Įkraunama...
Įkraunama...

Verkimo metu drebina smakriuką

Labukas 4u.gif Mano vaikis smakriuką drebino iki kokių 3 mėn. Taip yra dėl neišsivysčiusios nervų sistemos ir padidėjusio nervingumo. Pasitaiko dažnai ir išaugama biggrin.gif Ypač, jeigu vaikiukui raumenų tonusas padidėjęs. Bet neurologui ir mes dėl viso pikto rodėmės. Jeigu visa kita vystosi kaip priklauso, drebuliukai turėtų liautis ax.gif
Sekmės! 4u.gif
Atsakyti
mano mazius taip pat drebino iki 4 men bet mums jau 6 ir viskas gerai susitvarke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leoni @ 2008 03 21, 10:37)
mano mazius taip pat drebino iki 4 men bet mums jau 6 ir viskas gerai susitvarke  ax.gif

O jis tik tiek kad drebindavo smakriuka ar ir taip nervingas buvo? Maniskiui 3 men, jis drebina kai labai isverkia, bet taip tai viskas gerai, ir miega puikiai ir t.t. Daktare dar sake stebet iki 4 men, dar nebuvom pas neurologa. Gal jei kazkas negerai butu jis pats labai nervingas butu. Net nzn ar cia eit mum anksciau pas neurologa, nei gydytoja siuntim duos g.gif
Atsakyti
o mano dukrytė drebina valgydama, jau pabaigoje žindimo g.gif
Atsakyti
Cituoju is ''Vaiko raida: nuo gimimo iki treju metu'':

Virpantis smakriukas rodo, kad nebrandi nervu sistema ir iki vienu metu tai visiskai normalus reiskinys. Per gimdyma patyrusieji trauma ir neisnesiotukai dazniau ir smarkiau virpina smakriuka. Taciau jis juokingai ''dreba'' ir daugybei visikai sveiku, laiku gimusiu mazyliu, pavyzdziui, kai jiems salta, kai yra suirze, supyke ar verkia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir mes pirmaisiais mėnesiais drebinom smakriuką. Buvom patyrę gimdymo traumą (ir ne vieną unsure.gif ), turėjom raumenų tonuso bėdelių. Lankėmės pas neurologę, klusniai vykdėme jos nurodymus, ir problemos pranyko be jokių vaistukų thumbup.gif Labiausiai padėjo baseino lankymas ir mankštelės namie. Masažistės vaikas bijojo, tad teko išmokti man pačiai. Dar maudydami į vonelę pildavome raminančių žolelių nuoviro - valerijono, lakišiaus, melisos. Bet tas žoles reikia kaskart keisti - taip mums patarė seselė.

Manyčiau, jeigu vaikas drebina smakriuką, visada pravartu dėl šventos ramybės parodyti neurologui. Bet tragedijos iš to daryti tikrai nereikia.
Atsakyti
vat net buvau pamirsus apie tai , drebinom ir mes , bet kazkada nustojom smile.gif
Atsakyti
Kai mano didzioji dukrele pradejo drebinti smakriuka, buvau kone panikoje. doh.gif Prisigalvojau visokiu baisiu dalyku. Nes mazajai nieko panasaus nebuvo g.gif Tada pasikonsultavau su neurologe. Tai rodo, kad nervu sistema nera pilnai subrendusi. Kartais mazyliai taip reaguoja i salti ar rodo nepasitenkinima. Normaliai tai turetu praeiti iki kokiu 5 menesiu biggrin.gif Ir panasu, kad taip ir yra. Mums jau 4 menesiai ir didzioji labai retai sudrebina smakriuka 4u.gif
Atsakyti
mes gimems natūraliai, bet 1 mėn. anksčiau ir turėjom kitu bėdu su nervu sistema ir gydemes, bet po gydymo smakriukas vistiek drebejo, neurologas sake, kad tam jokio gydymo nereikia ir iki 4-5 mėn. praeis. taip ir nutiko 4 mėn. smakriukas jau nedrebejo.
Atsakyti
kai cilpiame cilptuka, drebinam ir mes smakriuka, manau praeis smile.gif

user posted image
Atsakyti
o mes gimem po cezario..ir trupuciuka virpinom smakriuka,bet dabar 6men ir tas smakras kai supykstam virpa vis labiau ir dazniau.. Geriam ir raminancius lasiukus..nepadeda... O pradejo dar labiau virpeti kai buvom manksteleje ir ten ant svetimos tetos ranku prazviege koki 50min...po to dar labiau ji mum sudirgo...
Ka daryt ?
Atsakyti
mes gimėmpo cezario operacijos. Taip pat drebinam smakriuką. Tikiuosi išaugsim.
Atsakyti