai issauseja ziema, kai ijungia sildyma+dazniausiai kas ryta (darbo dienom) tenka su fenu dziovinti. As irgi isbandziau daug variantu, bet kol kas geriausi yra Gliss Kur Nutrition Oil ir naujas Syoss Oil. Man ir kirpeja patare pirkti priemones, kur rasyta "Oil" arba aliejus, nes jie maitina plaukus. Man profesionalios priemones neikandamos del kainos, bet as esu labai patenkinta tiek Gliss Kur, tiek Syoss. Tik vienas minusas - man tos "aliejines" priemones apsunkina plaukus jei ilgiau naudoju, tai as atradau, kad geriausia, kai 2 dienas naudoju Oil linija, o trecia diena koki "lengvesni" varianta, pvz Color, dazytiems, taip ir kaitalioju. Kol kas plaukams labai patinka ir siemet jau nera tokie siaudiniai.
Atsakyti
Sveikos,

dar manau viena nusausejimo priezastis gali buti vanduo kuriuo plaunate plaukus, kuriame gali buti daug kalkiu ir siaip kazko kas labai sausina plaukus smile.gif
Man padeda kaukiu naudojimas galiukams, aliejukas ir reguliarus galiuku pakirpimas smile.gif
Atsakyti
mano plaukai po gimdymo buvo baisus, tiek sausi tiek velesi belekaip. Nusipirkau priemoniu ir super, rezultatas po keliu kartu pasijaute. Nuo sausu plauku naudoju CE CE Med + silk serum, o nuo velimosi Cherastille aliejukas. Juos pirkau kur prekiauja prekes plaukam. (urmo baze Kaune)
Atsakyti
as tai vakar Martinoj pirkau Alfaparf ampule plaukams kazkokia YE Repair.. ar kas bande? Tikiuosi stebuklo uz tokia kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2010 02 20, 15:35)
as tai vakar Martinoj pirkau Alfaparf ampule plaukams kazkokia YE Repair.. ar kas bande? Tikiuosi stebuklo uz tokia kaina  biggrin.gif

o kokia ta kaina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 02 20, 18:42)
o kokia ta kaina? bigsmile.gif

na, gal ir nedidele kaina, bet vienos ampules kaina bevei 9 lt... man tai biski brangoka..
Atsakyti