Įkraunama...
Įkraunama...

Verkimo metu drebina smakriuką

Sveikos, gal kamnors teko susidurti su smakriuko drebinimu verkiant? Mano mazyliui 3 men, ir kai jis isverkia labai pradeda drebet smakriukas. Siandien pediatre tai pamate tai sako nelabai gerai, dar reikia stebet menesi , jei nesiliaus eit pas neurologa, gal kas jau esat susidure su tuo?
Atsakyti
Mano dukrytei 3,5 men. ir jai taip pat kartais dreba apatine lupyte. Gydytoja mate, bet nieko nesake. Manau, kad nera labai blogai, nes draugiu vaikuciams taip pat drebejo, bet isaugo iki 6 men.
Atsakyti
pamaciau temos pavadinima ir uzejau. nors vaiku pati neturiu, taciau turiu ka pasakyt jums mamytes siuo klausimu. kai gime mano brolio vaikelis, jis buvo labai neramus ir nervingas, labai daznai verkdavo. verkiant labai zymiai drebejo smakras. ilga laika lankesi jo mama su juo pas neurologa, buvo skirti vaistai, kurie siek tiek padejo. taciau vaikeliui paugejus, nezinia, ar del vaistu, ar atejo toks metas - isnyko tas drebuliukas smakriuko, palengva. gal kokiu 4 metuku kai brolio sunelis buvo, jau smakriukas nedrebejo. manau, kad vaistai padejo is dalies, taciau ne del smakriuko drebejimo, o del to, kad vaikelis ramesnis butu, verktu maziau. o smakriukas nustojo drebet sakau gal kokiu 4 metuku, o pas neurologa buvo veziojamas nuo kudikystes... taip kad nenusiminkit, kai salia manes uzaugo toks mazylis ir as maciau ta procesa, tai man rodos, kad cia yra nervingu vaikuciu bruozas ir tai yra isaugama rolleyes.gif
Atsakyti
Drebinantiems smakriuką nėra pakankamai išsivysčiusi nervinė sistema, taigi reiktų pasirodyt neurologui bet kokiu atveju.
Atsakyti
Maniskiui irgi gal iki kokiu 4 men drebejo unsure.gif ir nepasakyciau kad jis neramus buvo ax.gif ,bet nieko praejo 4u.gif ,ir jus nesirupinkit viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Mano suneliui jau 8 menesiai ir vis dar dreba jam smakriukas ir ne tik kai verkia, kai susierzina, kai buna tik prabudes net jau buna laimingas. Pas neurologa jau buvome ne karta, is pradziu visi sake kad iki 3 menesiu turi praeiti, kai suejo trys menesiai tada terminas prasitesi iki 6 menesiu, dabar daktare jau sako, kad dazniausiai iki metuku praeina, tikekimes taip ir bus smile.gif Buvo mums israse migstureles, bet pradejus gerti smakriuko drebejimas tik padaznejo unsure.gif todel nustojom ja gerti, tik primenu kai buvome susirge ir gerem antibijotikus tada nedrebejo, keista g.gif
Sunelis gime per cekcija tai kazkodel daktarai vis tai primenu, kad per cezari gime vaikuciai jautresni, nors as nelabai noriu tuo tiketi.
Paskutini karta kai buvom pas neurologa nieko naujo nepasake, tik kad praeis, nuramino kad augam gera, o pagal sugebejimus lenkiam bendraamzius menesiu i prieki, tai viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(asteriksas @ 2008 03 19, 19:53)
Mano suneliui jau 8 menesiai ir vis dar dreba jam smakriukas ir ne tik kai verkia, kai susierzina, kai buna tik prabudes net jau buna laimingas. Pas neurologa jau buvome ne karta, is pradziu visi sake kad iki 3 menesiu turi praeiti, kai suejo trys menesiai tada terminas prasitesi iki 6 menesiu, dabar daktare jau sako, kad dazniausiai iki metuku praeina, tikekimes taip ir bus smile.gif  Buvo mums israse migstureles, bet pradejus  gerti smakriuko drebejimas tik padaznejo  unsure.gif  todel nustojom ja gerti, tik primenu kai buvome susirge ir gerem antibijotikus tada nedrebejo, keista g.gif
Sunelis gime per cekcija tai kazkodel daktarai vis tai primenu, kad per cezari gime vaikuciai jautresni, nors as nelabai noriu tuo tiketi.
Paskutini karta kai buvom pas neurologa nieko naujo nepasake, tik kad praeis, nuramino kad augam gera, o pagal sugebejimus lenkiam bendraamzius menesiu i prieki, tai viskas gerai.



musiskis smakriuko nedrebina kai verkia(na jis aplamai beveik neverkia, nebent uzsigauna) bet tik prabudes derbina smakriuka, bet manau del to kad jam salta, ypac po pietu miego, man paciai dienos metu numigus atsikelus buna vesu, gal ir jusiskiam taip, nes jei vaikutis linkmas o smakriuka drebina del nervingumo priezasciu, panasu i rimtesne beda :/
Atsakyti
maniškis dar visai mažiukas bet irgi drebina smakriuką. Kol kas stebim - visa tai vyksta pakankamai retai. O gimėm mes po cezario, o cezarinukai tikrai dažniau drebina smakriukus nei kad gimę natūraliais takais mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis tik gimes irgi drebino smakriuka, menesio laiko gavom siuntima pas neurologa, neurologas nieko blogo neizvelge, su laiku drebejimas vis mazejo, o dabar is vis isnyko. Su laiku ir kitims manau turetu isnykti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2008 03 20, 19:10)
maniškis dar visai mažiukas bet irgi drebina smakriuką. Kol kas stebim - visa tai vyksta pakankamai retai. O gimėm mes po cezario, o cezarinukai tikrai dažniau drebina smakriukus nei kad gimę natūraliais takais  mirksiukas.gif


Musiskis gimes naturaliai, taigi tokios problemos beveik netureje.. o keliu draugiu vaikuciai gime po cezario... tai ju visu tikrai kazkiek laiko drebejo, ypac kai verkdavo.. rolleyes.gif bet cia mazdaug iki 6 men.
Atsakyti
Kiek man teko skaityti, smakriuko, rankyciu, kojyciu drebejimai, auksti tonai raumenu gali islikti iki 5men. Mes gimeme per cezario pjuvi, drebejo viskas iki kokiu 3men. ir pas neurologe buvom, bet vaistu tokiem mazuciam neskuba rasyti. as pastebejau, kad reikia su jais but ramesniems, nedaryt staigiu judesiu, tyliau kalbet, o svarbiausia daryt manksta rankyciu, kojyciu, masaziuka kunelio. ir dar pabandeme nusipirkti vaistineje valerjono saknu dziovintu, kuriu pridejome i merliuka ir padejau vaikelio lovytej, sklinda valerjono aromatas, kuris siek tiek ramina kudiki. Dabar jau taip ismankstintas, kad net keista prisimint, koks buvo silpnutis tik gimes. ir miega zymiai ramiau, mesokineja ir rankytemis saves nezadina.
Atsakyti
Mano abejiems vaikuciams drebejo smakriukai,gimdymai buvo normalus,isaugs smile.gif
Atsakyti