Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai

QUOTE(Turkish @ 2008 08 26, 20:53)
Negasdink taip, aš dažau šviesiai jau 2-3 metai ir nėra ten miręs reikalas smile.gif
Tikriausia priemones blogas atsirenki


as dazau jau gal sesti metai ir nieko - plaukai sveiki, gyvybingi. Reikia tik atsirinkt geras priemones kaip jau minejo Turkish.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 18, 12:25)
gal yra atsiliepimų apie naująja priemonių liniją su bičių pieneliu sausiems plaukams. reklamoje rašo kad suteikia jiems lankstumo ir švytėjimo, maitina, daro juos šilkinius  ax.gif  mane ypač domintų Night Elexir  g.gif  (pirmas nuo dešinės)
user posted image

Šiandien Droge nusipirkau tą naktinį serumą, ir gavau dovanų balzamą šios serijos. Testuosiu ax.gif
Atsakyti
kkaip faina! thumbup.gif cia gal akcija tokia visuose droguose?perki seruma gauni balzama? smile.gif
Tas naktinis serumas domino,nes negi ji reikia tepti kiekviena nakti ant sausu plauku,kurie diena buvo pritepti visokiu aliejuku ir form priemoniu,idomu man, kaip tada tas naktinis serumas gali isigert ir padet kazka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 27, 13:29)
Šiandien Droge nusipirkau tą naktinį serumą, ir gavau dovanų balzamą šios serijos. Testuosiu  ax.gif


vai kaip gerai, laukiam atsiliepmu clap.gif
ten rašo kad jis neriebalina plaukų, per naktį susigeria ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
ir dar jam nuolaida buvo, pradžioj kainavo virš 20lt, o šiandien paėmiau už 17 smile.gif Ir + balzamas, manau apsimoka ir jums !
Man dar įdomu, o kodėl jis vadinamas naktiniu eliksyru? juk drąsiai galiu tepti jį ryte, kai išsiplaunu galvą, ir jei niekur neinu, tada ir nieko nededu ant galvos , jūs taip nemanot?
dilgelyt - manau geriau bus jei TIK po plovimo naudosi wink.gif
Atsakyti
I plaukus geriausia isigeria priemones tika isplautus dar dregnus...o nakti iir oda ir plaukai labai gerai pasisavina visas priemones,bet su slapiais plaukais juk nemiegosi? ;/
dienai yra skirtas kitas produktas tos serijos, pienelis...
Na kaip poveikis ar juntamas koks,iskart pabandzius pasakyk:)
Atsakyti
šit kaip smile.gif rašo, kad jį reik užtept and drėgnų ar sausų plaukų, tad nereikės su šlapiais gultis, beje, netepa pagalvės parašyta
Atsakyti
o neraso kad ant svariu?Nes po dienos tie plaukai nebesvarus,o kasdiena neplaunam..
Atsakyti
Aš irgi kasdien neplaunu, bet šiandien reikėjo, o ir rytoj svarbi diena, būtinai reiks plautis.
Ne, deje neparašyta , šiaip galiu pacituoti :
Skystos tekstūros, prisotintas bičių pienelio eliksyras, nakties metu intensyviai maitina sausus plaukus jų neapsunkindamas. Jūsų plaukai vėl atgauna lankstumą ir atrodo kupini gyvybės.Prieš einant miegoti patepkite 1-2 išspaustus lašelius naktinio eliksyro ant sausų ar drėgnų plaukų.Nenuskalauti. Netepa pagalvės
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 06 07, 00:18)
Maniskiai daznai sausi ir siurkstus it sienas bei pasipute,tad beveik visad pries plovima gausiai gausiai istepu aliejumi ( semenu,ricinos,varnalesu,kartais pasildau juos),o saknis itrinu dzintars aliejuku, laikau per nakti po kepure siltai,o ryte isplaunu, skaiciau kad brites noredamos svelniu sveiku tiesiu plauku nesluosto ju isviso,o rytietes savo graziuosius plakus sluosto tik silku, tad sita varianta pasirinkau ir as, sluostau tik silkine skara, svelniai labai ( na kad sluostyti reik lb svelniai, atsargiai, netrinant nenaujiena visoms) Na nuo tu alieju niekad jiokio poveikio absoliuciai nepamaciau dar,bet tikiu,kad geriau..
gera poveiki pastebejau tik pradejus naudoti TIGI priemones,nukirpusi plauku galiukus karstomis zirklemis ,o siandiena dar  isbandziau  plauku kauke  garnier Repair Shine,pirkau maximoj su 50prc, nuolaida,dabar uz 6.99lt tad neatsilaikiau! Nu bet fantastiska, thumbup.gif ,iskart begau antra pirkt biggrin.gif Plaukai tokie shalti, slidus, begalo svelnus! aisku itakos turejo ir tigi sham su kondc ,kurie man lb tinka.

beja naudoju du purskalus vienas apsauga nuo saules,kitas blizgesys plaukams, idomu kuri paskutini geriau? turbut blizgesi? g.gif
įdomiai čia su tuo plaukų šluostymu smile.gif aš visada naudoju paprastą rankšuostį, bet stengiuosi su juo netrinti plaukų, kuo atsargiau elgtis. Įdomu būtų pabandyt plaukus šluostyt šilkine skara.. Tik kad jos turbūt ne vienos reikėtų, kol plaukus pakankamai nusausinčiau thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(milzinukas @ 2008 08 26, 17:14)
Mano kirpėja irgi sakė, kad geriausia yra majonezo arba alyvuogių aliejaus kaukė. Bet aš kol kas nedrįstu jos bandyti, nes paskui turbūt reikės 5 kart galvą plauti nuo riebalų  biggrin.gif

aš nepatarčiau majonezo dėtis ant plaukų be jokių priemaišų, ne spaksui gali tekt ir su "feiriu" plaut biggrin.gif aš visada tiek alyvuogių aliejų, tiek majonezą maišau su kiaušinio tryniu. tada juos išplaunant nekyla jokių problemų smile.gif patikek manim ax.gif
Atsakyti
žodžiu, užsitepiau jau šitą eliksyrą ir mano išvados -
-Ilgiems plaukams, kaip mano, 2 lašelių yra ryškiai per mažai
-geriau tepti drėgnus, bent jau jausi, kad kažką tepi, o tai ne kaip dabar - net nepanašu, kad kažkas buvo dėta
-nesveikai skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
Kirpėjas Giuseppe Luppi: italų plaukai sveikesni nei lietuvių
Atsakyti