Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Sveikos, mano plaukai buvo labai labai issauseje, na kai lieciau tikrai kaip siaudai buvo, ir labai slinko, bet kirpti tai tikrai nenorejau ir nekirpsiu (pora cm pakirpau kad graziau kristu tik), kiek kaukiu naudojau visos efekta suteikdavo tik tai dienai kol plaukai katik isplauti, tai minksti ir blizgantys, o kita diena vel sausi, tai isbandziau hena plus kapsulyes tokias raudonas, jos gydomosios, per visa ilgi tepu, o ant paciu galiuku dar fluido su linu semenu aliejumi, jau tris kartus naudojau, tai plaukai vis labiau blizga, o minksti islieka iki sekancio plovimo smile.gif o nuo slinkimo naudoju florena dilgeliu vandnei plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2009 09 14, 00:03)
...isbandziau hena plus kapsulyes tokias raudonas, jos gydomosios, per visa ilgi tepu, o ant paciu galiuku dar fluido su linu semenu aliejumi, jau tris kartus naudojau, tai plaukai vis labiau blizga, o minksti islieka iki sekancio plovimo smile.gif o nuo slinkimo naudoju florena dilgeliu vandnei plaukams smile.gif


vat as ir kapsulytes ir fluida naudoju, bet man laikinas efektas. O norejau paklausti del florenos vandens, ji perskalavimui naudoti reikai ar kaip, nes kiek pamenu, nera ten naudojimo instrukcijos parasyta.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 13, 22:00)
Bet kaip suprantu KAARL tik Rusijoj gauti galima? unsure.gif

Ne, ne tik. Aš irgi maniau kad artimiausia pardavimo vieta - Rusijoje, bet radau ir Lenkijoje ir Latvijoje ir Lietuvoje yra. Nepatogu ieškoti internete nes pavadinimas keistai rašosi, tai Karal Italy arba Kaaral Italy nesuprasi. Latvijoje atstovauja ta pati kompanija kas atstovauja ir GUAM kūno priežiūros. Jeigu neklystu, jie atstovai visose Baltijos šalyse. Guam parduoda parduotuvėse, o Kaaral tik grožio salonuose. Aš žinau kad yra Goštauto g. GS „Ursana“, parašė kad yra ir Gedimino g. ir CUP trečiam aukštė.
Jeigu gerai paieškoti tai manau galima rasti ir daugiau pardavimo vietų.
Papildyta:
QUOTE(Monali` @ 2009 09 13, 23:30)
labai prasau pagelbeti, gal zinote kokia priemone,apsaugai nuo plauku dziovinimo fenu? 4u.gif


Beveik kiekvienas plaukų kosmetikos gamintojas turi tokias priemonės. Galima pasirinkti plaukų tiesinimui, plaukų džiovinimui, garbanojimui, blizgesiui, maitinimui... TIGI, L‘oreal, KAARAL, Heliantys.
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 14, 18:30)
Ne, ne tik. Aš irgi maniau kad artimiausia pardavimo vieta - Rusijoje, bet radau ir Lenkijoje ir Latvijoje ir Lietuvoje yra. Nepatogu ieškoti internete nes pavadinimas keistai rašosi, tai Karal Italy arba Kaaral Italy nesuprasi. Latvijoje atstovauja ta pati kompanija kas atstovauja ir GUAM kūno priežiūros.  Jeigu neklystu, jie atstovai visose Baltijos šalyse.  Guam parduoda parduotuvėse, o Kaaral tik grožio salonuose. Aš žinau kad yra Goštauto g. GS „Ursana“, parašė kad yra ir Gedimino g. ir CUP trečiam aukštė.
Jeigu gerai paieškoti tai manau galima rasti ir daugiau pardavimo vietų.
Papildyta:
Beveik kiekvienas plaukų kosmetikos gamintojas turi tokias priemonės. Galima pasirinkti plaukų tiesinimui, plaukų džiovinimui, garbanojimui, blizgesiui, maitinimui... TIGI, L‘oreal, KAARAL, Heliantys.


