Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(princesyte @ 2008 09 12, 14:31)
Jaučiu mane užsipulsit, bet aš tik už kuo natūralesnes priemones ir jų saikingą naudojimą..
Visi tie loreal garnier ir is panasios serijos sampunai/balzamai/kaukes yra absoliuti nesamone, mano nuomone, konkreciai apie sampunus neskaiciau, bet pernai skaiciau mokslininkes straipsni (sorry tikrai dabar jo nerasiu vel), kad pavyzdžiui Loreal'io kuno kremai yra taip padaryti, kad užtepus to kremo ant kūno, jis taip paveikia ląsteles, kad jos išsipučia ir oda atrodo labai švelni glotni, tačiau toks dirbtinis išpūtimas lemia greitesnį ląsteles senėjimą ir taip ląstelė daug greičiau žūva, žodžiu jums užsitepus kremu atrodo - vau kokia lygi oda - o ištikrųjų tai tik apgaulė, nes ilgainiui oda daug greičiau sensta.. taigi tą patį pritaikyčiau ir plaukams - išsiplovus atrodo - vau kokie švelnūs, "atsigavo" - o realiai, na pačios pagalvokit - ką viena kaukė gali padaryt vienu išplovimu ir susimąstykit kad chemija dirbtinai suglotnina plauką, o ilgainiui jis tik kemšasi nuo tos chemijos ir toliau sausėja.. - čia jau mano kirpėjos komentaras.. Tik jau nepagalvokit kad aš užkietėjusi natūralistė, esu tinginė  biggrin.gif  ir nesiverdu jokių nuovirų, nors aliejuką plaukams naudoju (natūralių aliejų mišinį), dar naudoju davines kaukę nounou (ji skaitosi labai natūrali  smile.gif )..
Drauges neseniai pradėjo skųstis sausais plaukais ir visos pradėjo pirkti kažkokį ale stebuklingą serumą plaukams, pasižiūriu sudėtį - viena chemija, nei vieno ekstrakto, nei vieno aliejaus.. nenuostabu, kad mėnesį jos džiaugėsi juo kad plaukai pasidaro glotnūs, o paskui prasidėjo komentarai  - 'bet plaukai toliau triūšta', o aš pati siūlyčiau nueit į vaistinę ir pasieškot prie plaukų priežiūros turėtų būti toks rusiškas aliejų mišinys, kainuoja rodos 20 litų, bet sudėtis vien tik aliejai..
žodžiu, man atrodo geriau rinktis priemones, kurių ne toks stulbinamas vienkartinis rezultatas, bet kurios ilgainiui atstato plaukus..  4u.gif



tikrai pritariu drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2008 09 12, 14:31)
Jaučiu mane užsipulsit, bet aš tik už kuo natūralesnes priemones ir jų saikingą naudojimą..
Visi tie loreal garnier ir is panasios serijos sampunai/balzamai/kaukes yra absoliuti nesamone, mano nuomone, konkreciai apie sampunus neskaiciau, bet pernai skaiciau mokslininkes straipsni (sorry tikrai dabar jo nerasiu vel), kad pavyzdžiui Loreal'io kuno kremai yra taip padaryti, kad užtepus to kremo ant kūno, jis taip paveikia ląsteles, kad jos išsipučia ir oda atrodo labai švelni glotni, tačiau toks dirbtinis išpūtimas lemia greitesnį ląsteles senėjimą ir taip ląstelė daug greičiau žūva, žodžiu jums užsitepus kremu atrodo - vau kokia lygi oda - o ištikrųjų tai tik apgaulė, nes ilgainiui oda daug greičiau sensta.. taigi tą patį pritaikyčiau ir plaukams - išsiplovus atrodo - vau kokie švelnūs, "atsigavo" - o realiai, na pačios pagalvokit - ką viena kaukė gali padaryt vienu išplovimu ir susimąstykit kad chemija dirbtinai suglotnina plauką, o ilgainiui jis tik kemšasi nuo tos chemijos ir toliau sausėja.. - čia jau mano kirpėjos komentaras.. Tik jau nepagalvokit kad aš užkietėjusi natūralistė, esu tinginė  biggrin.gif  ir nesiverdu jokių nuovirų, nors aliejuką plaukams naudoju (natūralių aliejų mišinį), dar naudoju davines kaukę nounou (ji skaitosi labai natūrali  smile.gif )..
Drauges neseniai pradėjo skųstis sausais plaukais ir visos pradėjo pirkti kažkokį ale stebuklingą serumą plaukams, pasižiūriu sudėtį - viena chemija, nei vieno ekstrakto, nei vieno aliejaus.. nenuostabu, kad mėnesį jos džiaugėsi juo kad plaukai pasidaro glotnūs, o paskui prasidėjo komentarai  - 'bet plaukai toliau triūšta', o aš pati siūlyčiau nueit į vaistinę ir pasieškot prie plaukų priežiūros turėtų būti toks rusiškas aliejų mišinys, kainuoja rodos 20 litų, bet sudėtis vien tik aliejai..
žodžiu, man atrodo geriau rinktis priemones, kurių ne toks stulbinamas vienkartinis rezultatas, bet kurios ilgainiui atstato plaukus..  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
princesyte, priemones "su silikonu" naudoju virs pusmecio - plaukai nesipucia, yra glotnus ir nesisakoja + blizga tongue.gif

