Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Malena @ 2009 10 13, 15:37)
Ne.

PS:tema plauku galiukai,apie juos ir atejau cia pasiskaityt,o ka radau rolleyes.gif


mano paskutinem ziniom, tai tema ne 'plauku galiukai' cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 15, 06:24)
mano paskutinem ziniom, tai tema ne 'plauku galiukai' cool.gif

šitos žinutės perkeltos iš Plaukų galiukų biggrin.gif
Atsakyti
plauku galiukams geras paul mishel serumas pabnadykit
Atsakyti
QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 14, 22:55)
Mano plaukai irgi ne iš drėgnųjų, linkę pūstis ypač galuose. Man labai padrėkino plaukus kokoso aliejus ir kiaušinio trynys. O kad plaukai žvilgėtų reiktų pagerti linų sėklų aliejų bent 2 mėnesiukus mirksiukas.gif


Drėkinimui, suglotinimui naudoju makadamijų aliejų.
O kur Jūs perkat kokoso aliejų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2008 03 21, 13:12)
Didžioji dalis temų čia kaip tik plaukams-šiaudams  ax.gif
Aš tai naudoju namines kaukes-aliejus,(majonezo kaukė, alyvuogių, ricinos aliejai). Manau kad natūraliomis priemonėmis yra geriausia gaivinti chemijos išvargintus plaukus. rolleyes.gif

mano nuomone,kad plaukai-siaudai dazniausiai pasidaro nuo perdazno dziovinimo fenu(ypac karsta srove).Tai manau,kad plauku fena reikia naudot kuo reciau.
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 10 15, 16:02)
mano nuomone,kad plaukai-siaudai dazniausiai pasidaro nuo perdazno dziovinimo fenu(ypac karsta srove).Tai manau,kad plauku fena reikia naudot kuo reciau.

sutinku 100 proc. drinks_cheers.gif
nebenaudoju feno jau kelios savaitės, ir plaukai pasikeitė visiškai, kai teko užvakar staigiai išlėkt ir galva teko skubiai plaut ir džiovint fenu, tai buvo šlykštu liestis prie plaukų schmoll.gif tokie šiaudai stagarai, kaip šienas ant galvos. o kai natūraliai išdžiūna tai būna lankstesni, blizga, švelnesni ir nereikia plaut kasdien, dabar jau tik kasantrą dieną plaunu 4u.gif aišku matos pažeisti plaukai yra po tiek metų feno naudojimo, bet galus nukirpau ir db feno nebeimu į rankas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 15, 16:35)
Drėkinimui, suglotinimui naudoju makadamijų aliejų.
O kur Jūs perkat kokoso aliejų?  rolleyes.gif

gal galima butu placiau apie makadamiju alieju,kur perkate,kaip naudojate,mane labai sudomino.aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 10 15, 17:02)
mano nuomone,kad plaukai-siaudai dazniausiai pasidaro nuo perdazno dziovinimo fenu(ypac karsta srove).Tai manau,kad plauku fena reikia naudot kuo reciau.



Na nesutinku, niekada feno nenaudojau ir nenaudauju, bet plaukai vis prastyn eina... verysad.gif Yra daug faktoriu: plauku dazymas, organizmo, oro uzterstumas, vanduo, plauku priemones kuriu sudetyje daug chemijos.
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 10 15, 16:29)
gal galima butu placiau apie makadamiju alieju,kur perkate,kaip naudojate,mane labai sudomino.aciu. 4u.gif


Perku didžiuosiuose prekybos centruose. Jį truputėlį pašildau, bet, kad nebūtų per karštas, ištepu plaukus, užsidedu maišiuką ir rankšluostį, jog pašiltų. Maišiukas tam, kad rankšluosčio labai neištepčiau. Tada, tokią kaukę stengiuosi palaikyti kuo ilgiau ir poto išplaunu. Na, man tai efektas jaučiasi, bet reikėtų ne vienos tokios procedūros mirksiukas.gif

Foto labai didelė doh.gif bandyk čia pažiūrėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulevandeny: 15 spalio 2009 - 18:57
QUOTE(sundown @ 2009 10 15, 18:35)
Na nesutinku, niekada feno nenaudojau ir nenaudauju, bet plaukai vis prastyn eina...  verysad.gif  Yra daug faktoriu: plauku dazymas, organizmo, oro uzterstumas, vanduo, plauku priemones kuriu sudetyje daug chemijos.


genai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 15, 20:55)
Perku didžiuosiuose prekybos centruose. Jį truputėlį pašildau, bet, kad nebūtų per karštas, ištepu plaukus, užsidedu maišiuką ir rankšluostį, jog pašiltų. Maišiukas tam, kad rankšluosčio labai neištepčiau. Tada, tokią kaukę stengiuosi palaikyti kuo ilgiau ir poto išplaunu. Na, man tai efektas jaučiasi, bet reikėtų ne vienos tokios procedūros  mirksiukas.gif

Foto labai didelė  doh.gif bandyk čia pažiūrėti

aciu mirksiukas.gif reiks pabandyti.
Papildyta:
QUOTE(sundown @ 2009 10 15, 19:35)
Na nesutinku, niekada feno nenaudojau ir nenaudauju, bet plaukai vis prastyn eina...  verysad.gif  Yra daug faktoriu: plauku dazymas, organizmo, oro uzterstumas, vanduo, plauku priemones kuriu sudetyje daug chemijos.

plauku dazymas taipat labai nualina plaukus verysad.gif
Atsakyti
Saule Vandeny, Kokosų aliejų pirkau Juodkrantėj Ąžuolyno viešbučio vaistinėj. Atostogaudama vasarą netikėtai užmačiau ir griebiau mirksiukas.gif
Atsakyti