Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Man si dove kauke yra didziausia nesamone,ka teko meginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 04, 11:57)
Man si dove kauke yra didziausia nesamone,ka teko meginti 4u.gif

kaip butu gerai, kad israstu tokia priemone, kad visoms tiktu, visu plaukuciai taptu silkiniai ir blizgus biggrin.gif dabar zmogus metais nuo vienos priemones prie kitos..
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 04, 11:57)
Man si dove kauke yra didziausia nesamone,ka teko meginti 4u.gif


Kaip kam. Bet man kaip jau rasiau ji atradimas buvo ir plaukucius atgaivino. Drauge pagyre tamsintu plauku sampuna, tai po to as susidomejau sviesintu plauku serija ir isbandziau. Naudojau pastoviai virs metu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 05, 02:33)
Kaip kam. Bet man kaip jau rasiau ji atradimas buvo ir plaukucius atgaivino. Drauge pagyre tamsintu plauku sampuna, tai po to as susidomejau sviesintu plauku serija ir isbandziau. Naudojau pastoviai virs metu.

Na ne kosmosa kainuoja, verta pabandyti ax.gif Nors turiu tris kaukes doh.gif
Atsakyti
Nusipirkau kaukyte ta Dove, vakare isbandysiu 4u.gif Puse Vilniaus aplaksciau ir niekur neradau Makadamiju aliejaus. Kur jus ji perkat?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 07, 17:27)
Puse Vilniaus aplaksciau ir niekur neradau Makadamiju aliejaus. Kur  jus ji perkat?


Maximoj (bent jau Mindaugo) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valporaiso @ 2009 09 07, 19:38)
Maximoj (bent jau Mindaugo)  4u.gif


Aš dažnai Mindaugo maximoje nerasdavau, tada ieškodavau Akropolio maximoje.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2008 10 29, 13:43)
natura siberica. dar tik pora kartu ploviau su juo, nes turiu visa kruva kitu sampunu, kuriuos meginu optimizuot.


O man šis šampūnas labai nepatiko schmoll.gif Gražus įpakavimas už neadekvačią kainą cool.gif
Atsakyti
Va sivakar bandysiu makadamiju alieju smile.gif dabar tiek visko plaukam naudoju, tegul tik pabando neatsigaut biggrin.gif jau nureziau nudegintu plauku gera sprindi, eisiu dar kirpt. Kazkaip va tokia sukuosena suzavejo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 13, 18:06)
Va sivakar bandysiu makadamiju alieju smile.gif dabar tiek visko plaukam naudoju, tegul tik pabando neatsigaut biggrin.gif jau nureziau nudegintu plauku gera sprindi, eisiu dar kirpt. Kazkaip va tokia sukuosena suzavejo:
user posted image

aš irgi norėjau tokios šukuosenos, kai buvo užknisę plaukai. Gražu. Išvis yra labai daug gražių trumpų plaukų šukuosenų. Labai stilingai atrodo. rolleyes.gif Kartais norėčiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 13, 19:19)
aš irgi norėjau tokios šukuosenos, kai buvo užknisę plaukai. Gražu. Išvis yra labai daug gražių trumpų plaukų šukuosenų. Labai stilingai atrodo. rolleyes.gif  Kartais norėčiau. smile.gif

Man irgi būna tokių minčių biggrin.gif Tikrai yra stilingų ir dailių trumpų kirpimų rolleyes.gif Tik man nieks neleistų taip apsikirpt lotuliukas.gif Draugės mama pasakė, kad po gimdymo, kai susilpnės plaukai, tada ir galėsiu trumpai kirptis..
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 09 13, 18:41)
Man irgi būna tokių minčių  biggrin.gif Tikrai yra stilingų ir dailių trumpų kirpimų rolleyes.gif Tik man nieks neleistų taip apsikirpt  lotuliukas.gif Draugės mama pasakė, kad po gimdymo, kai susilpnės plaukai, tada ir galėsiu trumpai kirptis..

As pradejau galvot, kad svarbu ne koks ilgis, o kad sveiki butu. mano kadangi po spalvos nuemimo yra siaudu kupeta, tai galvoju trumpai nusikirpus greiciau atsiauginti naturalius savo smile.gif jau taip ir svajoju apie naturalia spalva ir sveika plauka 4u.gif
Atsakyti