Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(be*starlet @ 2009 09 16, 14:41)
o ne kilogramais galima pirkti? ir visgi kur Kaune smile.gif?


Tai susikoperuotume,pasidalintume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 09 16, 14:46)
Tai susikoperuotume,pasidalintume mirksiukas.gif

Kiek zinau galima ir dviese dalintis,jai tik rasite su kuo,nors ir keturiese.Nusiperkate ir dalinates biggrin.gif .Tenai toks didelis indas placiu kakleliu,gali net plastaka ikisti.Tik aisku,jai dalinsites,teks tureti induka kazkuriai kur susideti ta balzama.Ta kirpyklele uz "GIRSTUCIO","UPS" siuntu gatveleje,is daugiabucio galo.Paprastute kirpykla,net nezinau kaip ji vadinasi.As tenai lankausi asmeniskai pas kosmetologe.Tai ir tos priemones pas ja ir pas kirpejas.Vienu zodziu,as jums duosiu tos kosmetologes,nes su ja daugiausiai bendrauju tel.ir jus skambinkite,klauskite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, siūlau pabandyt PantenProV serumą, tokia maža tūtelė 15 ml., kaina 7,19 lt. labai padeda, bent mano nušviesintiem plaukams, plaukai tampa minkšti ir švelnūs tik, kad pvz. mano plaukam,esantiems šiek tiek žemiau pečių, tos tūtelės pakanka tik dviem kartam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 15, 13:52)
Ir kainos ju produkcijos nuo 30 lt. Kaip gerai,prieinama ax.gif


Man KAARAL labai panašus į O‘Rising pagal naudojimo rezultatus. Bet pigiau truputi, daugiau įvairiu produktu ir malonu kad kažkas naujo, nes O‘rising gal jau atsibodo. O priemonė plaukų galiukams išvys pasaka. Ten 125 ml ir kaina 60 Lt, o už Orising mokėjau 50 ml – 55 Lt. Kainos kaip tik pergyventi krizę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2009 09 14, 11:26)
vat as ir kapsulytes ir fluida naudoju, bet man laikinas efektas. O norejau paklausti del florenos vandens, ji  perskalavimui naudoti reikai ar kaip, nes kiek pamenu, nera ten naudojimo instrukcijos parasyta.


as bent jau neperskalauju, tepu katik isplautu plauku saknis ir galvos oda, isdziusta ir viskas smile.gif ir ilgai jau taip naudoju smile.gif visu plauku netepu, nes sausina dilgeles smile.gif

siandien nusipirkau dar kauke sausiems pazeistiems plaukams is "keranove"..su variu ir kazkokiais proteinais.. klausiau konsultantes apie sias priemones, tai tik pasake: na is geresniu cia... lotuliukas.gif tai reikia bandyti..
plaukus fenu dziovinu gal karta i pora menesiu, tiesinu dar reciau, naudoju priemones ivairias drekinancias, o plaukai skilineja ir trupa tiesiog akyse, galai sauseja...siaubas... anksciau taip nebuvo..
ar galejo cia taip karsta vasaros sale pakenkti? nes daugiau priezasciu nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 16 rugsėjo 2009 - 23:47
QUOTE(Ramune_lt @ 2009 10 12, 19:12)
Aciu. Vadinasi mano siaudiniams plaukams jie tikrai nepadarys stebuklo  doh.gif
Aciu uz atsakyma. Tiesiog drauge labai isgyre tigi sampunus, tai kazkaip ir pamasciau, kad ir man turetu tiks  blush2.gif .
O tai ka tada siulytumet siaudiniams plaukams? Jau ir taip nukirpau juos iki peciu, nebedazau, o jie man kaip siausesi- taip ir sekmingai toliau siausias. Kaip sakojosi galiukai, taip ir toliau sakojasi  doh.gif .
Jau nebesinori ju dar daugiau trumpinti, bet ir vaikscioti su "siaudu" kalnu vaiksciot nebesinori.

gal bus db ir ne i tema bet siulau isbandyt elvital balzama arba kauke- man ju pakanka tokiam suglotninimui kad wub.gif kaina apie 10 lt mirksiukas.gif
va toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 12, 19:50)
gal bus db ir ne i tema bet siulau isbandyt elvital balzama arba kauke- man ju pakanka tokiam suglotninimui kad  wub.gif  kaina apie 10 lt  mirksiukas.gif
va toks
user posted image



