Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Fifoolia @ 2008 09 14, 20:19)
O kur perkate to riesutu ar kokosu aliejaus? Naudojate pries plovima?

dbr pirkau kokosu alieju Kvapu namuose, Ciurlionio g. 4, Vilnius.
naudoju pries plovima.
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 13, 22:19)
šiuo metu sėdžiu savo šiaudelius išsitepus alyvuogiu aliejum, suvartojus bonkutę keisiu, nes kvapas kažkoks  schmoll.gif



Man nuo alyvuogių aliejaus plaukai pradėjo šiauštis ir atrodė lyg išsausėję. Pradėjau tepliotis makadamijų aliejum. Nebeliko to šiaušimosi ir šiaip bent mano plaukams jis labiau patiko, tapo glotnesni, nebeatrodo tokie pasausėję. Kažkurioj čia temoj skaičiau, kad makadamijų aliejus gerai drėkina, tad galiu patvirtinti, tiksliai drėkina bigsmile.gif Alyvuogių aliejų sunaudosiu maistui irnesakyk.gif
Atsakyti
Oi makadamijos tai tikrai geris - kvapas riesutu - labai malonus thumbup.gif
Pabandykite, kam alyvuogiu kvapas nepatinka smile.gif
Atsakyti
Užsimaniau ir aš makadimijų aliejaus po jūsų pasisakymų wub.gif blush2.gif Gal žinote, kur jo galima Kaune įsigyti? Ir šiaip būtų įdomu kur kaunietės apsiprekina įvairiais aliejukais plaukams, nes neseniai pradėjau domėtis tokiais dalykais ir net nežinau kur jų rasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 15, 11:14)
Oi makadamijos tai tikrai geris - kvapas riesutu - labai malonus thumbup.gif
Pabandykite, kam alyvuogiu kvapas nepatinka smile.gif

as irgi noriu isbandyti makadamiju alieju, kur gauti Vilniuje ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkele @ 2008 09 15, 20:03)
as irgi noriu isbandyti makadamiju alieju, kur gauti Vilniuje ir kiek kainuoja? ax.gif

makadamiju manau yra didesniuose prekybos centruose: maxima, rimi... vakar maciau Mandarino Rimi. kaina 13.99lt. irgi norejau pirkti, bet is pradziu alyvuogiu pabaigsiu....
Atsakyti
aš labai noriu nusipirkti makadamiju aliejaus, SM rašot, kad yra didesniuose prekybos centruose (pas mane miestely tik IKI ir Maxima ir Norfa yra), o aš niekaip nerandu cry.gif gal turit kokia nuotraukyte imest, gal aš vis nepastebiu ir pražioplinu 4u.gif
Atsakyti
Turiu as makadamijau alieju, Kaune yra pirkti Akropolio maksimoje- padeta prie visu alieju. siaip tai poveikis man panasus kaip ir alyvuogiu, bet jau kvapas tai wub.gif
Atsakyti
sveikos, man irgi reiks pabandyt makadamiju alieju. O kaip jus ji naudojat po plovimo ar pries kaip kauke, seniau naudojau alyvuogiu alieju tai galvos neidavo isplaut ir per du plovimus, kazkokie riebaluoti sulipe plaukai palikdavo, o siaip su plaukais tikra beda sausi, ploni,luzinejantys
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2008 09 23, 19:57)
aš labai noriu nusipirkti makadamiju aliejaus, SM rašot, kad yra didesniuose prekybos centruose (pas mane miestely tik IKI ir Maxima ir Norfa yra), o aš niekaip nerandu  cry.gif gal turit kokia nuotraukyte imest, gal aš vis nepastebiu ir pražioplinu 4u.gif

pas mane toks makadamiju aliejus: sausiems plaukams

Jums atsidaro? blush2.gif
Atsakyti
atsidaro, dabar bent aisku ko ieskot tongue.gif
Atsakyti
Galiu pasigirti, kad atsigauna mano plaukai.... Pries 1,5 men daziau plaukus, o pries menesi pradejau gaivinti. plaukai sausi buvo, pasisiause, negraziai guledavo. bet ziuriu, kad bangos krenta graziai, plaukai lankstus, zvilgantys. Dar menuo ir bus isvis super. Tik gaila pradejo slinkti (visada slenka man rudeni) ir plauku spalva nuo alieju isbluko jau visai.... Dazysiu po menesiu, o gal anksciau ir vel jie bus pazeisti.. doh.gif
Atsakyti