Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(19401205 @ 2008 08 29, 12:06)
Svarbiausia nenaudoti kenksmingu sampunu.
SLS (pavojinga medziaga)
jos yra sampunuose = CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shopvisi


o kokį Jūs šampūna naudojate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(19401205 @ 2008 08 29, 12:06)
Svarbiausia nenaudoti kenksmingu sampunu.
SLS (pavojinga medziaga)
jos yra sampunuose = CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shopvisi
sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra grindu ploviklis. jie naudojami kad sampune butu daugiau putu. isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos odai. jis pazeis plaukus iki pat saknu.

tikrinkit SLS chemikala ir dantu pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. naudokites tik saugiais produktais, sudetyje neturinciais SLS.

juos galima rasti ivedus google.com  sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste".


o kaip jis pazeidzia tuos plaukus konkreciai galit pasakyti?grindu ploviklis nepastebejau kad butu kazkoks nuodas-man cia ne argumentas-dar kaip i tik pvz i laminato plovikli buna semenu aliejaus pvz ipilta ir t.t.

man cia jau kvepia kazkokios firmos reklama g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 29 rugpjūčio 2008 - 14:24
QUOTE(Eveline @ 2008 08 29, 14:08)
Sodium Laureth Sulfate yra beveik visuose šampūnuose. Ne tik šituose išvardituose... aš vis dar ieškau neekologiško šampūno be SLS...


Tigi S-factor, Headshot, Superstar šampūnai be sls.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(19401205 @ 2008 08 29, 12:06)
Svarbiausia nenaudoti kenksmingu sampunu.
SLS (pavojinga medziaga)
jos yra sampunuose = CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shopvisi
sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra grindu ploviklis. jie naudojami kad sampune butu daugiau putu. isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos odai. jis pazeis plaukus iki pat saknu.

tikrinkit SLS chemikala ir dantu pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. naudokites tik saugiais produktais, sudetyje neturinciais SLS.

juos galima rasti ivedus google.com  sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste".

o sita zinute per kelias temas paskelbta g.gif
Papildyta:
SLS: Natrio laurilsulfatas yra paviršinio aktyvumo medžiaga, naudojamas šampūnuose, vonios duso priemonėse, dantų pastose. Išgaunamas iš naftos. Nors priemonės su šia medžiaga gerai plauna ir putoja, tačiau tai ypač šiurkštus detergentas, dirgina akis, sudaro galvos odos atplaišas, panašias į pleiskanas, odos bėrimus ir kitas alergines reakcijas. Tad pamirsote pamineti ir kitas priemones, ne tik sampunus. Realiai viskas kenkia, tokie pareiskimai beprasmiai.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 29, 11:07)
dar mačiau yra šios serijos dieninis pienelis čia info iš www.ieva.lt
Pavadinimas:  L’OREAL Elvital Re-Nutrition Nourishing Day Treatment Leave - In.
Paskirtis: Dieninis pienelis sausiems ir išsausėjusiems plaukams.
Gamintojo aprašymas: Plaukus maitinanti, nenuplaunama, dieną naudoti skirta priemonė, kurios lengva tekstūra neapsunkina plaukų. Priemonė prisotinta bičių pienelio, kuris kiekvieną dieną puoselėja plaukus suteikdamas žvilgesio ir purumo.

Mane labai domina ši priemonė, bet vis nesiryžtu pirkti ax.gif Gal kuri esat išbandžiusi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 08 30, 14:49)
Mane labai domina ši priemonė, bet vis nesiryžtu pirkti ax.gif Gal kuri esat išbandžiusi? 4u.gif



Turiu puikius plaukus, bet visa gyvenima plaunu tik vaikiskais sampunais,d azniausiai renkuosi is viso neutralius, o galva visuomet perskalauju zolyciu nuoviru. Taip dare ir mano mama, ir dar senele, kiek zinau (tik cia jau aisku be sampuno...)
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 08 29, 15:08)
Sodium Laureth Sulfate yra beveik visuose šampūnuose. Ne tik šituose išvardituose... aš vis dar ieškau neekologiško šampūno be SLS...

