Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Mano aliejus tas pats is nuotraukos thumbup.gif

As dazau kas menesi, bet plaukai nesiursta, o kaip tik blizga kas karta - gal, kad nesviesinu g.gif
Atsakyti
As irgi dabar grieztai pradejau uzsiimineti plauku prieziura (mano sviesiai dazomi sruogelem ir ilgi). Na, jau 3 karta is eiles dariau kaukes su alyvuogiu aliejum, kiausiniu, medum-efektas super! Kaip jau kazkada pasisakiau-iki sekancio plovimo ( plaunu kas 3 dienas dabar) jie zvilga ir neatrodo sausi. Paciai geresnis jausmas! TIk kazkur skaiciau kad galima permaitinti plaukus-ar tai tiesa?
Atsakyti
Eveline, aciū labai už foto 4u.gif va tarp tokiu bonkučių ir ieškojau makadamijų aliejaus bet neradau, tai gal išpirko ir užveš dar g.gif
Atsakyti
Vakar aš irgi ieškojau makadamijų a. Tai apvaikščiojau kiek aplinkui parduotuvių. Jis yra tik didžiosiose parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, prasau jusu pagalbos.
turiu problemu su savo plaukais, esu vyras. Dazniausiai kyrpdavausi labai trumpai, arba isvis plikai, del to, kad vos pradedant plaukams ataugineti, jie pasidaro sausi(na tai dar nieko), blogiausia kad jie auga vos ne staciai galvai. Zodziu issipucia ir styro i visas puses, neimanoma su jais susitvarkyt, manau teko tokiu vyrisku "sukuosenu" mieste matyti biggrin.gif
Bandziau daug visokiu priemoniu, ir namu gamybos, ir is profesionaliu priemoniu, bet deja niekas ne padeda.... Tai va, galvoju gal merginos, moterys ka nors patars...
Is anksto, Dekoju!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stemp: 24 rugsėjo 2008 - 19:50
o jei kaskart pries plovima is vakar plaukus 10 cm nuo saknu isteptum aliejum ( pvz alyvuogiu) supintum i kasa ir per nakti paliktum. Ryte plauk galva. Taip per nakti plaukas pasimaitina ir ryte po plovimo zvilga ir zinoma, tvirteja ir gydosi.
Papildyta:
QUOTE(stemp @ 2008 09 24, 21:48)
Sveiki, prasau jusu pagalbos.
turiu problemu su savo plaukais, esu vyras. Dazniausiai kyrpdavausi labai trumpai, arba isvis plikai, del to, kad vos pradedant plaukams ataugineti, jie pasidaro sausi(na tai dar nieko), blogiausia kad jie auga vos ne staciai galvai. Zodziu issipucia ir styro i visas puses, neimanoma su jais susitvarkyt, manau teko tokiu vyrisku "sukuosenu" mieste matyti biggrin.gif
Bandziau daug visokiu priemoniu, ir namu gamybos, ir is profesionaliu priemoniu, bet deja niekas ne padeda.... Tai va, galvoju gal merginos, moterys ka nors patars...
Is anksto, Dekoju!


Hm... cia tai gal kirpeja jums galetu patarti ka nors? Nes juk plaukai pasirenka savo augimo krypti ir viskas.. O siaip gal apsilankykit pas kirpeja-jie dazniausiai zino visokiu triuku tongue.gif sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 15, 11:14)
Oi makadamijos tai tikrai geris - kvapas riesutu - labai malonus thumbup.gif
Pabandykite, kam alyvuogiu kvapas nepatinka smile.gif

o kuom jis padeda tas makadamijų aliejus? drėkina irgi kaip alyvuogių?
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 09 24, 13:14)
pas mane toks makadamiju aliejus:  sausiems plaukams

Jums atsidaro?  blush2.gif



o kokia kainyte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2008 09 28, 21:12)
o kokia kainyte? 4u.gif

13.99. pirkau Mandarino Rimi Vln
Atsakyti
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 28, 12:57)
o jei kaskart pries plovima is vakar plaukus 10 cm nuo saknu isteptum aliejum ( pvz alyvuogiu) supintum i kasa ir per nakti paliktum. Ryte plauk galva. Taip per nakti plaukas pasimaitina ir ryte po plovimo zvilga ir zinoma, tvirteja ir gydosi.

Tuomet kokią "kepurę" naudojat? Nes nakčiai su aliejumi ant pagalvės g.gif Gal perkat specialias?
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 09 29, 18:13)
Tuomet kokią "kepurę" naudojat? Nes nakčiai su aliejumi ant pagalvės  g.gif Gal perkat specialias?


aga specialus...specialus siukliu maisas ant galvos biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 29 rugsėjo 2008 - 18:51
o man labai padejo,kaip bebutu keista ne sampunai is kirpyklu,o Garnie sampunas ir kauke su serumu tongue.gif
[/quote]
Atsakyti