Zinoma, naudoju ir alieju kaukes, taciau vien jie negali padeti. Todel cia kiekvienos nuomene ir jos valia, ka rinktis - as tiek metu nesirupinau plaukais savo, nenaudojau jokiu kaukiu tik sampuna ir turejau tooooooookias pakulas doh.gif

O del triusimo po menesio - absurdas. Todel nepirskite savo nuomones kaip absoliuto - cia kiekviena dalinasi savo patirtimi, todel reiketu nurodyti konkrecias priemones, kurios padeda tau, o ne teigti, kad viskas blogai.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 13, 14:47)
princesyte, priemones "su silikonu" naudoju virs pusmecio - plaukai nesipucia, yra glotnus ir nesisakoja + blizga tongue.gif

Zinoma, naudoju ir alieju kaukes, taciau vien jie negali padeti. Todel cia kiekvienos nuomene ir jos valia, ka rinktis - as tiek metu nesirupinau plaukais savo, nenaudojau jokiu kaukiu tik sampuna ir turejau tooooooookias pakulas doh.gif

O del triusimo po menesio - absurdas. Todel nepirskite savo nuomones kaip absoliuto - cia kiekviena dalinasi savo patirtimi, todel reiketu nurodyti konkrecias priemones, kurios padeda tau, o ne teigti, kad viskas blogai.

