Įkraunama...
Įkraunama...

Nekilnojamo turto pirkimas iš varžytinių

QUOTE(renax @ 2006 05 07, 14:40)

Man ydomu kodel tokie saldainiukai kazkur dingsta smile.gif


Niekur nedingsta - juos išperka savininkai, todėl varžytinės ir neįvyksta. O išperka, nes gauna (susiranda) tiesioginį pasiūlymą parduoti be varžytinių.
Atsakyti
vakar mes su berniuku irgi nusprendem paieskot namo ar buto is varzytiniu. manes tai kazkodel negasdina tie grasinimai pries varzytines, o be to juk nieko neprarandi smile.gif aisku, tik pirmiausia reikia susirasti ka pirkti rolleyes.gif

o gal kas znote kaip su paskolom buna tokiu atveju, kai perki nekilnojama turta varzytinese?
Atsakyti
geriausia turet pazystama atstoli, kuris dar nepaskelbus varzytiniu duotu isvarzomo turto adresiuka ir savininko kontaktus. Tik kad Vilnius antrolius labai jau "globoja" agenturos.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 12 31, 21:57)
geriausia turet pazystama atstoli, kuris dar nepaskelbus varzytiniu duotu isvarzomo turto adresiuka ir savininko kontaktus. Tik kad Vilnius antrolius labai jau "globoja" agenturos.


o kur jus randat tuos skelbimus turto is varzytiniu parduodamo?
ar varzytinese gali dalyvauti vieni pageidaugjantys pirkti, ar turi buti kazkoks skaicius, kad jos ivyktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2005 04 18, 15:26)
Merginos,sakykit,ar esat kuri taip pirkusi buta? Norim pirkti buta. Tik va kainos baisiausiai sukile. Ir galvojam, kad per antsolius gal iseitu pigiau. Ziurejau internete www.antstoliai.lt galima rasti butu. Tik va, as visai nesusigaudau  blush2.gif  Pvz.: ka reiskia pirmos,antros vazytynes, ar kad turtas arestuotas arba apribota disponavimo teise? Ten tie pradiniai inasai tai lyg rankpinigiai ar kaip? Jei to buto nenupirksi, nes pvz. kaina labai iskils, tai vadinasi tas inasas "nuplauks". Patarkit prasau, kas su tuo dalyku (pirkimu is varzytyniu ) esat susidure. Kokie pavojai, i ka reiktu atkreipti demesi. Is anksto dekokju

[QUOTE]vaz[SIZE=14]ytynes, ar kad turtas arestuotas[COLOR=blue] kkkkk


kkkkkkkkkkkkk[SIZE=7][COLOR=red]kkkkkk
Atsakyti
Labas vakaras, supermamos.Reikia Jūsų patirties, gal irgi taip kam nors buvo?Situacija tokia: 2005 metais su vyru paėmėme paskolą ir nupirkome 2 kambarių butą. 2008 metais išsiskyrėme, butas buvo padalintas natūra po pusę, o paskola-likome solidariais bendraskoliais, nes bankas nesutiko dalint paskolą. Dabar minėtame bute niekas negyvena, buvęs vyras nesutinka jo išnuomot, o ir paskolos (savo pusę) nemoka.Pavargau jau mokėt už butą, kuriame negyvenu, už komunalines..Dabar, kiek man žinoma buvęs vyras, neteko pajamų, telefonais neatsiliepia, paskolos nemoka..Nusprendžiau nemokėti paskolos ir .....laukti kol minėtą butą neparduos iš varžytinių..Nepatarinėkit patiems pardavinėt arba nuomot-BUVĘS SUTUOKTINIS VISAI NESUKALBAMAS.Gal kas gali pasidalinti patirtimi..ar bankas nepardavinės kol aš turėsiu pajamas?.. blush2.gif Patarkit, nes jau susirgau depresija .... verysad.gif
Atsakyti
o aplamai ar yra tokiu variantu, kai bankas atima buta, ismeta zmones i gatve ir parduoda varzytinese?
ka bankai daro su nemokiais klientasi...? kokia eiga?
Atsakyti
QUOTE(Vicia @ 2010 10 17, 21:58)
Labas vakaras, supermamos.Reikia Jūsų patirties, gal irgi taip kam nors buvo?Situacija tokia: 2005 metais su vyru paėmėme paskolą ir nupirkome 2 kambarių butą. 2008 metais išsiskyrėme, butas buvo padalintas natūra po pusę, o paskola-likome solidariais bendraskoliais, nes bankas nesutiko dalint paskolą. Dabar minėtame bute niekas negyvena, buvęs vyras nesutinka jo išnuomot, o ir paskolos (savo pusę) nemoka.Pavargau jau mokėt už butą, kuriame negyvenu, už komunalines..Dabar, kiek man žinoma buvęs vyras, neteko pajamų, telefonais neatsiliepia, paskolos nemoka..Nusprendžiau nemokėti paskolos ir .....laukti kol minėtą butą neparduos iš varžytinių..Nepatarinėkit patiems pardavinėt arba nuomot-BUVĘS SUTUOKTINIS VISAI NESUKALBAMAS.Gal kas gali pasidalinti patirtimi..ar bankas nepardavinės kol aš turėsiu pajamas?.. blush2.gif Patarkit, nes jau susirgau depresija .... verysad.gif


