Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

mano po šviesinimo plaukai tapo kaip šiaudai, ir vėlėsi, ir šukuojant veltinius galai iškart sulūžinėjo, o ir išvaizda ne kokia buvo doh.gif bet iškart po dažymo pradėjau naudoti purškiamą plaukų balzamą ir plaukų galiukų serumą tai po mėnesio rezultatas akivaizdus buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2009 08 01, 15:32)
mano po šviesinimo plaukai tapo kaip šiaudai, ir vėlėsi, ir šukuojant veltinius galai iškart sulūžinėjo, o ir išvaizda ne kokia buvo doh.gif  bet iškart po dažymo pradėjau naudoti purškiamą plaukų balzamą ir plaukų galiukų serumą tai po mėnesio rezultatas akivaizdus buvo thumbup.gif

O kokius jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
Nu va mano plaukai po tu visu tiesinimu,dziovinimu irgi tapo sausi ne tokie kaip anksciau.. nezinau netgi kokiu priemoniu imtis,naudoju tuos purskiklius,balzamus,kaukes,bet tai buna tik trumpalaikis rezulatas..galima sakyti isvis atsisakiau tu tiesintuvu ir dziovintuvu.. verysad.gif Internete radau va toki dalykeli..net nezinau noretusi isbandyti,bet paziurejus i jo kaina ir kieki kazkaip nezinau...nezinau... doh.gif http://www.keke.lt/i...id=247&pr=28382

Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 07 25, 17:17)
Kazka is tos rusies turiu, bet nezinau ar toki pat g.gif

o padeda kieknors? smile.gif
Atsakyti
Siandien Divalta salone darysiu plaukus atstatancia procedura,kaip telefonu aiskino,parenka kazkokia ,,mase" pagal kiekvieno plauka,sumaiso kosele(na,ju buna ivairiu,plauku purumui,glotnumui,atkurimui ir t.t.) ,uztepa ir pasodina i kede su kaitinanciu(?) ,,salmu" smile.gif Labai idomu,kaip ten kas bus. Bent is vienos forumietes girdejau,kad plaukai laaaaabai atsigauna. Kaina 100 lt. Sake,kad normaliems ,nepazeistiems plaukams uztenka karta per menesi tokios proceduros.
Atsakyti
Ka galetumete rekomenduoti kad plaukai butu labiau svelnesni,nes dbr kazkokie siurkstus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2009 08 27, 15:42)
Ka galetumete rekomenduoti kad plaukai butu labiau svelnesni,nes dbr kazkokie siurkstus? g.gif


O ka konkretaus galima patarti nemacius plauku,nezinant,ka jiems naudojat dabar?smile.gif
Tiesiog reikia atitaikyti sau tinkama sampuna,kauke,aliejukus,purskalus visokius.. smile.gif man pvz. neuztenka vien gero sampuno,kad plaukai kristu taip,kaip noriu,reikia daryti viska is eiles,sampunas,kauke ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 27, 13:20)
Siandien Divalta salone darysiu plaukus atstatancia procedura,kaip telefonu aiskino,parenka kazkokia ,,mase" pagal kiekvieno plauka,sumaiso kosele(na,ju buna ivairiu,plauku purumui,glotnumui,atkurimui ir t.t.) ,uztepa ir pasodina i kede su kaitinanciu(?) ,,salmu" smile.gif Labai idomu,kaip ten kas bus. Bent is vienos forumietes girdejau,kad plaukai laaaaabai atsigauna. Kaina 100 lt. Sake,kad normaliems ,nepazeistiems plaukams uztenka karta per menesi tokios proceduros.


Galiu pasakyti,kad proceduros rezultatas tiesiog super!! eisiu visas 4 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 28, 12:23)
Galiu pasakyti,kad proceduros rezultatas tiesiog super!! eisiu visas 4  ax.gif

Oho, ir koks rezultatas? bigsmile.gif Kokios rūšies tą košelę tau sumaišė? Kas mėnesį po procedūrą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 08 28, 11:36)
Oho, ir koks rezultatas?  bigsmile.gif Kokios rūšies tą košelę tau sumaišė? Kas mėnesį po procedūrą?  ax.gif


Nezinau kokios rusies,ji tiesiog apziuri plaukus,paklausineja ir pati nusprendzia smile.gif as neklausau kokia butent ta kosele.
Rezultatas,kad plaukai nerealiai svelnus,negaliu liautis juos lietusi,tokie sunkus,ir krentantys,nes pas mane jie sunkus,bet siaip puciasi kazkiek,o cia vien su fenu isdziovino,o atrodo,kaip su tiesintuvu butu istiesinti. Be to zymiai labiau blizga,nei iprastai.
Proceduras daro taip,kad pirma karta stipresne kosele deda,po to silpnesne vis,ir paskutine procedura vel pacia stipriausia ,kaip pirma karta,na,kad plaukas nepriprastu. Ir sake profesionaliu sampunu nenaudoti kaskart plaunant galva. Tas pats ir apie kaukes.Bet sita zinojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 28 rugpjūčio 2009 - 10:44
QUOTE(Maserati @ 2009 08 28, 12:42)
Ir sake profesionaliu sampunu nenaudoti kaskart plaunant galva. Tas pats ir apie kaukes.Bet sita zinojau biggrin.gif

Čia dėl to, kad labai koncentruotos priemonės ar kad nepriprastų nuolat naudojant? O aš esu girdėjus, kad kai kurias prof. priemones netgi skiesti rekomenduojama g.gif
Parašyk, kiek poveikis išsilaikys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 28 rugpjūčio 2009 - 11:02
QUOTE(Victorious @ 2009 08 28, 12:01)
Čia dėl to, kad labai koncentruotos priemonės ar kad nepriprastų nuolat naudojant? O aš esu girdėjus, kad kai kurias prof. priemones netgi skiesti rekomenduojama  g.gif
Parašyk, kiek poveikis išsilaikys  4u.gif


Nes plaukas pripranta,ir tada nebera efekto emus naudoti kazka paprastesnio,vis reikia stipresniu ir stipresniu priemoniu.
Atsakyti