pritariu tau 100% procentu bigsmile.gif
Atsakyti
Labai pritariu Hottea.
Kiek pamenu savo vaikyste,tai didziausias siaubas buvo man kasu sukavimas,plaukai ilgi ,stori,sausi,veldavosi,tai kol mama issukuodavo kaltunus ,tai nusiverkdavau iki negalejimo.Ir +turejau ir tebeturiu jautria galvos oda. Juk ir nedazyti gi vaiko plaukai,feno jokio,tuomet ir apie silikona nieko nezinojom/nenaudojom.
Na,o siai dienai viskas kitaip mirksiukas.gif . Tik va as gerooookai ilgiau,nei pusmeti biggrin.gif naudoju tas "baisias" priemones,o ypac myliu Loreali biggrin.gif nu ir dziaugiuos slidziais,nenutriususiais,lengvai sukuojamais plaukais.
Koki seruma tavo drauges,princesyte,naudoja?Nu as neesu dar gyvenime girdejus ,kad menesi! naudoji priemones ir thumbup.gif ,o po to staiga sakes,o kas idomiausia ne vienam zmogui,o keliems iskart bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2008 09 12, 15:31)
Jaučiu mane užsipulsit, bet aš tik už kuo natūralesnes priemones ir jų saikingą naudojimą..
Visi tie loreal garnier ir is panasios serijos sampunai/balzamai/kaukes yra absoliuti nesamone, mano nuomone, konkreciai apie sampunus neskaiciau, bet pernai skaiciau mokslininkes straipsni (sorry tikrai dabar jo nerasiu vel), kad pavyzdžiui Loreal'io kuno kremai yra taip padaryti, kad užtepus to kremo ant kūno, jis taip paveikia ląsteles, kad jos išsipučia ir oda atrodo labai švelni glotni, tačiau toks dirbtinis išpūtimas lemia greitesnį ląsteles senėjimą ir taip ląstelė daug greičiau žūva, žodžiu jums užsitepus kremu atrodo - vau kokia lygi oda - o ištikrųjų tai tik apgaulė, nes ilgainiui oda daug greičiau sensta.. taigi tą patį pritaikyčiau ir plaukams - išsiplovus atrodo - vau kokie švelnūs, "atsigavo" - o realiai, na pačios pagalvokit - ką viena kaukė gali padaryt vienu išplovimu ir susimąstykit kad chemija dirbtinai suglotnina plauką, o ilgainiui jis tik kemšasi nuo tos chemijos ir toliau sausėja.. - čia jau mano kirpėjos komentaras.. Tik jau nepagalvokit kad aš užkietėjusi natūralistė, esu tinginė  biggrin.gif  ir nesiverdu jokių nuovirų, nors aliejuką plaukams naudoju (natūralių aliejų mišinį), dar naudoju davines kaukę nounou (ji skaitosi labai natūrali  smile.gif )..
Drauges neseniai pradėjo skųstis sausais plaukais ir visos pradėjo pirkti kažkokį ale stebuklingą serumą plaukams, pasižiūriu sudėtį - viena chemija, nei vieno ekstrakto, nei vieno aliejaus.. nenuostabu, kad mėnesį jos džiaugėsi juo kad plaukai pasidaro glotnūs, o paskui prasidėjo komentarai  - 'bet plaukai toliau triūšta', o aš pati siūlyčiau nueit į vaistinę ir pasieškot prie plaukų priežiūros turėtų būti toks rusiškas aliejų mišinys, kainuoja rodos 20 litų, bet sudėtis vien tik aliejai..
žodžiu, man atrodo geriau rinktis priemones, kurių ne toks stulbinamas vienkartinis rezultatas, bet kurios ilgainiui atstato plaukus..  4u.gif


