Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

o kodel nenori piktnaudziaut aliejukais? manai jei kuo pankenti gali? ar perdaug nuriebini?
Atsakyti
Bijau, kad pripras prie aliejukų doh.gif ax.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš makadamijų aliejų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 18, 12:25)
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius  ax.gif  mane ypač domintų Night Elexir  g.gif  (pirmas nuo dešinės)
user posted image

Dabar jau galiu pakomentuoti ir balzamą.
Pradžioj užsitepus taip greit susigėrė kad net pyktelėjau, maniau biesą čia man padovanojo, o po kurio laiko viskas susitvarkė.
Sėdžiu jau išsiplovus galvą, apsupta to skanaus medaus kvapo rolleyes.gif bijau kad nepradėtų erzinti. Vertinu labai teigiamai
Atsakyti
Na bet tu vertini tik kvapa/ nes antra karta atsiliepdama, pabrezi tik skanu kvapa:)
O kur pojuciai apie plaukus? Kuo geresnis uzkitas priemones? juk vistiek jauciasi ar slidesni ar apimtis didesne ar tiesiog svelnus ir tiek:)
Atsakyti
Matai, pabrėžiu tai, kas man labiausia įstrigo biggrin.gif
Naudoju tik pirmą kartą, kažkokių stebūklų, kaip jau ir anksčiau minėjau, negali būti. Mano plaukai ir taip švelnūs, nes nuoširdžiai daug visko naudoju, bet šį balzamą pirkčiau ir antrą kartą.
Dėl apimties didėjimų nepastebėjau, o kas slidūs tai vienareikšmiškai taip
beje- dar palauk aš jų nešukavau, laukiau kol išdžius, tada tai bus išvis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 29 rugpjūčio 2008 - 09:58
Mano plaukai atsigaudavo tik po kaukiu. tikrai labai geros yra Loreal professional serijos. jie brangesni, bet ir efektas tikrai thumbup.gif

dar jie atsigauna po dazyno. sveikai zvilga. tada jau stengiuosi kuo geriau juos maitinti, kad tas zvilgesys neisblestu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 29, 10:24)
Dabar jau galiu pakomentuoti ir balzamą.
Pradžioj užsitepus taip greit susigėrė kad net pyktelėjau, maniau biesą čia man padovanojo, o po kurio laiko viskas susitvarkė.
Sėdžiu jau išsiplovus galvą, apsupta to skanaus medaus kvapo  rolleyes.gif  bijau kad nepradėtų erzinti. Vertinu labai teigiamai

man šampūno kvapas patiko - kaip medus (jei esat bandę body shop'o drėkinantį su medum, tai toks pat kvapas).
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 29, 10:24)
Dabar jau galiu pakomentuoti ir balzamą.
Pradžioj užsitepus taip greit susigėrė kad net pyktelėjau, maniau biesą čia man padovanojo, o po kurio laiko viskas susitvarkė.
Sėdžiu jau išsiplovus galvą, apsupta to skanaus medaus kvapo  rolleyes.gif  bijau kad nepradėtų erzinti. Vertinu labai teigiamai


šiaip tai medaus l.nemėgstu g.gif bet tas naktinis serumas l.vilioja doh.gif
dar mačiau yra šios serijos dieninis pienelis čia info iš www.ieva.lt
Pavadinimas: L’OREAL Elvital Re-Nutrition Nourishing Day Treatment Leave - In.
Paskirtis: Dieninis pienelis sausiems ir išsausėjusiems plaukams.
Gamintojo aprašymas: Plaukus maitinanti, nenuplaunama, dieną naudoti skirta priemonė, kurios lengva tekstūra neapsunkina plaukų. Priemonė prisotinta bičių pienelio, kuris kiekvieną dieną puoselėja plaukus suteikdamas žvilgesio ir purumo.
Atsakyti
Svarbiausia nenaudoti kenksmingu sampunu.
SLS (pavojinga medziaga)
jos yra sampunuose = CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shopvisi
sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra grindu ploviklis. jie naudojami kad sampune butu daugiau putu. isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos odai. jis pazeis plaukus iki pat saknu.

tikrinkit SLS chemikala ir dantu pastu sudetyje, nes ir ten jo daug kas deda. naudokites tik saugiais produktais, sudetyje neturinciais SLS.

juos galima rasti ivedus google.com sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste".
Atsakyti
user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19401205: 29 rugpjūčio 2008 - 11:46
Sodium Laureth Sulfate yra beveik visuose šampūnuose. Ne tik šituose išvardituose... aš vis dar ieškau neekologiško šampūno be SLS...
Atsakyti