Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(KERERA @ 2009 10 17, 07:53)
Nesenai pasidariau bananu kauke su alyvuogiu aliejumi ir kt. Tai zinokite tetis juokesi is manes visa diena. Nutarem nueiti i IMPULSA, tad greitai issiloviau galva... Sedim su tete pirtyje ir jis visa diena juokiasi, kad pilna galva kaip pleiskanu atrodo. Man plaukai tiek nusausejo, susivele, kad niekaip tie bananai neissiplove... Atroidziau kai kokia nevala, turbut net tetei geda buvo buti su manimi g.gif


lotuliukas.gif
cia idomu nuo bananu nusausejo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 10 17, 12:03)
o avokadą sutrini su blenderiu?  g.gif kai perkat iš ko sprendžiat, kad gerai sunokęs?

čia tarp 50 ir 55 parduotuvėje?  g.gif per platintojus pigiau gal galima rast


taip, sutrinu blenderiu. avokada perku kuo minkstesni, tai jauciasi paspaudus, na ir kuomet bananai gerai sunoke irgi matosi. Galite dar sauksta alyvuogiu aliejaus ipilti, bet siaip pats avokadas turi savo aliejaus pakankamai. tai as dedu 1 avokada i 1 banana.
Atsakyti
Merginos , prasau nukreipkit mane kur tema apie plauku slinkima, na niekaip nerandu:(
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 10 17, 22:55)
Merginos , prasau nukreipkit mane kur tema apie plauku slinkima, na niekaip nerandu:(


http://www.supermama...howtopic=445268
Atsakyti
Pradėjau naudoti Garnier Fructis puškalą plaukams. Vadinasi Nutri-repair fortifying night treatment. Rašo, kad maitina, stiprina ir švelnina per naktį. Bet aš ir dienos bėgyje užsipurškiu, nes iš tiesų sušvelnina plaukus, ypatingai galus, kurie pas mane yra šiurkštūs, tai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 17, 01:03)
o dabar matai visos taip daro  biggrin.gif

Aš irgi jau senai, kai tik netingiu, pašildau fenu plaukus, išteptus balzamu ar kauke. Tik prieš tai folija apsuku, kad mažiau nuo karščio plaukuosena kentėtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 18 spalio 2009 - 20:02
Lb gera priemone plauku gaivinimui PLAZENTA ar pan serumiukai, ju buna eurokos'e prie kasu.
Atsakyti
Man dazniausiai visos priemones, kurios purskiamos po plovimo kazkaip labai greit suriebalina plaukus..

geriausiai tai man stiprina visokios kaukes ir labai galus sustiprina.. smile.gif
Atsakyti
O man va toks klausimas: ar plaukai kaip siaudai buna ir nedazytiems plaukams? ir ar juos galima atstatyti?
Mano kaip siaudai todel, kad jie buvo sviesinti sruogomis. Bet ju jau neimanoma atgaivinti, tai dabar po truputi kerpu, kol visai nuaugs. O kad issisukuotu naudoju neutrogena professional priemones. Net ir mano siaudus svelnius padaro tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 10 24, 13:25)
O man va toks klausimas:  ar plaukai kaip siaudai buna ir nedazytiems plaukams? ir ar juos galima atstatyti?
Mano kaip siaudai todel, kad jie buvo sviesinti sruogomis. Bet ju jau neimanoma atgaivinti, tai dabar po truputi kerpu, kol visai nuaugs. O kad issisukuotu naudoju neutrogena professional priemones. Net ir mano siaudus svelnius padaro tongue.gif

imesk priemoniu foto
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 10 24, 16:46)
imesk priemoniu foto


Siunciuosi per tarpininkes is US (www.drugstore.com)
Va sita kauke labai patinka wub.gif Gerai pamaitina mano issausejusius plaukus. Tos pacios serijos dar sampuna ir kondicionieriu naudoju ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 10 26, 13:25)
Siunciuosi per tarpininkes is US (www.drugstore.com)
Va sita kauke labai patinka wub.gif Gerai pamaitina mano issausejusius plaukus. Tos pacios serijos dar sampuna ir kondicionieriu naudoju ax.gif


O kokia kaina siu produktu?
Atsakyti