Is pasakojimo matosi, kad esi jaunas zmogus - pilnas maksimalizmo, kategoriskumo. Nebuna "geru" ar "blogu" ar net "stebuklingu" priemoniu. Visi sproduktai turi kazkoki salutini poveiki - tik vienos tai jaucia labiau, nes jautri galvos oda, plaukai reikalauja daugiau demesio ar pan.
As turbut esu plauku atsiauginimo rekordininke, nes jau ne k. teko tai daryti. Budama 16mete nusikirpau kasas per visa uzpakali iki petuku, o po to atsiauginau vos ne iki keliu linkiu biggrin.gif Patarimas Tau ir kitoms: niekada neklausykite kirpeju, kurie sako, kad nusiurusius galus reikia nukirpti arba kad pakirpti kas men. reikia blink.gif Jeigu atsiauginejate plaukus, uztenka per metus 1-2 k. pakirpti kelis cm. Nes juk plauko galas yra tas pats - triusta pirmi keli cm, o juk visas plaukas sveikas buna. Jus pakirpdamos nesveikus galus - paliekate sveiko plauko dali triusti ir taip pasake be galo. Aisku, mane uzpulsite, kad vaikscioti su nekokiais galais - negrazu. Jei kirpsite 1-2 k. per metus, nebus tie galai baisus. Be to, galima isgauti laikina grazu efekta patepus aliejukais su tais baisiaisias silikonais. Jeigu domina naturalumas, reikia galva plauti kiausiniu, kaip dare musu mociutes biggrin.gif Jus negalite pabegti nuo dirbtiniu priedu siame pasaulyje - reiktu gyventi kalnuose ir augintis sau darzoves. Pati jau ne metus naudoju prof. plauku prieziuros priemones ir esu patenkinta savo plaukais. Kaip Silvy sake - pazaboju plauku sausejima, putimasi ir nepastebejau, kad kas nors bloga su jais darytusi, priesingai, rezultatas geras thumbup.gif Meskite iliuzijas, kad sveiku plauku galiukai netriusta. Net ir ta pati oda atsinaujina. Atsirinkite tinkamas priemones ir naudokite jas reguliariai, o ne ieskojusios stebuklingu serumu:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 09 13, 15:28)
Is pasakojimo matosi, kad esi jaunas zmogus - pilnas maksimalizmo, kategoriskumo. Nebuna "geru" ar "blogu" ar net "stebuklingu" priemoniu. Visi sproduktai turi kazkoki salutini poveiki - tik vienos tai jaucia labiau, nes jautri galvos oda, plaukai reikalauja daugiau demesio ar pan.
As turbut esu plauku atsiauginimo rekordininke, nes jau ne k. teko tai daryti. Budama 16mete nusikirpau kasas per visa uzpakali iki petuku, o po to atsiauginau vos ne iki keliu linkiu biggrin.gif  Patarimas Tau ir kitoms: niekada neklausykite kirpeju, kurie sako, kad nusiurusius galus reikia nukirpti arba kad pakirpti kas men. reikia blink.gif Jeigu atsiauginejate plaukus, uztenka per metus 1-2 k. pakirpti kelis cm. Nes juk plauko galas yra tas pats - triusta pirmi keli cm, o juk visas plaukas sveikas buna. Jus pakirpdamos nesveikus galus - paliekate sveiko plauko dali triusti ir taip pasake be galo. Aisku, mane uzpulsite, kad vaikscioti su nekokiais galais - negrazu. Jei kirpsite 1-2 k. per metus, nebus tie galai baisus. Be to, galima isgauti laikina grazu efekta patepus aliejukais su tais baisiaisias silikonais. Jeigu domina naturalumas, reikia galva plauti kiausiniu, kaip dare musu mociutes biggrin.gif Jus negalite pabegti nuo dirbtiniu priedu siame pasaulyje - reiktu gyventi kalnuose ir augintis sau darzoves. Pati jau ne metus naudoju prof. plauku prieziuros priemones ir esu patenkinta savo plaukais. Kaip Silvy sake - pazaboju plauku sausejima, putimasi ir nepastebejau, kad kas nors bloga su jais darytusi, priesingai, rezultatas geras thumbup.gif  Meskite iliuzijas, kad sveiku plauku galiukai netriusta. Net ir ta pati oda atsinaujina. Atsirinkite tinkamas priemones ir naudokite jas reguliariai, o ne ieskojusios stebuklingu serumu:)



Labai noreciau tavimi patiketi,bet..as labai nori uatsiauginti plaukus todel pakerpu tik kas pusmeti ir kirpejos mane puola,kad man plaukai neatauga todel kad as ju nepakerpu ir kai galiukas sutrukes,nnusiures jis nuluzta pvz vidu savo ilgio ir t.t na nuluzineja ir nutrupa daugiau plauku,negu kad as eiciau pas kirpejas ir pasikirpciau reguliariai...Beto isisakoje galiukai viena si kita kabinasi todel veliasi ir kai braukiam sukom uzkliunam ir nemazai nulauzom...
Apvalute tavo plaukai begalo stori ir tvrti todel tau turbut paksirtai niekas perdaug nekenkia nei silikonai nei nekarpymai:) Buvai pirma eilei kai Dievas plaukus dalino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 09 13, 15:58)
Labai noreciau tavimi patiketi,bet..as labai nori uatsiauginti plaukus todel pakerpu tik kas pusmeti ir kirpejos mane puola,kad man plaukai neatauga todel kad as ju nepakerpu ir kai galiukas sutrukes,nnusiures jis nuluzta pvz vidu savo ilgio ir t.t na nuluzineja ir nutrupa daugiau plauku,negu kad as eiciau pas kirpejas ir pasikirpciau reguliariai...Beto isisakoje galiukai viena si kita kabinasi todel veliasi ir kai braukiam sukom uzkliunam ir nemazai nulauzom...
Apvalute tavo plaukai begalo stori ir tvrti todel tau turbut paksirtai niekas perdaug nekenkia nei silikonai nei nekarpymai:) Buvai pirma eilei kai Dievas plaukus dalino  biggrin.gif



