Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(egleegle @ 2008 03 24, 11:30)
Labai gaila, kad šiemet nepavyko nudažyti margučių su kiaušinių  lukštais... Turėjau tik dažymo lapelių, todėl paskui, su žirklutėmis išbraižiau ornamentus.

Au svogūnų lukštais ar su kiaušinių??
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 24, 14:15)
Au svogūnų lukštais ar su kiaušinių??


Cha cha cha - svogūnų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 03 24, 12:30)
  Bet kur margučiai??? Kur Velykų vaišės? Aš savo Velykų stalo nufotografuoti nesuspėjau  lotuliukas.gif

Mano marguciai tai nudazyti buvo, bet velyku stalo nebuvo, nes velykos pas mociuciu buvo ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 03 24, 16:19)
Mano marguciai tai nudazyti buvo, bet velyku stalo nebuvo, nes velykos pas mociuciu buvo ax.gif

user posted image


Pasidalinkite paslaptimi kaip taip gražiai numarginate kiaušinius. blush2.gif ax.gif Įsivaizduoju, kad tai su vašku, o kaip kelių spalvų pagaminate margučius. Niekaip man nesigauna. blush2.gif
Atsakyti
musu velykos smile.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandora2006: 24 kovo 2008 - 17:50
QUOTE(camarada @ 2008 03 24, 17:42)
Pasidalinkite paslaptimi kaip taip gražiai numarginate kiaušinius.

O kaip tik si karta kiausiniai isejo siaip tik blush2.gif Vaskas buvo senas ar dar kas negerai nes kai i karstus dazus dejau, tai viskas nubegdavo ir susiliedavo.Tai paskui dejau i vos siltus dazus ir pyliau vos ne puse tiek acto, tai nutrauke labai ryskiai, bet vaskas tai ir liko ant kiausiniu.Paskui su peiliuku kai kuriuos pagrandziau ir isejo kaip dvispalviai blush2.gif Bet, jei norit dvispalviu orginaliu, tai reikia jau nudazyta kiausini vaskuoti, po to vel dazyti kita spalva, kai vaskas nubegs, ten liks pirma kart dazyta spalva.Nezinau ar supratot, bet procedura galima kartoti kiek nori kartu, tiek ir spalvu gausis ant kiausinio.O marginu as tai su pagaliuku(issidroziu is kokio lentgalio), nes man smagiausiai dazyti, kada galiukas plonas, o ta vieta kur reikia paimti-stora ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 03 24, 18:34)
O kaip tik si karta kiausiniai isejo siaip tik blush2.gif Vaskas buvo senas ar dar kas negerai nes kai i karstus dazus dejau, tai viskas nubegdavo ir susiliedavo.Tai paskui dejau i vos siltus dazus ir pyliau vos ne puse tiek acto, tai nutrauke labai ryskiai, bet vaskas tai ir liko ant kiausiniu.Paskui su peiliuku kai kuriuos pagrandziau ir isejo kaip dvispalviai blush2.gif Bet, jei norit dvispalviu orginaliu, tai reikia jau nudazyta kiausini vaskuoti, po to vel dazyti kita spalva, kai vaskas nubegs, ten liks pirma kart dazyta spalva.Nezinau ar supratot, bet procedura galima kartoti kiek nori kartu, tiek ir spalvu gausis ant kiausinio.O marginu as tai su pagaliuku(issidroziu is kokio lentgalio), nes man smagiausiai dazyti, kada galiukas plonas, o ta vieta kur reikia paimti-stora ax.gif

O kokius dažus naudoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2008 03 24, 19:42)
O kokius dažus naudoji?  g.gif


Sykart turejau is maximos tabletem, kur kainavo apie pora litu, ir pakeli uz 80 cnt, milteliai, tai dejau po 2 tabletes ir dar milteliu viena tos pacios spalvos i 0,25 ltr.puodeli ir daziau po viena-acto pyliau daug.
Atsakyti
gal čia ne į tema, bet kaip jus su vašku darot kiušinius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 23, 11:06)
kaip skaniai atrodo  rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif


QUOTE(justina_r @ 2008 03 23, 13:30)
nu kaip noreciau as tos lasisos  essen.gif labai skaniai atrodo  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif


QUOTE(egleegle @ 2008 03 24, 11:30)
Oi, kiek čia grožybių...  4u.gif Bet kur margučiai??? Kur Velykų vaišės? Aš savo Velykų stalo nufotografuoti nesuspėjau  lotuliukas.gif

Labai gaila, kad šiemet nepavyko nudažyti margučių su kiaušinių lukštais... Turėjau tik dažymo lapelių, todėl paskui, su žirklutėmis išbraižiau ornamentus.

Velykų vaišių nebus blush2.gif nes ne namie Velykas šventėme gathering.gif tourist5.gif tai antrų patiekalų gaminti neteko ax.gif O margučiais dažytais svogūnų lukštais galiu pavaišinti wink.gif
user posted image


QUOTE(Srove @ 2008 03 24, 16:19)
Mano marguciai tai nudazyti buvo, bet velyku stalo nebuvo, nes velykos pas mociuciu buvo ax.gif

Vau kokie gražūs margučiai bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 03 24, 16:19)
Mano marguciai tai nudazyti buvo, bet velyku stalo nebuvo, nes velykos pas mociuciu buvo ax.gif

user posted image

srove, nu tu kaip visada thumbup.gif as deja nemoku su vasku dazyti sad.gif koki vaska naudoji?
Atsakyti
o cia musu marguciai smile.gif user posted image

ir siandieniniai pietus user posted image

Atsakyti