Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Eveline @ 2008 09 13, 21:18)
ir vel merginos pykstasi  doh.gif  Gal tesiam tema, kaip sutvarkyti siaudus ant galvos? Nes jau atsibodo skaityti "varymus" viena ant kitos....  doh.gif

as tik menkute pastabele blush2.gif netraktuokime to kaip varymo, o priimkime kaip civilizuota civilizuotu zmoniu diskusija smile.gif mano nuomone- tavo nuomone- jos nuomone.nebutina pritart ir nebutina suvarinet.esme- isklausyt ir atsirinkt,kas tiks tau ar netiks,ivertinant pateiktus pliusus ir minusus. bus lengviau skaityt ir gyvent forume tada visoms smile.gif drinks_cheers.gif
i siaudu tema- sian miegojau su kokoso aliejum blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 13, 21:19)
 
šiuo metu sėdžiu savo šiaudelius išsitepus alyvuogiu aliejum, suvartojus bonkutę keisiu, nes kvapas kažkoks  schmoll.gif

o man nuo alyvuogiu aliejaus, atvirksciai, plaukai primena siaudus, siurkstus tampa... O vat nuo linu aliejaus tai pasaka. Siandien tepiau Babuskos agafijos alieju - jis man labai atgaivina plaukus, net kaukes nereikejo deti, plaukai lengvai issisukavo tik isplovus sampunu. O siaip dazniausiai negaliu be kaukes apsieiti - neikisu suku...
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 09 14, 01:16)
o man nuo alyvuogiu aliejaus, atvirksciai, plaukai primena siaudus, siurkstus tampa... O vat nuo linu aliejaus tai pasaka. Siandien tepiau Babuskos agafijos alieju - jis man labai atgaivina plaukus, net kaukes nereikejo deti, plaukai lengvai issisukavo tik isplovus sampunu. O siaip dazniausiai negaliu be kaukes apsieiti - neikisu suku...

gal jau kartojuos,bet pavydziu toms,kas gali linu semenu alieju plaukams naudot.mane nuo jo kvapo sleikstumo net iki pykinimo suerzina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 14 rugsėjo 2008 - 15:32
jūs norite pasakyti, kad dar yra kažkas labiau nekvepiančio nei alyvuogių aliejus?biggrin.gif vajėj..
girdėjau kokosų kvepia pasakiškai, tik va mano kaime to nerasi..
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 14, 16:32)
gal jau kartojuos,bet pavydziu toms,kas gali linu semenu alieju plaukams naudot.mane nuo jo kvapo sleikstumo net iki pykinimo suerzina  verysad.gif



Isilasink pora lasesliu eterinio aliejaus, bus tik kavpniau ir geriau.
Arba kpokia kita rusi pabandyk..na nes mano semenu aliejus riesutais kvepia...
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 14, 16:32)
gal jau kartojuos,bet pavydziu toms,kas gali linu semenu alieju plaukams naudot.mane nuo jo kvapo sleikstumo net iki pykinimo suerzina  verysad.gif


oj man irgi smirdi doh.gif bet ką, kenčiu, kai pabaigsiu pirksiu kitokį, mastau apie graikinių riešutų aliejų arba kokosų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 14 rugsėjo 2008 - 17:22
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 17:22)
jūs norite pasakyti, kad dar yra kažkas labiau nekvepiančio nei alyvuogių aliejus?biggrin.gif vajėj..
girdėjau kokosų kvepia pasakiškai, tik va mano kaime to nerasi..

Pabandyk avokadų aliejų biggrin.gif Kvapas kaip surūgusio rūgpienio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 29, 10:24)
Dabar jau galiu pakomentuoti ir balzamą.
Pradžioj užsitepus taip greit susigėrė kad net pyktelėjau, maniau biesą čia man padovanojo, o po kurio laiko viskas susitvarkė.
Sėdžiu jau išsiplovus galvą, apsupta to skanaus medaus kvapo  rolleyes.gif  bijau kad nepradėtų erzinti. Vertinu labai teigiamai


sveiute 4u.gif
na, nzn nuo ko cia priklauso, bet sita nauja kolekcija tai kazkoks kosmaras, negalejau patiketi, kad lorelis gali isleisti tokia serija.. as jau senokai naudoju lorealio geltonas priemones, tai labai patenkinta, o jau kai sita pabandziau, tai siaubas schmoll.gif doh.gif na, gal kam ir tinka, bet man visiskai ne...
Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2008 08 18, 12:25)
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius  ax.gif  mane ypač domintų Night Elexir  g.gif  (pirmas nuo dešinės)
user posted image


turejau omeny sita linija 4u.gif
Atsakyti
Toks idiotiškas klausimas - o jums nebūna kai darotės kaukę su kiaušiniu, kad tas kiaušinis įsiveltų į plaukus? biggrin.gif aš kai dariaus (vienintelį kartą) tai man įsivėlė ir labai sunkiai išsiplovė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 09 14, 19:16)
Isilasink pora lasesliu eterinio aliejaus, bus tik kavpniau ir geriau.
Arba kpokia kita rusi pabandyk..na nes mano semenu aliejus riesutais kvepia...


4u.gif bet visi eteriniai,tinkami i plaukus, smirda ax.gif tiek levanda,tiek rozmarinas... arbatmedis man netinka-sausina. as bandziau du skirtingus linu semenu aliejus,identiskai slykstus kvapas.
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 09 14, 19:34)
Pabandyk avokadų aliejų biggrin.gif Kvapas kaip surūgusio rūgpienio  doh.gif


man jis dieviskas blush2.gif naudoju paakiams ir po depiliacijos kojoms.
o alyvuogiu aliejus man visai neutralus,gal,kad labai jau iprastas gaminant maista g.gif
QUOTE(princesyte @ 2008 09 14, 19:44)
Toks idiotiškas klausimas - o jums nebūna kai darotės kaukę su kiaušiniu, kad tas kiaušinis įsiveltų į plaukus?  biggrin.gif  aš kai dariaus (vienintelį kartą) tai man įsivėlė ir labai sunkiai išsiplovė  ax.gif

berods, reik naudot tik tryni,nes baltymas plaunant karstu vandeniu "isverda"ir prilimpa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 14 rugsėjo 2008 - 17:57
QUOTE(princesyte @ 2008 09 14, 18:44)
Toks idiotiškas klausimas - o jums nebūna kai darotės kaukę su kiaušiniu, kad tas kiaušinis įsiveltų į plaukus?  biggrin.gif  aš kai dariaus (vienintelį kartą) tai man įsivėlė ir labai sunkiai išsiplovė  ax.gif


na, dar nebandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 09 14, 18:21)
oj man irgi smirdi  doh.gif bet ką, kenčiu, kai pabaigsiu pirksiu kitokį, mastau apie graikinių riešutų aliejų arba kokosų  g.gif



O kur perkate to riesutu ar kokosu aliejaus? Naudojate pries plovima?
Atsakyti