Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

na ir as galiu pasidalinti savo ziniom 4u.gif as mokausi Feminoj Bonoj, ir musu kirpimu destytoja is savo ilgametes patirties patare, kad kai yra tokia problema - plaukai kaip siaudai - geriausiai is visu priemoniu veikia kaukes, skirtos naudoti po cheminio susukavimo, nes ju paskirtis atgaivinti labai stipriai chemiskai pazeista, issausejusi plauka, todel ju sudetyje stipri koncentracija tokiu medziagu, kurios atstato plauko struktura, pripildo dregmes ir vitaminu. taip pat lb geras dalykas - geros kokybes alyvuogiu aliejus. tiek kauke, tiek alieju reikia naudoti su papildomu silumos saltiniu (nes siluma padeda atsidaryti plauko zvyneliams ir kaukei ar aliejui patekti i pati plauko vidu) - reikia uztepti ant plauku, uzdeti maiseli ir pasildyti fenu arba liaudiskai vadinama "grielka", paskui ant issildytos galvytes uzsideti ranksluosti ir sedeti ne 10 min, o 1 val maziausiai.
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2009 10 16, 15:08)



Alyvuogiu aliejus ir man patinka, tik niekad nekaitinu, tiesiog pasildau, susitepu ir einu miegoti..
Gal reikes pabandyto pasildyti dar ji ir ant galvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 15:27)
Alyvuogiu aliejus ir man patinka, tik niekad nekaitinu, tiesiog pasildau, susitepu ir einu miegoti..
Gal reikes pabandyto pasildyti dar ji ir ant galvos  g.gif


kokiu budu?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 16, 16:10)
kokiu budu?


Pasildyti? juk pries tai rase - fenu
Atsakyti
gal kuri darėtės natūralią avokado kaukę? kokie rezultatai?

ir kiek kainuoja tbs braziliškų riešutų kaukė?
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 10 16, 22:37)
gal kuri darėtės natūralią avokado kaukę? kokie rezultatai?

ir kiek kainuoja tbs braziliškų riešutų kaukė?


as darau avokado su bananu kauke. Nieko man visai patinka, tik sausus plaukus dar virs vonios pasilenkus gerai papurtau ir pamaigau rankom, nes lieka siokiu tokiu "daleliu" nuo tos kaukes. bet tikrai nesimato nieko plika akim.

o tbs kauke parduotuvej tarp 50 ir 55 lt kazkas.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 16:27)
Alyvuogiu aliejus ir man patinka, tik niekad nekaitinu, tiesiog pasildau, susitepu ir einu miegoti..
Gal reikes pabandyto pasildyti dar ji ir ant galvos  g.gif

Dar toks klausymas gal ir kvailokas iskilo smile.gif Bet ryte atsikelus galva issiplauti reikia ar ne?
Atsakyti
QUOTE(sundown @ 2009 10 16, 23:04)
Dar toks klausymas gal ir kvailokas iskilo  smile.gif  Bet ryte atsikelus galva issiplauti reikia ar ne?


reikia lotuliukas.gif
nes tas aliejus susigeria, bet vistiek plaukai nekokie lieka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 18:23)
Pasildyti? juk pries tai rase - fenu



Nu geras,kazkada kai rasiau,kad taip sildau tai issisaipe,kad nesamone sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 16, 23:47)
Nu geras,kazkada kai rasiau,kad taip sildau tai issisaipe,kad nesamone sugalvojau biggrin.gif


o dabar matai visos taip daro biggrin.gif
Atsakyti
Nesenai pasidariau bananu kauke su alyvuogiu aliejumi ir kt. Tai zinokite tetis juokesi is manes visa diena. Nutarem nueiti i IMPULSA, tad greitai issiloviau galva... Sedim su tete pirtyje ir jis visa diena juokiasi, kad pilna galva kaip pleiskanu atrodo. Man plaukai tiek nusausejo, susivele, kad niekaip tie bananai neissiplove... Atroidziau kai kokia nevala, turbut net tetei geda buvo buti su manimi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 10 16, 23:56)
as darau avokado su bananu kauke. Nieko man visai patinka, tik sausus plaukus dar virs vonios pasilenkus gerai papurtau ir pamaigau rankom, nes lieka siokiu tokiu "daleliu" nuo tos kaukes. bet tikrai nesimato nieko plika akim.

o tbs kauke parduotuvej tarp 50 ir 55 lt kazkas.

o avokadą sutrini su blenderiu? g.gif kai perkat iš ko sprendžiat, kad gerai sunokęs?

čia tarp 50 ir 55 parduotuvėje? g.gif per platintojus pigiau gal galima rast
Atsakyti