man atrodo, kad butent taip blink.gif paduos anstoliams, arestuos jusu saskaitas, juk jus sutikote buti solidariais skolininkais 4u.gif aisku, ir vyro arestuos, bet jei jis nedirba, kas jam doh.gif
kita vertus, jis savo isipareigojimu nevykdo, jus vykdote g.gif
as pasiimciau santaupas, jei tokiu yra, kad bankas nearestuotu ir zygiuociau pas teisininka ir i banka, gal padengus eks skola,butu galimybe buta gauti sau ir nuomuoti/parduoti g.gif
Atsakyti

blush2.gif Oj..OJ ..parašysiu kai viskas baigsis...Aš iš karto nenorėjau likti solidariais bendraskoliais-bet kitaip bankas nesutiko, liepė dar kokį turtą įkeist-kurio nei aš nei buvęs sutuoktinis neturėjo...Laukia mane dar ilgas kelias, "skolų" kelias...bet kito TOKIO NESUKALBAMO ir SAVO INTERESŲ NEŽIŪRINČIO, PROTINGŲ SPRENDIMŲ IEŠKANČIO ŽMOGAUS NESUTIKAU..Bankas siūlo mokėt visą paskolą, o po to per teismus bandyt išieškot iš buvusio sutuoktinio..Bet aš žinau, kad civiliniai procesai trunka metais, o ir aš superdidelių pajamų neturiu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicia @ 2010 10 17, 21:58)
Nusprendžiau nemokėti paskolos ir .....laukti kol minėtą butą neparduos iš varžytinių..

Nelabai protingas sprendimas (labai svelniai tariant). O jei is varzytiniu parduoto buto kaina neapmokes visos turimos skolos bankui, tai jus neturesi buto, bet turesite likusia skola bankui, plius busite tam tikram skolininku sarase kuris gali uzkirst kelia ne tik naujos paskolos gavimui, bet ir pridaryt sunkumu bet kokiam kitam finansiniam sandoriui.
Ir dar, kodel sutikot su banko reikalavimais ir nebandet su banku bylinetis del ju tokios pozicijos? Neuzteko pajamu?
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2010 10 18, 21:47)
Nelabai protingas sprendimas (labai svelniai tariant). O jei is varzytiniu parduoto buto kaina neapmokes visos turimos skolos bankui, tai jus neturesi buto, bet turesite likusia skola bankui, plius busite tam tikram skolininku sarase kuris gali uzkirst kelia ne tik naujos paskolos gavimui, bet ir pridaryt sunkumu bet kokiam kitam finansiniam sandoriui.
Ir dar, kodel sutikot su banko reikalavimais ir nebandet su banku bylinetis del ju tokios pozicijos? Neuzteko pajamu?

Bankas nedalino paskolos-motyvuodamas, kad būsto vertė sumažės..Buvęs sutuoktinis nenori parduot, nes gyvena tame bute..aš dėl jo asocialaus gyvenimo negaliu ten gyventi, o vistiek esu priversta mokėti paskolą +pusę komunalinių mokesčių..NUSIBODO.Tegu parduoda nors ir už mažesnę kainą, bet žinosiu, kad neišperku buto "svetimam" žmogui, kad nemoku už paslaugas, kurių negaunu... blush2.gif Vienintelė mano gyvenimo klaida, kad susidėjau su PSICHINIU LIGONIU IR ALFONSU.
Atsakyti
QUOTE(Vicia @ 2010 10 19, 22:22)
Bankas nedalino paskolos-motyvuodamas, kad būsto vertė sumažės..Buvęs sutuoktinis nenori parduot, nes gyvena tame bute..aš dėl jo asocialaus gyvenimo negaliu ten gyventi, o vistiek esu priversta mokėti paskolą +pusę komunalinių mokesčių..NUSIBODO.Tegu parduoda nors ir už mažesnę kainą, bet žinosiu, kad neišperku buto "svetimam" žmogui, kad nemoku už paslaugas, kurių negaunu... blush2.gif Vienintelė mano gyvenimo klaida, kad susidėjau su PSICHINIU LIGONIU IR ALFONSU.



Kaip supratau - jums priklauso puse buto. Jei vyras nenori tartis graziuoju - darykite piktuoju. Isileiskite i jums priklausoma buto dali dar asocialesnius asmenis, kokius narkomanus ar is kaleimo grizusius. Tada gal vyras apsigalvos ir sutiks buta parduot smile.gif nes puse buto nieks nepirks...
Atsakyti