Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

mano raudonkepuraitės pavasarinė kepurė rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Misty,2008 03 26, 20:14]
mano raudonkepuraitės pavasarinė kepurė rolleyes.gif
labai grazi kepuryte wub.gif o kaip cia megsta?cia ir berniukui manau kad tiktu ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai graži kepurė wub.gif , aš ir savo mergytei tokios noriu mastau.gif
Atsakyti
ekspromtas... gimė per du vakarus... (per šventes iš anytos parsivežiau diiiiidelį maišą siūlų likučių) biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=kasiopeja,2008 03 27, 10:22]
ekspromtas... gimė per du vakarus... (per šventes iš anytos parsivežiau diiiiidelį maišą siūlų likučių) biggrin.gif

na gi labai grazu wub.gif kad man kas siuliu maisa padovanotu biggrin.gif
Atsakyti
Nu va kaip greitai.Saunuole.
Pamokykit kaip megzti trumpas pustas rankovytes
Atsakyti
[quote=jurrrte,2008 03 26, 20:25]
[quote=Misty,2008 03 26, 20:14]
mano raudonkepuraitės pavasarinė kepurė rolleyes.gif
labai grazi kepuryte wub.gif o kaip cia megsta?cia ir berniukui manau kad tiktu ar ne? mirksiukas.gif
[/quote]


[quote=polo,2008 03 26, 21:17]
Labai graži kepurė wub.gif , aš ir savo mergytei tokios noriu mastau.gif
[/quote]

Ačiū 4u.gif man patinka, kad į ausis nepučia, viskas gerai prigulę mirksiukas.gif

Megzta labai paprastai - pradedu nuo šniūrelių, tada "ausytė", viena ir kita, jos sujungiamos pridedant į tarpą akių, pamezgama pora centimetrų, tada vėl pridedama akių ir sujungus mezgama ratu ant keturių virbalų. Kad lengviau būtų įsivaizduoti - va kaip atrodo kepurytė iš šono... mirksiukas.gif Klauskit, jei kas neaišku 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 03 27, 11:32)
Ačiū 4u.gif man patinka, kad į ausis nepučia, viskas gerai prigulę mirksiukas.gif

Megzta labai paprastai - pradedu nuo šniūrelių, tada "ausytė", viena ir kita, jos sujungiamos pridedant į tarpą akių, pamezgama pora centimetrų, tada vėl pridedama akių ir sujungus mezgama ratu ant keturių virbalų. Kad lengviau būtų įsivaizduoti - va kaip atrodo kepurytė iš šono... mirksiukas.gif Klauskit, jei kas neaišku 4u.gif

user posted image

Labai graži kepurytė 4u.gif Ir labai gražiai išlaidyta - pasidalink patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2008 03 27, 10:36)
Labai graži kepurytė 4u.gif Ir labai gražiai išlaidyta - pasidalink patirtimi mirksiukas.gif


taigi bendrais bruožais principą mezgimo parašiau unsure.gif O konkrečiais akių/eilių skaičiais nemanau, kad būtų labai prasminga pasakoti, nes tai galios tik konkretaus storio siūlams ir konkretaus dydžio kepurėlei, ir net konkrečiai mezgėjai doh.gif Jei kas neaišku - klausk 4u.gif
Atsakyti
o kepurytės raištukai megzti apvaliai, ar tiesiog kraštukai užsirietę į kitą pusę ir optinė apgaulė gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 03 27, 13:08)
o kepurytės raištukai megzti apvaliai, ar tiesiog kraštukai užsirietę į kitą pusę ir optinė apgaulė gaunasi?

manau kad uzsiriete, nes su 4 virbalais numegsti toki maza mezgini doh.gif galima sakyti neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
Misty , labai gražios kepurytės. Tobulas išmodeliavimas thumbup.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2008 03 27, 13:08)
o kepurytės raištukai megzti apvaliai, ar tiesiog kraštukai užsirietę į kitą pusę ir optinė apgaulė gaunasi?


Manau, čia 1 gera 1 bloga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 27 kovo 2008 - 12:32