Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

labai sausiems siaudiniams plaukams yra labai geras dalykas-aliejiniai sampunai thumbup.gif
Atsakyti
skaičiau, kad plaukams tinka linų sėmenų aliejus. tai parduotuvėj nusipirkau šalto spaudimo, kartą per savaitę įtrinu šaknis ir galus ir palaikau apie porą valandą. plaukai tampa minkšti. aišku pilu į salotas ir dar galvoju, kad reikėtų nusipirkti linų sėmenų ir užplikyti, o paskui skalauti plaukus.

http://www.linai.lt/savybes/
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2008 06 06, 12:38)
skaičiau, kad plaukams tinka linų sėmenų aliejus. tai parduotuvėj nusipirkau šalto spaudimo, kartą per savaitę įtrinu šaknis ir galus ir palaikau apie porą valandą. plaukai tampa minkšti. aišku pilu į salotas ir dar galvoju, kad reikėtų nusipirkti linų sėmenų ir užplikyti, o paskui skalauti plaukus.


bet smarvė kokia jo. aš negalėjau naudoti.
Atsakyti
Maniskiai daznai sausi ir siurkstus it sienas bei pasipute,tad beveik visad pries plovima gausiai gausiai istepu aliejumi ( semenu,ricinos,varnalesu,kartais pasildau juos),o saknis itrinu dzintars aliejuku, laikau per nakti po kepure siltai,o ryte isplaunu, skaiciau kad brites noredamos svelniu sveiku tiesiu plauku nesluosto ju isviso,o rytietes savo graziuosius plakus sluosto tik silku, tad sita varianta pasirinkau ir as, sluostau tik silkine skara, svelniai labai ( na kad sluostyti reik lb svelniai, atsargiai, netrinant nenaujiena visoms) Na nuo tu alieju niekad jiokio poveikio absoliuciai nepamaciau dar,bet tikiu,kad geriau..
gera poveiki pastebejau tik pradejus naudoti TIGI priemones,nukirpusi plauku galiukus karstomis zirklemis ,o siandiena dar isbandziau plauku kauke garnier Repair Shine,pirkau maximoj su 50prc, nuolaida,dabar uz 6.99lt tad neatsilaikiau! Nu bet fantastiska, thumbup.gif ,iskart begau antra pirkt biggrin.gif Plaukai tokie shalti, slidus, begalo svelnus! aisku itakos turejo ir tigi sham su kondc ,kurie man lb tinka.

beja naudoju du purskalus vienas apsauga nuo saules,kitas blizgesys plaukams, idomu kuri paskutini geriau? turbut blizgesi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 06 birželio 2008 - 22:19
Kokį turi purškiamą blizgesį? bigsmile.gif Manua, jį patį paskutinį reikia purkšti ax.gif
Atsakyti
irgi Tigi smile.gif , Camera Ready, nepasakyciau,kad labai ypatingai blizgina,bet tkrai nesausina ir neriebina. Kazkada turejau toki neva laka su blizgesiu, tai labai graziai veidrodiniai taip spindedavo, bet lakas ne siaudams...
Atsakyti
Tai taip - su laku problema sausiems plaukams schmoll.gif
Kas dar šiaudeliams patarimų turite? lotuliukas.gif
Aš vakar su "gaia" neperploviau, tai šiandien išsipūtusi vaikščiojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 06 07, 01:07)
Tai taip - su laku problema sausiems plaukams schmoll.gif
Kas dar šiaudeliams patarimų turite? lotuliukas.gif
Aš vakar su "gaia" neperploviau, tai šiandien išsipūtusi vaikščiojau doh.gif


o gal koki sampuna esi atradusi geresni uz Klorane su mangais siaudams? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 07, 00:14)
o gal koki sampuna esi atradusi geresni uz Klorane su mangais siaudams? bigsmile.gif


gaja glotnina?????
o man gaja ispusdavo plaukus..geriausiai tramdo jei netiesinimas tai subangavimas ( dar biski dregnus palikt dziut susukus kuoda),saujos plauku aliejuko kiekviena diena,na ir su tigio moisture maniac ne taip kyla virusn

o nuo kloranes slidus,sunkus?
daugam patinka is prf linijos harologi samp sausiems.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 06 07, 01:26)
gaja glotnina?????
o nuo kloranes slidus,sunkus?
daugam patinka is prf linijos harologi samp sausiems.


