Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Irgi turejau problemu del plauku, naudojau plauku tiesintuva, fena net soliariumas ar vasaros saule kenkia plaukams dry.gif tai ir plaukai pasidare kaip siaudai verysad.gif net šukot plaukucius bijojau o vitaminai ar kaukes nepadedavo. Tai viena gera kirpeja patare plaukucius maitint nuo saknies iki galiuku, t.y. saknims viena priemone(yra visokiu fermentu ar ampulu, kaukiu itrinti), plaukams kita priemone(namines kaukes, pirktos kaukes), o galiukams pirkau kirpikloje specialu seruma, bet dabar paskaicius jusu patarimus tai ir aleju nakciai itrinsiu thumbup.gif Tai dabar plaukus savo neatpazistu, esu patenkinta assa.gif gal kam nors mano patarymas pades mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 14, 18:21)
Turbut koki menesi vaiksciociau riebaluotom saknim jei ir as tepliociau unsure.gif man net kondicionierius riebaluoja doh.gif o galai aisku sausi doh.gif

mano kadangi nera linke greitai riebaluotis, tai man gerai ir pastebejau , kad plaukai maziau slinkti pradejo, nes anksciau siaubas buvo, pilna vonia plauku ir visi kambariu kampai mano plaukuose buvo doh.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kas nors bande?

Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 07 25, 17:07)
user posted image

Gal kas nors bande?

Kazka is tos rusies turiu, bet nezinau ar toki pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 07 25, 17:17)
Kazka is tos rusies turiu, bet nezinau ar toki pat g.gif

o koks Nr to rinkinio? mano 1.

o kita bandei? ir kaip? ar svelnina plauka?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 07 25, 18:10)
o koks Nr to rinkinio? mano 1.

o kita bandei? ir kaip? ar svelnina plauka?

Nr nepamenu, bet kiek pamenu pagal piesinuka, tai sudetis kiek kitokia g.gif ten labiau atpilas-purskiklis plaukams po visu plovimu jau.
Atsakyti
Aš tiesinu plaukus, būnu saulėj, džiovinu džiovintuvu tai plaukai oj, bet labai gerai atgaivina karšto alyvuogių aliejaus arba žibalo kaukė. Liuks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga22 @ 2009 07 28, 18:39)
Aš tiesinu plaukus, būnu saulėj, džiovinu džiovintuvu tai plaukai oj, bet labai gerai atgaivina karšto alyvuogių aliejaus arba žibalo kaukė. Liuks lotuliukas.gif


sausus nesvarius plaukus istepate karstu aliejumi arba zibalu kosmetiniu?
Atsakyti
sveikos, o gal patartumete kokias kaukes naudoti sausiems, skilinejantiems plaukams? rolleyes.gif

ar teko pirkti kokiu drekinamu priemoniu tokiems plaukams is prekiu kirpykloms? teko ten apsilankyti bet kainos labai dideles, tai net nzn ar verta pirkt, o jei nebus poveikio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 29, 13:40)
sveikos, o gal patartumete kokias kaukes naudoti sausiems, skilinejantiems plaukams?  rolleyes.gif

ar teko pirkti kokiu drekinamu priemoniu tokiems plaukams is prekiu kirpykloms? teko ten apsilankyti bet kainos labai dideles, tai net nzn ar verta pirkt, o jei nebus poveikio?  g.gif



cia galima daug ka patarti yra tema apie kaukes, bent jau turetu buti smile.gif
del kirpikliniu produktu vienems tinka kitiems nea, maniciau aliejai visiems tiks, kokie alyvuogiu, semenu, tamanu, rozmarinu
o del skilinejancia galiuku, tai tik zirkles biggrin.gif
Atsakyti
man tai atrodo kad as savo plaukus islepinau, dabar kad ir ka deciau, kad ir kokia gera kauke - po plovimo jie buna sulipe, vos issukuoju, negraziai sukrite... nezinau ka daryt, gal tikrai padetu giliai valantis sampunas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonya87 @ 2009 07 29, 22:06)
man tai atrodo kad as savo plaukus islepinau, dabar kad ir ka deciau, kad ir kokia gera kauke - po plovimo jie buna sulipe, vos issukuoju, negraziai sukrite... nezinau ka daryt, gal tikrai padetu giliai valantis sampunas?  g.gif


graziai skamba tas islepinau biggrin.gif kad man taip nutiktu bigsmile.gif o gal pabandyk nieko nedeti po plovimo? g.gif tik su kondicionierium isskalauk
Atsakyti