Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

As tai padariau tokia isvada, kad jei plaukai kaip siaudai, tai tuos siaudus reikia nukirpti ir atsiauginti sveikus biggrin.gif
man nuo metu pradzios jau apie 12 cm ataugo, bet dar reikia kirpti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 13, 18:59)
As tai padariau tokia isvada, kad jei plaukai kaip siaudai, tai tuos siaudus reikia nukirpti ir atsiauginti sveikus biggrin.gif
man nuo metu pradzios jau apie 12 cm ataugo, bet dar reikia kirpti unsure.gif

bet jau daug ataugo 4u.gif sveikinu! as va dar kaupiuose nusikirpti. bet zinau kad reikia. plaukai, aciu dievuj, turi savybe ataugti, tai pora metu ir plaukai iki juosmens sveiki ir grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 13, 19:09)
bet jau daug ataugo  4u.gif  sveikinu! as va dar kaupiuose nusikirpti. bet zinau kad reikia. plaukai, aciu dievuj, turi savybe ataugti, tai pora metu ir plaukai iki juosmens sveiki ir grazus biggrin.gif

O kad visom taip augtu. smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 13, 19:09)
bet jau daug ataugo  4u.gif  sveikinu! as va dar kaupiuose nusikirpti. bet zinau kad reikia. plaukai, aciu dievuj, turi savybe ataugti, tai pora metu ir plaukai iki juosmens sveiki ir grazus biggrin.gif

ohoho koks optimizmas biggrin.gif
oj nebutinai biggrin.gif
Kur garantijos, kad nusikirpus plaukus jie ataugs netokiepatys? na gerai nedazytsit,nefenuosit,netiesinsit,bet genai mityba ir pan daug ka reiskia.
Lygiai taip pat galite puoseleti nenukirptus plaukus ir ju bukle pageres:)
As pora metu nebetiesinu,labai labai puoseleju, bet ilgesnius negu iki pazastu va pradeda pavykti tik virs pusmecio i kirpykla nenuejus(kokius 5 metus turejau plaukus biski zemiau peciu,visada tokio pat ilgio, nors visada auginu biggrin.gif )..aisku keli cm galiuku nesveiki,bet kai sausa banguota plauko struktura tai visada jie tokie mazdaug
sekmes kantrybes ir neskubekit i kirpykla 4u.gif
Atsakyti
Dolphin,man regis tau netiktu toks kirpimas,neissivaizduoju jo prie tavo veido.


QUOTE(Victorious @ 2009 09 13, 18:41)
Man irgi būna tokių minčių  biggrin.gif Tikrai yra stilingų ir dailių trumpų kirpimų rolleyes.gif Tik man nieks neleistų taip apsikirpt  lotuliukas.gif Draugės mama pasakė, kad po gimdymo, kai susilpnės plaukai, tada ir galėsiu trumpai kirptis..

Gal ir po gimdymo nesusilpnes 4u.gif
Atsakyti
Labai paprastas patarimas-eksperimentas. Mes visi galime pasakyti kad plaukai pas mus kaip šiaudai. Ir visi mes matėm šiaudus. Tad, paimkite maišelį ir įpilkite į jį truputi pašildyta alyvuogių aliejaus. Paskui, į tą maišelį „ įdėkite“ savo plaukų ilgi (labiau tinka ilgiems plaukams) ir užriškite plaukų gumytę maišelio viršuje. Po 30 min. pažiūrėkite kiek įsisavina aliejaus jūsų plaukai. Žinoma reikės gerai išplauti plaukus. Bet procedūra veiksminga.
Jeigu norite pirkti gatavą priemonė plaukams, tai dabar ką galėčiau rekomenduot tai tik KAARAL ampulės X-STRICTURING. Anksčiau naudojau O‘rising, dabar nėra gero asortimento, tai perėjau prie KAARAL. Jau tiek daug prirašiau, todėl bijau kad kas pagalvos kad tai reklamą, nors visiškai nesu susijusi su KAARAL niekaip ir niekada. Bet KAARAL padeda rimtai.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 09 13, 19:40)
ohoho koks optimizmas biggrin.gif
oj nebutinai biggrin.gif 
Kur garantijos, kad nusikirpus plaukus jie ataugs netokiepatys? na gerai nedazytsit,nefenuosit,netiesinsit,bet genai mityba ir pan daug ka reiskia.
Lygiai taip pat galite puoseleti nenukirptus plaukus ir ju bukle pageres:)
As pora metu nebetiesinu,labai labai puoseleju, bet ilgesnius negu iki pazastu va pradeda pavykti tik virs pusmecio i kirpykla nenuejus(kokius 5 metus turejau plaukus biski zemiau peciu,visada tokio pat ilgio, nors visada auginu biggrin.gif )..aisku keli cm galiuku nesveiki,bet kai sausa banguota plauko struktura tai visada jie tokie mazdaug
sekmes kantrybes ir neskubekit i kirpykla 4u.gif