Na jei plaukai labai sausi, jokiu budu nesizvalgyk i visokias maximines prekes. Tikrai tas Elvital balzamas nepades.Sakau is savo patirties.Jau 5m esu blondine, zinok zinau ka sakau.Kol tepiau visokias maximines prekes, tol plaukai triuso,, sausejo,skilinejo.Perejau prie profesionaliu priemoniu.Plaukai skiriasi, kaip diena nuo nakties.Tikrai yra padoriom, ikandamom kainom profesionaliu priemoniu. Maitink tuos plaukus daznai, ir drekink.Kitaip nieko nebus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 10 12, 19:22)
Tikrai yra padoriom, ikandamom kainom profesionaliu priemoniu. Maitink tuos plaukus daznai, ir drekink.Kitaip nieko nebus.  4u.gif


Tikiu, kad yra profesionaliu priemoniu padoriom kainom, bet va kyla kita problema - per didelis ju pasirinkimas.
Nuejus i kirpykla, kirpeja siulo priemones su kuriom dirba (kadus). Jau naudojau, bet kazkokio efekto nepastebejau. Drauges padovanotas Bed Head sampunas ir kondicionierius taip pat nesutvarko mano plauku. Kiek suprantu, man reikia stipriai drekinanciu priemoniu g.gif . O prekybos centruose pardavinejamos priemones jau visos isbandytos "n" metu atgal. Tikrai nebesinori prie ju gryzti doh.gif .

Atsakyti
O gal galetumete patarti kokia buten is profesionaliu naudoti? Mano taip pat labai sausi plaukai pradejau naudoti everline 250 purskiama kondicionieriu, na naudojau kelis kartus ir esu patenkinta thumbup.gif bet norisi ir aliejuka nusipirkt, bet ju kaina virs 60 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sundown: 12 spalio 2009 - 20:38
QUOTE(Ramune_lt @ 2009 10 12, 22:34)
Tikiu, kad yra profesionaliu priemoniu padoriom kainom, bet va kyla kita problema - per didelis ju pasirinkimas.
Nuejus i kirpykla, kirpeja siulo priemones su kuriom dirba (kadus). Jau naudojau, bet kazkokio efekto nepastebejau. Drauges padovanotas Bed Head sampunas ir kondicionierius taip pat nesutvarko mano plauku. Kiek suprantu, man reikia stipriai drekinanciu priemoniu  g.gif . O prekybos centruose pardavinejamos priemones jau visos isbandytos "n" metu atgal. Tikrai nebesinori prie ju gryzti  doh.gif .

tai jei jokios kosmetinės priemonės nepadeda, aš patarčiau naudoti natūralius aliejus pvz. alyvuogių, kokosų, linų sėmenų ir t.t. dar gali pabandyti pasiterlioti su alijošiaus sultimis, avokadu smile.gif mažai kainuoja bet efektas stulbinantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 10 12, 20:22)
Na jei plaukai labai sausi, jokiu budu nesizvalgyk i visokias maximines prekes. Tikrai tas Elvital balzamas nepades.Sakau is savo patirties.Jau 5m esu blondine, zinok zinau ka sakau.Kol tepiau visokias maximines prekes, tol plaukai triuso,, sausejo,skilinejo.Perejau prie profesionaliu priemoniu.Plaukai skiriasi, kaip diena nuo nakties.Tikrai yra padoriom, ikandamom kainom profesionaliu priemoniu. Maitink tuos plaukus daznai, ir drekink.Kitaip nieko nebus.  4u.gif

tas tai taip. as pati geriau pataupau bet geresni sampuna isigyju. tik cia toki nebrangu, kad ir maximini, pavyzdi pateikiau. 4u.gif
naudoju ji retkarciais kai plaukai i kaltuna nori pavirs, nes ilgi plaukai mano ziauriai veliasi, ypac prie sprando. kol kas tik joico moisture recover melynas pan suglotnina. bet tas elvitat tuo man ir patinka kad sukuoji be kliuciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 12 spalio 2009 - 22:05
Sausiems plaukams siūlyčiau Joico drekinamąjį šampūną ir kondicionierių. Pati naudojau patiko. Bet kai plaukai jau pakankai sudrėkinti,jis "prilipina" prie galvos, tas man nepatiko, bet jei plaukai tikrai šiaušiasi, tai siūlau būtent tokį. Ir būtinai galiukams naudok aliejuką. Vakar nusipirkau Rasos, tai laukiu rezultatų. Pirmas įspūdis tikrai neblogas biggrin.gif
Atsakyti