Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 10 29, 17:25)
ok dekui 4u.gif radau visa tema apie sitos firmos produktus smile.gif  as ir pati pavarcius kosmadoj siuos sampunus buvau, bet kazkas man ju sudeti uzkliuvo, uztat ir pamaniau, kad sls yra smile.gif



galiu parasyt sudeti:

aqua, lauryl glucoside*, TEA-cocoyl glutamate, cocamidopropyl betaine*, decyl glucoside*, extracts: pinus pumila, rosa davurica pallas, achillea millefollum, scutellaria baicalensis georgi , patrinia sibirica, chamomilla recutita*, saponaria officinalis,
oils: hippophae rhamnoides altaica, triticium vulgare germ,
cellulose gum, guar hydroxypropyltrimonium chloride*, parfum, katholn

* ECOCERT
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 10 28, 00:34)
Kur perkate linų sėmenų aliejų?  mirksiukas.gif


As esu pirkusi semenu alieju specializuotoje plauku prieziuros parduotuveje Universalineje, tik nebepamenu kokiame aukste, kainavo virs 50 Lt.
Papildyta:
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 24, 14:53)
As irgi dabar grieztai pradejau uzsiimineti plauku prieziura (mano sviesiai dazomi sruogelem ir ilgi). Na, jau 3 karta is eiles dariau kaukes su alyvuogiu aliejum, kiausiniu, medum-efektas super! Kaip jau kazkada pasisakiau-iki sekancio plovimo ( plaunu kas 3 dienas dabar) jie zvilga ir neatrodo sausi. Paciai geresnis jausmas! TIk kazkur skaiciau kad galima permaitinti plaukus-ar tai tiesa?


Norejau pasitikslinti - ar kiausiniu trini naudojat kaukei?
Atsakyti
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 24, 14:53)
As irgi dabar grieztai pradejau uzsiimineti plauku prieziura (mano sviesiai dazomi sruogelem ir ilgi). Na, jau 3 karta is eiles dariau kaukes su alyvuogiu aliejum, kiausiniu, medum-efektas super! Kaip jau kazkada pasisakiau-iki sekancio plovimo ( plaunu kas 3 dienas dabar) jie zvilga ir neatrodo sausi. Paciai geresnis jausmas! TIk kazkur skaiciau kad galima permaitinti plaukus-ar tai tiesa?

na as irgi dariau tokia kauke,bet dar su kosmetiniu zibalu plius(nuo slinkimo tikras issigelbejimas),bet tai visko dejau po valgomaji sauksta ir naudojau tik saknims tai pats tas budavo,o koki kieki visko det kad uztekstu visiems plaukams kai jie liemeni siekia? blink.gif gal daugiau tiesiog kokio aliejaus ipili?nes visam plauku ilgiui mano manymu tikrai nemazai kiausiniu susinaudotu (jei visu sudedamuju daliu vienoda kieki reiktu det)lotuliukas.gif buciau dekinga jei pasidalintum info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2008 10 30, 10:55)
As esu pirkusi semenu alieju specializuotoje plauku prieziuros parduotuveje Universalineje, tik nebepamenu kokiame aukste, kainavo virs 50 Lt.
Papildyta:
Norejau pasitikslinti - ar kiausiniu trini naudojat kaukei?

as naudoju tryni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2008 10 30, 10:55)
As esu pirkusi semenu alieju specializuotoje plauku prieziuros parduotuveje Universalineje, tik nebepamenu kokiame aukste, kainavo virs 50 Lt.
Papildyta:
Norejau pasitikslinti - ar kiausiniu trini naudojat kaukei?


Man linu semenu aliejus labai tiko, plaukai visa kitokie, tokie purus, atrodo storesni ir padrekinti. Pirkau sveiku produktu parduotuveje kainavo iki 10lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Areja @ 2008 10 28, 17:48)
as vaistinej gavau.... bet manau ir maximose yra, maciau ten ivairiu ivairiausiu  4u.gif

o gal pavadinimas yra? cia spec. plaukams, ar tiesiog grynas semenu aliejus? kokia jo kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2009 05 11, 13:50)
o gal pavadinimas yra? cia spec. plaukams, ar tiesiog grynas semenu aliejus? kokia jo kaina? 4u.gif

aš IKI tokį perku , apie 5 lt 200 ml, nerafinuotas cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 11 gegužės 2009 - 13:20
papasakokite smulkiai kaip tuo alieju tepti (alyvuogiu), galiukus ar viska is eiles, sildyti ar ne ir kaip miegoti su isteptais, kuo risate galva, kad patogu tai butu daryti, nes kazkaip neateina niekas i galva
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2009 05 13, 07:52)
papasakokite smulkiai kaip tuo alieju tepti (alyvuogiu), galiukus ar viska is eiles, sildyti ar ne ir kaip miegoti su isteptais, kuo risate galva, kad patogu tai butu daryti, nes kazkaip neateina niekas i galva


Viskas labai paprasta - pasisildai mikrobangineje toki kieki aliejaus, kiek noresi susitept, tada tepi nuo puses plauku ilgio iki galu (ziurint kokio ilgio plauka nori maitint, gali ir daugiau tept), tada gali plaukus arba maisiuku apsivyniot, kitos dar ir ranksluosti ant virsaus vynioja. miegant pagalve uzklok kitu ranksluosciu kad neissiteptu ir viskas, ryte isplauni 4u.gif
Atsakyti
as tai ir i galvos oda imasazuoju alieju o tada per visa ilgi paterlioju i maiseli ir i ranksluosti ivynioju:)
Atsakyti
QUOTE(chamka @ 2009 05 14, 14:56)
as tai ir i galvos oda imasazuoju alieju o tada per visa ilgi paterlioju i maiseli ir i ranksluosti ivynioju:)


Turbut koki menesi vaiksciociau riebaluotom saknim jei ir as tepliociau unsure.gif man net kondicionierius riebaluoja doh.gif o galai aisku sausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 14, 18:21)
Turbut koki menesi vaiksciociau riebaluotom saknim jei ir as tepliociau unsure.gif man net kondicionierius riebaluoja doh.gif o galai aisku sausi doh.gif

Aha, as irgi i saknis netrinu aliejaus, tas pats ir man su saknim butu smile.gif
Atsakyti