mano plaukai iekada nesipute, buvo gana graziai banguoti, aisku, kai pradejau dazyti ir bla bla tai siaubas jiems nutiko biggrin.gif zinoma, jie gali ir nebeataugti grazus, bet pabandyti verta smile.gif jau blogiau tikrai nebus kaip dbr yra.
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2009 09 13, 19:43)
Dolphin,man regis tau netiktu toks kirpimas,neissivaizduoju jo prie tavo veido.
Gal ir po gimdymo nesusilpnes 4u.gif

tai kad zinok as labai panasu kirpima turejau seniau smile.gif tik jie buvo ilgesni, na taip ties peciais kazkur, bet ne ilgesni. Nesuzinosim, kol nepabandysim biggrin.gif
Atsakyti
jau su savo KAAral biškį atsibodot, kiekvienoj jūsų žinutėj tas pats per tą patį, kaaral kaaral. Gal gana? g.gif Visiem aišku jau turbūt, kad jums tos priemonės patinka, ir pasakėt kur įsigyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 13 rugsėjo 2009 - 19:06
Suprantu, tiesiog O‘rising nelabai kur galima rasti, o KARAL tai puiki alternatyva.

Kai išbandysite patys, pasirinkdami tai kas tinka, manau suprasite apie ką aš čia plepų.

O per daug ne KAARAL o L‘orel, Shvarchkop, L‘onda, ir visokio kt.
Jūsų žiniomis ne toli gražu (labai ne toli gražu) kiekviena mano žinute apie KAARAL - paskaitykit Gerbiama.
Prašau paskaityti ir apie Matrix ir apie Ferma, Rune Furtere, Vichy ir apie liaudės priemonės (ir tai tik kas skirta plaukams).

Prašau jau ne komentuoti taip atvyrai mane, lyg man pasitraukti reikia. O Jus pagalvokit, kad aš Mergaitėms siūlau kaip ką galiu geriau. Be to, prašau paskaityti O‘rising tema. Mes dauguma likome be priemonių ir turime ieškoti kitų.
Mane supras kas naudojo. Pvz., man tai buvo siaubas ieškoti vėl kažko ir apsirikti vėl „n“ kartų. doh.gif
Daugiau nei 6-7 metus, jau net neprisimenu, naudojau vienos kompanijos beveik visą asortimentą (buvo žinoma ir netinkančiu priemoniu, bet atgaivinau plaukus kurias sudeginau. Kalbu ne apie KAARAL. Jie neaugo anksčiau ir atrodė žiauriai)
sau butent tai ko reikia ir atgaivinau plaukus kurias sudėginau) ir atėjo laikas kai negaliu rasti, o PANTENE tikrai nenaudosiu, nes plaukai man reiškia labai daug. Gražus ir žvilgantys plaukai 50% geros išvaizdos, o gal net daugiau...
wub.gif
Atsakyti
Bet kaip suprantu KAARL tik Rusijoj gauti galima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 13, 20:09)
bet jau daug ataugo  4u.gif  sveikinu! as va dar kaupiuose nusikirpti. bet zinau kad reikia. plaukai, aciu dievuj, turi savybe ataugti, tai pora metu ir plaukai iki juosmens sveiki ir grazus biggrin.gif


nu kantriai kantriai laukiu doh.gif vakarais masaziukus darau, aliejaus kaukytes galiukams ir t.t. Bet gali daryt ka nori, jei plaukai kaip siaudai pasidare po sviesinimo, vistiek teks nukirpt. Arba jie patys nuluzines cool.gif
Atsakyti
labai prasau pagelbeti, gal zinote kokia priemone,apsaugai nuo plauku dziovinimo fenu? 4u.gif
Atsakyti