Įkraunama...
Įkraunama...

Verkimo metu drebina smakriuką

Maziui mano tai pat drebejo smakriukas,nors gime naturaliai.Rodemes pas neurologe,sake jautresnis vaikas ,jai bloges pasirodyt.Bet isaugom,nereikejo.Neurologui aisku,kad reikia pasirodyt mano nuomone,paciai ramiau tada.Sekmes visom mamytem 4u.gif
Atsakyti
O gal kam skyrė B grupės vitaminų? Atrodo, B6 padeda nervų sistemai.
Atsakyti
Mes irgi kai isiverkiam pradedam drebinti smakriuka verysad.gif Bet tik tada kai pradeda smarkiai verkti.Kol nepaskaiciau tai nezinojau kad neurologui reikia pasirodyt g.gif Ar kaip sakot gal palaukt ir ligu neieskot? g.gif
Atsakyti
Mano vaikelis ir padrebindavo smakriuka. Buvom pas neurologa- sake padidejes tonusas. Gydemes masazais ir manstelemis. vaistu nenaudojom. Kazkur apie 6men drebinimas baigesi mirksiukas.gif

B grupes vitaminai kudikiams ir maziems vaikams blink.gif g.gif Juk jie duoda stiprias alergines reakcijas. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 09 liepos 2008 - 22:50
tikrai nereikia jaudintis, as pati drebinau gal iki 15metu ax.gif mano dukryte gal iki 7men smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi drebindavo, kai lelius budavo, ypac kai maudydavosi, taciau ikim 6men viskas baigesi thumbup.gif
Atsakyti
Kiek teko girdeti, tai beveik visi kudikiai drebina smakriuka, tik vieniems tai anksciau, kitiems veliau praeina.
Atsakyti
Maniskis irgi drebino ir ne tik verkdamas .Daktarai sake,kad nuo perdidelio raumenu tonuso unsure.gif .Ir masazus lankem,ir namie pati uzsiimdavau mirksiukas.gif .Labai greit liovesi. Jokiu papildomai vaistu ar vitaminu nevartojom .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 23 rugpjūčio 2009 - 22:46