Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

kaip tiksliai vadinasi sita procedura?
Atsakyti
Sveikutes, visos, siaip mano plaukai irgi laabai sviesus, as juos dazau kiekviena menes ir dar siaip tiesinu kiekviena diena, tai patikekit issauseje buvo verysad.gif :verysad , KOL NEPABANDZIAU, JOCOBO plauku purskiklio thumbup.gif thumbup.gif , niu man tai super patiko:), siaip apie plauku prieziura, galit pasiskaityt labai patogus puslapiukas, apie viska vienoje vietoje :http://www.nifty.lt/lt/mada_ir_grozis:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 08 28, 16:58)
kaip tiksliai vadinasi sita procedura?


Inner effect man atrodo:) atlieka salone Divalta
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 29, 15:04)
Inner effect man atrodo:) atlieka salone Divalta


dekui 4u.gif labai jau teigiamai aprasei, tai gundo dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 08 30, 22:41)
dekui  4u.gif  labai jau teigiamai aprasei, tai gundo dabar biggrin.gif


Jau viena karta isploviau plaukus,tai efektas tikrai laikosi smile.gif
Atsakyti
http://nifty.lt/plau...gal_plauku_tipa


http://nifty.lt/svei..._tai_pasiekti-2

pazek cia, gal ka rasi gero smile.gif siaip ten daugiau yra, tik tyngiu kopinti, as dbr pastoviai ten sedziu ir viska skaitau biggrin.gif

siaip manau, svarbiausia issirinkti gera sampuna ir balzama, bt viskas priklauso nuo plauku tipo smile.gif

sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 30, 23:23)
Jau viena karta isploviau plaukus,tai efektas tikrai laikosi  smile.gif


o likusiais proceduras kada darysi? ar tiesiog taip kas menesi ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 08 30, 23:53)
o likusiais proceduras kada darysi? ar tiesiog taip kas menesi ?  smile.gif


Taip,kas menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai vis prisimenu Dove sviesintu plauku kauke - man ji geris budavo gyvenant LT (gaila cia jos nera pirkti). Esu sviesiaplauke, tai aisku budavo, kad plaukuciai patriuse, issauseje, bet kai sita kauke pradejau naudot, tai labai atsigavo. Net kirpejos (tada persikrausciau i kita miesta, tai teko paieskot tos vieninteles) klausdavo ka darau su plaukais, kad sviesinti ir sveiki. thumbup.gif Dabar plauku bukle nesiskundziu, bet vistiek ta kauke nuolat prisimenu ir norisi pabandyt vel. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 02, 04:03)
As tai vis prisimenu Dove sviesintu plauku kauke - man ji geris budavo gyvenant LT (gaila cia jos nera pirkti). Esu sviesiaplauke, tai aisku budavo, kad plaukuciai patriuse, issauseje, bet kai sita kauke pradejau naudot, tai labai atsigavo. Net kirpejos (tada persikrausciau i kita miesta, tai teko paieskot tos vieninteles) klausdavo ka darau su plaukais, kad sviesinti ir sveiki.  thumbup.gif Dabar plauku bukle nesiskundziu, bet vistiek ta kauke nuolat prisimenu ir norisi pabandyt vel.  4u.gif

Gal butu galima tos kaukes foto, nes labai jau viliojanciai skamba 4u.gif Vis ieskau, kas atgaivintu mano siaudus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 03, 23:13)
Gal butu galima tos kaukes foto, nes labai jau viliojanciai skamba 4u.gif  Vis ieskau, kas atgaivintu mano siaudus verysad.gif


Va tokia:
user posted image

Tiesa, po to naudojau ir sampuna tos paciso serijos. Tai kiekviena karta plaudavau sampunu, o po to uzsidedavau kauke (nepamenu kiek ja reikia laikyt, bet as beveik kaip kondicionieriu ja laikydavau ir nuplaudavau). O va tos pacios serijos kondicionieriu bandziau, tai nesuzavejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 03 rugsėjo 2009 - 23:56
QUOTE(shopingas @ 2009 09 04, 00:55)
Va tokia:
user posted image

Tiesa, po to naudojau ir sampuna tos paciso serijos. Tai kiekviena karta plaudavau sampunu, o po to uzsidedavau kauke (nepamenu kiek ja reikia laikyt, bet as beveik kaip kondicionieriu ja laikydavau ir nuplaudavau). O va tos pacios serijos kondicionieriu bandziau, tai nesuzavejo.

aciu, reikes ismeginti 4u.gif vakar uzsidejau majonezo, tai snd plaukai paklusnesni thumbup.gif
Atsakyti