Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

Nu ir kaip po naktinio serumo Turkish tavo plaukuciai?
beja Droge akcija biski kitokia balzama gauni jei perki ir sampuna ir dar kazka:)o kaip paskaityt galime italo kirpejo straipsni balzamai isvis nenaudingi-geriau kaukes.
Atsakyti
išbandžiau vakar procedūrą su makadamijų aliejum - liuks thumbup.gif negaliu atsidžiaugt plaukais wub.gif o jei nepatingėsiu taip pažaisti dar kokį pusmetį, manau išvis atsigaus plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
Dilgėlyt, net nežinojau, šiaip dar ir šampūną Elvital pirkau, ot kaip užtaikiau biggrin.gif
Na nieko gi jiem nenutiko po vieno karto, bet visiškai nepariebėjo plaukai, o kvapas dar nežymiai jaučiamas rolleyes.gif
O komentuojant Italą, tai manau, kad blogo tai nieko kad ir naudosi balzamą. Aš kas kart naudoju ir kaukę ir balzamą, bet plaukai visvien stebūklingai neišsišukuoja, tad dar tenka papurkšti Gliss Kur'o.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 28 rugpjūčio 2008 - 11:26
Siandiena cosmopolitane perksiaciau kad priuemoniu neva naudot lb nedaug nes per dideli ju kiekiai 9balzamu ir kaukiu) SAUSINA plaukus ilgaainiui..
Atsakyti
Viskas sausina - plaukų dažnai sausina, šampūnai plaukų atstatymui sausina, kaukės ir balzamai irgi.. tai kas belieka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 08 28, 12:56)
Siandiena cosmopolitane perksiaciau kad priuemoniu neva naudot lb nedaug nes per dideli ju kiekiai 9balzamu ir kaukiu) SAUSINA plaukus ilgaainiui..


Aš anksčiau irgi ir kaukę ir balzamą naudojau, bet internete perskaičiau, kad gali sausint doh.gif Stengiuos dabar tik balzamą naudot, man išvelt kudlas labai padeda Tigi kondicionieriai iš naujų serijų. Čia citata:

Cationic surfactants These chemicals have a positive electrical charge. They contain a quaternary ammonium group and are often called "quats". These are used in hair conditioners, but originated from the paper and fabric industries as softeners and anti-static agents. In the long run they cause the hair to become dry and brittle. They are synthetic, irritating, allergenic and toxic, and oral intake of them can be lethal.· Stearalkonium chloride · Benzalkonium chloride · Cetrimonium chloride · Cetalkonium chloride · Lauryl dimonium hydrolysed collagen
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vildžiūnė: 28 rugpjūčio 2008 - 12:42
QUOTE(Turkish @ 2008 08 28, 14:40)
Viskas sausina - plaukų dažnai sausina, šampūnai plaukų atstatymui sausina, kaukės ir balzamai irgi.. tai kas belieka? biggrin.gif

Ir dažnas plaukų plovimas sausina, kenkia plaukams. Šiuo metu stengiuosi pereiti prie kito rėžimo ir plaukus plauti kas trečią dieną, o ne kas antrą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vildžiūnė @ 2008 08 28, 14:41)
Aš anksčiau irgi ir kaukę ir balzamą naudojau, bet internete perskaičiau, kad gali sausint doh.gif Stengiuos dabar tik balzamą naudot, man išvelt kudlas labai padeda Tigi kondicionieriai iš naujų serijų. Čia citata:


O vat tas italų kirpėjas iš straipsnio praeitam puslapy pataria balzamų nenaudot : "Kirpėjo nuomone, balzamus naudoti išvis nenaudinga. „Balzamai padeda tik geriau iššukuoti plaukus, ištrinkus galvą. Juos geriau keisti kaukėmis“, – kalbėjo jis." mastau.gif
Aš "TIGI" rekonsruktorius/kondicionierius paprastai laikau ilgiau - kaip kaukes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 28 rugpjūčio 2008 - 12:49
As to pacio italo straipsnyje paskaicius apie sampunu ph (kad negali buti didesnnis nei 6) bandziau ieskoti ph ant savo sampuno (naudoju aussie), bet taip ir neradau, nes neparasyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 08 28, 16:00)
As to pacio italo straipsnyje paskaicius apie sampunu ph (kad negali buti didesnnis nei 6) bandziau ieskoti ph ant savo sampuno (naudoju aussie), bet taip ir neradau, nes neparasyta  g.gif

Aš irgi to PH ant šampūnų nematau g.gif Tik pamenu, esu turėjusi "Cutrin", skirtą jauriai galvos odai - PH buvo apie 4-5 g.gif Manau, kad dauguma šampūnų, parduodamų prekybcentriuose, yra tikrai pakankamai šarmingi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 28 rugpjūčio 2008 - 14:11
Ant mano DOVE parašyta - neutralus PH smile.gif
Atsakyti
"Aš anksčiau irgi ir kaukę ir balzamą naudojau, bet internete perskaičiau, kad gali sausint Stengiuos dabar tik balzamą naudot, man išvelt kudlas labai padeda Tigi kondicionieriai iš naujų serijų. "

Nu neisnesa galva vistiek... jeigu kauke drekinanti kaip gli sausinti. g.gif g.gif g.gif

Kad daznas galvos plovimas tai cia aisku kaip diena.Nes sampunas dziovina, o jei dar ir kaskart plovus dziovini fenu,sauleje ar stipriai trinant ranskluosciu..

Koks tigi konkreciai tau taip padeda? Norsm man niekada neisvelia plaukai,nors ir lb sausi g.gif
Atsakyti
Na aš kas antrą diena plaunu ir natūraliai džiovinu doh.gif Plaukai nėra labai sausi kaip anksčiau, bet vis vien velias baisiai..Beveik niekas nepadeda, išskyrus Tigi S-factor, Headshot, Superstar kondicionierius wub.gif wub.gif Patiko ir aliejai, bet jie neišvelia. O plaukų aliejuku piknaudžiaut nemėgstu, be to jei jau šlapi plaukai kaip vienas didelis kaltūnas, tai jokie aliejukai nepadeda, nes tada reikia vos ne nuo šaknų tept doh.gif
Atsakyti