Tai ursanoj yra kaarl priemoniu?labai aciu uz info. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na taip,parduotuveje maciau,bet skirtos tiesinimui,tai ar cia tas pats? kur apsauga nuo dziovinimo ir kur priemone tiesinimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monali` @ 2009 09 14, 22:52)
Na taip,parduotuveje maciau,bet skirtos tiesinimui,tai ar cia tas pats? kur apsauga nuo dziovinimo ir kur priemone tiesinimui? g.gif

Priemonė plaukų tiesinimui gali apsaugoti ir nuo karštos temperatūros. Nes dažniausiai tiesindami naudojam feną ar „tesintuvą karštą“. Žinau tikrai tiesinamą priemonę su apsauga turi TIGI ir Kaaral.
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 09 14, 22:50)
Tai ursanoj yra kaarl priemoniu?labai aciu uz info. 4u.gif  thumbup.gif

Taip. Ner už ką. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima žmona: 14 rugsėjo 2009 - 21:53
Labai gerai siaudinius plaukus tvarko tik visiskai pilnai sureguliuota visa plauku prieziuros linija,visiskai tam pritaikytos visos plauku prieziuros priemones:sampunai,balzamai,geros plauku kaukes,aliejukai bei spec.ampules.Be to,manau tokiem plaukam reiketu vengti dazno plauku dziovinimo fenu.Reguliariai pakirpti plauku galiukus,nes tuomet plaukuciai auga sveikesni.
As,asmeniskai,siuo metu naudoju prof.plauku kauke "mila" su proteinais.Vien jau nuo jos kvapo norisi pritupti hihihi.gif ,ta prasme ,labai skaniai kvepia.Plaukai igauna reikiamos dregmes ir reikalingo plaukui riebalo,kuris neleidzia jam tapti "siaudiniu" nuo musu nadojamo ganetinai kieto vandens.Mano plaukai siaip nesausi,bet si priemone manau labai galetu padeti toms,kurios turi siaudinio plauko struktura.
Jau ne vienus metus naudoju "ALFAPARF" ,linu semenu aliejuka.Tikrai zinau sio produkto poveiki.Jis ,beja,puikus.Mano ilgi plaukai,tad sio aliejuko pagalba,plaukai tampa blizgus,lengvai sukuojami,sveiki ir beja kvapnus.Tarp kitko,sis aliejukas visiskai neriebaluoja plauko ir jo tereikia vos keliu laseliu.Supper priemone first.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 14, 22:55)
Priemonė plaukų tiesinimui gali apsaugoti ir nuo karštos temperatūros. Nes dažniausiai tiesindami naudojam  feną ar „tesintuvą karštą“. Žinau tikrai tiesinamą priemonę su apsauga turi TIGI ir Kaaral.
Papildyta:

Taip. Ner už ką. mirksiukas.gif


Ir kainos ju produkcijos nuo 30 lt. Kaip gerai,prieinama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 09 15, 11:26)
As,asmeniskai,siuo metu naudoju prof.plauku kauke "mila" su proteinais.



O kur galima nusipirkti sia kauke? ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2009 09 15, 16:29)
O kur galima nusipirkti sia kauke? ir kiek kainuoja?  4u.gif

As asmeniskai perku kirpykloje pas kirpejas.Kaina 1kg.-40Lt. Jai domina,galesiu parasyti kur i a.z. smile.gif Beja,veiksmas vyksta Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 09 15, 19:57)
As asmeniskai perku kirpykloje pas kirpejas.Kaina 1kg.-40Lt. Jai domina,galesiu parasyti kur i a.z.  smile.gif Beja,veiksmas vyksta Kaune  mirksiukas.gif



Aaa. gaila as is Vilniaus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 09 15, 19:57)
As asmeniskai perku kirpykloje pas kirpejas.Kaina 1kg.-40Lt. Jai domina,galesiu parasyti kur i a.z.  smile.gif Beja,veiksmas vyksta Kaune  mirksiukas.gif


o ne kilogramais galima pirkti? ir visgi kur Kaune smile.gif?
Atsakyti