Rusiskame vaikiskame sampune "Антошка" to brudo tikrai nera biggrin.gif
Atsakyti
"Nerimas dėl šampūnų" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2008 09 10, 12:55)
Turiu puikius plaukus, bet visa gyvenima plaunu tik vaikiskais sampunais,d azniausiai renkuosi is viso neutralius, o galva visuomet perskalauju zolyciu nuoviru. Taip dare ir mano mama, ir dar senele, kiek zinau (tik cia jau aisku be sampuno...)

o koki zolyciu nuovira naudojat? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwka @ 2008 09 11, 17:36)
o koki zolyciu nuovira naudojat? blush2.gif  ax.gif


Dazniausiai tarnauja 3 nuovirai: azuolu zieves, ajeru saknu arba dilgeliu. Ir tikrai paskui ir plaukai svelnus buna, ir pleiskanas apmazina
Atsakyti
prisijungiu ir as pasibedavoti blush2.gif
turejau juodus sveikus plaukus iki juosmens ir vis kirbejo mintis nusisviesint.... taip ir nespejau pabut tikra blondine, nuejau i kirpykla, sakau: nukirpkit kiek nesveiki, tai nukirpo iki peciu verysad.gif sokas, trauma ir pan. tai uzdaziau sviesiai rudai ir nutariau daugiau nekankit. dabar jau iki puses nugaros, ale plaukai doh.gif reiktu gera sprindi vel pakirpt, bet as sito neisgyvenciau!!! blush2.gif
kazkaip galvojau vien kaukes ju neatgaivins, tai geriau perfectil 3 savaites, tikrai laaabai pagerejo, maziau siauses, neskilinejo, bet va per tingejima apsileidau ir jau tris sav. nebegeriu, tai jausmas, kag grizo i pradine busena.....
siaip mano drauge po lygiai tokiu pat eksperimentu atgaivino plaukus su hena plius kaukem ir kapsulytem.. plaukai grazejo akyse

o kas per daiktas makad.. aliejus.....? neteko girdet... kur jo galima isigyt, kakzaip susiviliojau labai ax.gif
Atsakyti
Jaučiu mane užsipulsit, bet aš tik už kuo natūralesnes priemones ir jų saikingą naudojimą..
Visi tie loreal garnier ir is panasios serijos sampunai/balzamai/kaukes yra absoliuti nesamone, mano nuomone, konkreciai apie sampunus neskaiciau, bet pernai skaiciau mokslininkes straipsni (sorry tikrai dabar jo nerasiu vel), kad pavyzdžiui Loreal'io kuno kremai yra taip padaryti, kad užtepus to kremo ant kūno, jis taip paveikia ląsteles, kad jos išsipučia ir oda atrodo labai švelni glotni, tačiau toks dirbtinis išpūtimas lemia greitesnį ląsteles senėjimą ir taip ląstelė daug greičiau žūva, žodžiu jums užsitepus kremu atrodo - vau kokia lygi oda - o ištikrųjų tai tik apgaulė, nes ilgainiui oda daug greičiau sensta.. taigi tą patį pritaikyčiau ir plaukams - išsiplovus atrodo - vau kokie švelnūs, "atsigavo" - o realiai, na pačios pagalvokit - ką viena kaukė gali padaryt vienu išplovimu ir susimąstykit kad chemija dirbtinai suglotnina plauką, o ilgainiui jis tik kemšasi nuo tos chemijos ir toliau sausėja.. - čia jau mano kirpėjos komentaras.. Tik jau nepagalvokit kad aš užkietėjusi natūralistė, esu tinginė biggrin.gif ir nesiverdu jokių nuovirų, nors aliejuką plaukams naudoju (natūralių aliejų mišinį), dar naudoju davines kaukę nounou (ji skaitosi labai natūrali smile.gif )..
Drauges neseniai pradėjo skųstis sausais plaukais ir visos pradėjo pirkti kažkokį ale stebuklingą serumą plaukams, pasižiūriu sudėtį - viena chemija, nei vieno ekstrakto, nei vieno aliejaus.. nenuostabu, kad mėnesį jos džiaugėsi juo kad plaukai pasidaro glotnūs, o paskui prasidėjo komentarai - 'bet plaukai toliau triūšta', o aš pati siūlyčiau nueit į vaistinę ir pasieškot prie plaukų priežiūros turėtų būti toks rusiškas aliejų mišinys, kainuoja rodos 20 litų, bet sudėtis vien tik aliejai..
žodžiu, man atrodo geriau rinktis priemones, kurių ne toks stulbinamas vienkartinis rezultatas, bet kurios ilgainiui atstato plaukus.. 4u.gif
Atsakyti