nea, nuo klorane jie tokie, deja, netampa, bet jis svelnus, netaip issausina.
As su savo plaukais susitvarkau taip:
1. Isplaunu, kauke ir isplovus dregnus, siek tiek pradziuvusius plaukus sutepu nenuplaunamu balzama, kartais galus dar aliejuku palepinu. Leidziu isdziuti naturaliai. Jokiu budu nesukuoti! Tai taip isvaikstau iki kito plovimo. Buna banguoti, nieko jiems daryti nereikia. Kartais atsikelusi praskiriu taka sone.
user posted image (dabar gerokai trumpesni, tamsesni galai nukirpti)
2. isplaunu, kauke, pradziuvusius sutepu stiprios fiksacijos tiesinamuoju kremu ir kai visiiskai isdziuva istiesinu su znypkemis. Buna tokie:
user posted image

Su kaukemis jau atkirsta sistema - atradau daug tinkanciu. vat su sampunu nekas- dar ieskau tobulojo.

Bandziau tepti aliejumi pries plovima. Nepatiko. Jokio matomo efekto.

Kazko dar mandresnio nesu atradusi. Zaidziu siais 2 budais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 06 birželio 2008 - 23:50
Oj kooks ilgis,as tokisu turejau 6 kl!! poto nors nekirpau ,bet iki peciu liko....Nu kad fantastiski tavo plaukai ,tokie stori stori atrodo ,turetu i virsu neiskelt ir niekad nesipust:)

na istiesinus tai grazuoliai ir mano betgi negalima negalima...poto bus ne shiaudai o sheriai... biggrin.gif

As irgi po kaukes dedu nenuplaunama balzama ( wella sp enrich ,kasmyrini) ir daznai nesuku kuodo, leidziu isdziuti palaidiems,bet man jie biski tik pasibanguoja tada , o virsutinis sluoknis toks voratinklis buna iskiles aukstai aukstai... verysad.gif

o idom usausus dazytus plaukus geriau naudot priemone ssausiems ar dazytiems/ juk dazyti nuna ir riebus,tad visad perku sausiems..
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 06 07, 02:04)
Oj kooks ilgis,as tokisu turejau 6 kl!! poto nors nekirpau ,bet iki peciu liko....Nu kad fantastiski tavo plaukai ,tokie stori stori atrodo ,turetu i virsu neiskelt ir niekad nesipust:)

na istiesinus tai grazuoliai ir mano betgi negalima negalima...poto bus ne shiaudai o sheriai... biggrin.gif

As irgi po kaukes dedu nenuplaunama balzama ( wella sp enrich ,kasmyrini) ir daznai nesuku kuodo, leidziu isdziuti palaidiems,bet man jie biski tik pasibanguoja tada , o virsutinis sluoknis toks voratinklis buna iskiles aukstai aukstai... verysad.gif

o idom usausus dazytus plaukus geriau naudot priemone ssausiems ar dazytiems/ juk dazyti nuna ir riebus,tad visad perku sausiems..


dekui. Na, manieji dazyti, tai perku ir dazytiems, ir sausiems. Matai, priemones dazytiems plaukams dazniausiai intensyviai drekina, atstato, maitina- nebuna agresyvios, nes isplautu spalva, todel puikiai tinka ir sausus plaukus nesiojancioms.

Kokia cia wella priemone? gal photo? ka konkreciai daro? Patinka? Pirktum antra k.? g.gif
Atsakyti