Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Blondiaa @ 2009 10 13, 08:38)
Sausiems plaukams siūlyčiau Joico drekinamąjį šampūną ir kondicionierių. Pati naudojau patiko. Bet kai plaukai jau pakankai sudrėkinti,jis "prilipina" prie galvos, tas man nepatiko, bet jei plaukai tikrai šiaušiasi, tai siūlau būtent tokį. Ir būtinai galiukams naudok aliejuką. Vakar nusipirkau Rasos, tai laukiu rezultatų. Pirmas įspūdis tikrai neblogas  biggrin.gif

kokia kaina to sampuno ir kur ji galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE("delfinuke" @ 2009 10 13, 07:57)
kokia kaina to sampuno ir kur ji galima isigyti?




Aš perku Salon+ parduotuvėje. O aliejuka pirkau iš Drogo (Panevėžyje centre), vakar dar 2 palikau smile.gif Dar Joico yra kaukė, irgi atrodo drėkinanti ar atkurianti.. http://www_salonplus...duktai-plaukams
Manau, kad tikrai verta pinigeliu, nes naudoju jau daugiau nei metus. O šampunų kainos apie 60 Lt. kartais būna akcijos ax.gif
Papildyta:
http://www_salonplus...uper-pasiulymai

Šitas pasiūlymas vertas dėmesio, na jei plaukus reikia "pagydyti". Ir dar pasidalinimas patirtimi smile.gif Kristianoje TIGI priemonės pigesnės nei Salon+ kažkada buvo, tai jei jau norit pirkti, tai užsukit į ją, pasidomėti smile.gif
Atsakyti
Man labai tiko milk shake plauku sampunas ir kondicionierius dazytiems plaukams.
Pas mane irgi plaukai buvo nusruoginti baltai, susisiause, issukuot neidavo su bet kokiu balzamu isplovus.
O va sitos priemones man padejo, tiesa dar pradzioj naudojau milk shake kauke dazytiems plaukams, bet dabar jau nebe - plaukai atsigavo, nebesisiausia taip.
Pirkau pas savo kirpeja, tai mokelau po 97lt uz litra su dozatorium (pirkau litra sampuno 97Lt ir litra balzamo 97 Lt). Uztenka tikrai ilgam.
patariu visom sviesiaplaukem, norinciom savo siaudus susitvarkyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2009 10 13, 11:58)
Man labai tiko milk shake plauku sampunas ir kondicionierius dazytiems plaukams.
Pas mane irgi plaukai buvo nusruoginti baltai, susisiause, issukuot neidavo su bet kokiu balzamu isplovus.
O va sitos priemones man padejo, tiesa dar pradzioj naudojau milk shake kauke dazytiems plaukams, bet dabar jau nebe - plaukai atsigavo, nebesisiausia taip.
Pirkau pas savo kirpeja, tai mokelau po 97lt uz litra su dozatorium (pirkau litra sampuno 97Lt  ir litra balzamo 97 Lt). Uztenka tikrai ilgam.
patariu visom sviesiaplaukem, norinciom savo siaudus susitvarkyt  4u.gif


Man sios priemones (tiesa,bandziau tik sampuna),visai nieko ypatinog,jokio poveikio,o tikejausi kad labiau suglotnins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 13, 13:16)
Man sios priemones (tiesa,bandziau tik sampuna),visai nieko ypatinog,jokio poveikio,o tikejausi kad labiau suglotnins smile.gif



Pritariu Maserati, naudojau milkshak'a netrumpa laika, bet jokio poveikio schmoll.gif paskutiniu metu isviso man po plovimo plaukai velesi, siausesi ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 13 spalio 2009 - 13:00
QUOTE(Blondiaa @ 2009 10 13, 08:38)
Sausiems plaukams siūlyčiau Joico drekinamąjį šampūną ir kondicionierių. Pati naudojau patiko. Bet kai plaukai jau pakankai sudrėkinti,jis "prilipina" prie galvos, tas man nepatiko, bet jei plaukai tikrai šiaušiasi, tai siūlau būtent tokį. Ir būtinai galiukams naudok aliejuką. Vakar nusipirkau Rasos, tai laukiu rezultatų. Pirmas įspūdis tikrai neblogas  biggrin.gif

drekinmasis sampunas ir kondicionierius, tai cia is tos K-PAK serijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 13, 14:23)
drekinmasis sampunas ir kondicionierius, tai cia is tos K-PAK serijos?  smile.gif

Ne.

PS:tema plauku galiukai,apie juos ir atejau cia pasiskaityt,o ka radau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 10 13, 13:16)
Man sios priemones (tiesa,bandziau tik sampuna),visai nieko ypatinog,jokio poveikio,o tikejausi kad labiau suglotnins smile.gif

manau joks sampunas nesglotnins sausu plauku,sausiems pasisiaususiems plaukams niekada neuzteks tik sampuno,glotninimui reikia kaukes,nenuplaunamu kremu, is bedos kondicionieriaus
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 13, 12:23)
drekinmasis sampunas ir kondicionierius, tai cia is tos K-PAK serijos?  smile.gif


Moisture recovery - šitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondiaa @ 2009 10 13, 07:38)
Sausiems plaukams siūlyčiau Joico drekinamąjį šampūną ir kondicionierių.



QUOTE(mamaSandra @ 2009 10 13, 10:58)
Man labai tiko milk shake plauku sampunas ir kondicionierius dazytiems plaukams.




QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 13, 13:39)
manau joks sampunas nesglotnins sausu plauku,sausiems pasisiaususiems plaukams niekada neuzteks tik sampuno,glotninimui reikia kaukes,nenuplaunamu kremu, is bedos kondicionieriaus


Aciu merginos uz info, meginsiu ieskoti parsisiusti is uzsienio ko nors is siu priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 13, 14:39)
manau joks sampunas nesglotnins sausu plauku,sausiems pasisiaususiems plaukams niekada neuzteks tik sampuno,glotninimui reikia kaukes,nenuplaunamu kremu, is bedos kondicionieriaus


tai taip,bet pvz su vienu isplovus visiskai kitoks plaukas buna,paslankesnis,o su kitu - kaip tik ne. tai galima sakyti,itakos sampunas,nors ir nedaug,bet turi.
Atsakyti
Mano plaukai irgi ne iš drėgnųjų, linkę pūstis ypač galuose. Man labai padrėkino plaukus kokoso aliejus ir kiaušinio trynys. O kad plaukai žvilgėtų reiktų pagerti linų sėklų aliejų bent 2 mėnesiukus mirksiukas.gif
Atsakyti