Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

as irgi pagaliau radau iseiti thumbup.gif mano nukankintieji plaukeliai atsigauna. anksciau bijodavau, kad kas palies kokie sausi ir siurkstus buvo blush2.gif net buvau pasiryzus nukirpt gera sprindi, aciu dievui kirpeja pagailejo, sako, bandyk atgaivint ir tik centimetra pakirpo. galvojau kaur tau... dvi savaites ir vel teks zygiuot kirptis.....
taigi nusipirkau linu semenu alieju ir nepatingiu juo pasitepliot karta-du per savaite. fantastika, plauku minkstumas, svelnumas, jokia kauke tokio efekto nera davus. ir svarbiausia - nustojo sakotis galiukai, po kirpimo jau menuo, o jie tokie primaitinti kad neatsidziaugiu thumbup.gif thumbup.gif
taigi as uz naturalias priemones
Atsakyti
QUOTE(Areja @ 2008 10 27, 15:45)
as irgi pagaliau radau iseiti  thumbup.gif  mano nukankintieji plaukeliai atsigauna. anksciau bijodavau, kad kas palies kokie sausi ir siurkstus buvo  blush2.gif  net buvau pasiryzus nukirpt gera sprindi, aciu dievui kirpeja pagailejo, sako, bandyk atgaivint ir tik centimetra pakirpo. galvojau kaur tau... dvi savaites ir vel teks zygiuot kirptis.....
taigi nusipirkau linu semenu alieju ir nepatingiu juo pasitepliot karta-du per savaite. fantastika, plauku minkstumas, svelnumas, jokia kauke tokio efekto nera davus. ir svarbiausia - nustojo sakotis galiukai, po kirpimo jau menuo, o jie tokie primaitinti kad neatsidziaugiu  thumbup.gif  thumbup.gif
taigi as uz naturalias priemones

Kur perkate linų sėmenų aliejų? mirksiukas.gif
Atsakyti
as vaistinej gavau.... bet manau ir maximose yra, maciau ten ivairiu ivairiausiu 4u.gif
Atsakyti
As tai pries einant gulti plaukus pasitepu alyvuogiu aliejumi.Mano plaukams jis tinka.Ryte issiplovus plaukai lengvai issisukuoja ir svarbiausia,kad sis aliejus gerai issiplauna,nes kitais aliejais pasitepus plaukus tekdavo kelis kartus plauti sampunu.
Atsakyti
nezinau kaip cia yr, bet kai plaunu su sampunu kuriame pilna SLS, tai butinai kauke turiu det. o va pora kartu panaudojau sampuna be SLS ir plaukai silkiniai slidus buvo be jokiu kaukiu, nors ten jokio silikono ner.
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 10 29, 00:51)
nezinau kaip cia yr, bet kai plaunu su sampunu kuriame pilna SLS, tai butinai kauke turiu det. o va pora kartu panaudojau sampuna be SLS ir plaukai silkiniai slidus buvo be jokiu kaukiu, nors ten jokio silikono ner.

o kokį tą geresnį naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 10 29, 13:36)
o kokį tą geresnį naudoji?



natura siberica. dar tik pora kartu ploviau su juo, nes turiu visa kruva kitu sampunu, kuriuos meginu optimizuot.
Atsakyti
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 24, 14:53)
As irgi dabar grieztai pradejau uzsiimineti plauku prieziura (mano sviesiai dazomi sruogelem ir ilgi). Na, jau 3 karta is eiles dariau kaukes su alyvuogiu aliejum, kiausiniu, medum-efektas super! Kaip jau kazkada pasisakiau-iki sekancio plovimo ( plaunu kas 3 dienas dabar) jie zvilga ir neatrodo sausi. Paciai geresnis jausmas! TIk kazkur skaiciau kad galima permaitinti plaukus-ar tai tiesa?


o kaip ta kaune pasiradai t.y kiek ir ko dedi? kiek laiko laikai? ar po to lengvai issiplauna?
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 10 29, 14:43)
natura siberica. dar tik pora kartu ploviau su juo, nes turiu visa kruva kitu sampunu, kuriuos meginu optimizuot.

bet taigai sitam irgi sls yra g.gif ar as kazka maisau? smile.gif
Atsakyti
Kokia kaina šampūno "natura siberica" ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 10 29, 15:05)
bet taigai sitam irgi sls yra g.gif ar as kazka maisau? smile.gif



tikrai nera. kainuoja apie 23 lt
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 10 29, 15:54)
tikrai nera. kainuoja apie 23 lt

ok dekui 4u.gif radau visa tema apie sitos firmos produktus smile.gif as ir pati pavarcius kosmadoj siuos sampunus buvau, bet kazkas man ju sudeti uzkliuvo, uztat ir pamaniau, kad sls yra smile.gif
Atsakyti