tikrai, lengva sakyti kai turi plaukus storus ir tvirtus. o kai mano ploni ir dar linke i sausuma tai ir sunku doh.gif pastebejau viena dalyka, kai plaukus kirpdavau kas puse metu tai jie isvis buvo nustoje augti, o dabar jau nuo ziemos pakerpu kas kokias keturias penkias savaites ir plaukai auga kai ant mieliu, nespeju dazyti, nes saknys sviecias sviesios (juodai dazau). kartais net i kirpykla neinu, pati pakerpu truputi ir labai liuks auga ax.gif
Atsakyti
Įsijungsiu ir aš į diskusiją biggrin.gif
Iš principo sutinku su Apvalute, neįsivaizduoju, kaip galima plaukus užaugint kerpant dažniau nei 3kart per metus. Mano plaukai tikrai nėra nei labai stori, o sausi ir besiveliantys, bet mano oda lb sausa tai nieko padaryt negaliu. Esu plaukų atsiauginimo maratonininke, tai iš savo patirties galiu pasakyt, kad geriau po truputį daugiau, bet rečiau kirpt, ypač turint jautrią ir sausą odą. Kirpykloj man kirpėjos visad džiovintuvu daug daugiau žalos padaro, tai dažnai kerpant man visi plaukai nutrupėtų (aš visai nesinaudoju plaukų džiovintuvu).
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 13, 13:47)
[



QUOTE(Silvy @ 2008 09 13, 14:17)



As gi sakiau kad uzsipulsit biggrin.gif ir nesakiau kad mano tiesa yra vienintele neuzgincijama tiesa 4u.gif
o del to serumo - ju (draugiu) galiukai jau issauseje buvo ir jos baisiai dziauges kad tas serumas juos padaro svelnius ir lengvai issukuojamus, bet po menesio suprato, kad vienintelis to serumo efektas ir yra plauko svelnumas, bet pats plaukas toliau triusta (nera pamaitinamas).. smile.gif

nesuprantu kam iskart uzsipulti "pas mane plaukai grazus ir su silikonu" - na saunu, tikrai tau pasiseke 4u.gif as tik nematau pas save sakinio kur as sakyciau - "plaukai gali buti grazus TIK naturaliom priemonem ir daugiau niekaip", aisku kad gali, mano pasisakymas buvo daugiau skirtas toms, kurios perkasi kruvas priemoniu, bando visaip atstatyti plauka, bet neranda iseities..

beje zinau mergina kuri plaukus plauna su ukiniu muilu bigsmile.gif ir pas ja plaukai oho kokie grazus stori ir ilgi wub.gif kazkodel biggrin.gif kiekvienam savo, zodziu smile.gif
Atsakyti
ir vel merginos pykstasi doh.gif Gal tesiam tema, kaip sutvarkyti siaudus ant galvos? Nes jau atsibodo skaityti "varymus" viena ant kitos.... doh.gif
Atsakyti
čia ne varo, tiesiog nori protingiau parašyti. Nieko baisaus, čia juk diskusijų forumas. smagu būtų jei visos vieningai prieitume prie nuomonės, šiuo atveju apie natūralius produktus ir ne. bet kaip dažniausia tiesa slypi kažkur anapus doh.gif
šiuo metu sėdžiu savo šiaudelius išsitepus alyvuogiu aliejum, suvartojus bonkutę keisiu, nes kvapas kažkoks schmoll.gif
Atsakyti