Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

sunku pasakyti ar butu graziau. dabar atrodo, kad butu graziau platesnis. bet sunku isivaizduoti. o jei isardysi ir permegsi ir bus blogiau? g.gif gal palik geriau taip kaip yra

kacumota, labai grazi tavo manekene biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 24 kovo 2008 - 23:39
QUOTE(kacumota @ 2008 03 24, 22:44)
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?

man gražu ir taip wub.gif
ar bus gražiau plačiau g.gif ne specas negaliu pasakyti, bet tai priklauso nuo siūlų - jei jie storoki tai gražaus kritimo nebus schmoll.gif

o dėl ardymo - na aplinkiniams visada būna gaila, o aš ardau be gailesčio jei žinau kad kitaip tas daiktas nebus naudojamas ir galiu ardyti ne viena ir ne du kartus kol gausis taip kaip man reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 25 kovo 2008 - 07:51
o man taip labai gražu. wub.gif neardyčiau schmoll.gif kartai atsibosta tie pūsti o jei rankovytės bus pūstos tai super atrodys. beje vasarą patogu bus tikrai toks o ne toks platus smile.gif
Atsakyti
štai mano dukrelei megztas megztinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 03 25, 17:53)
štai mano dukrelei megztas megztinis
user posted image

Grazus megstukas. Saunuole mamyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 24, 23:44)
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?
user posted image

Man šitoks sijonukas gražiau mirksiukas.gif Ir patogiau mergytei būtų,nebent tu nori puošnios suknelės - tada taip, gal pūstas sijonukas ir prbangiau atrodytų, o jei kasdienai - tai tikrai šitaip palik. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz nuomone.Nusprendziau neardyt.Man irgi taip grazu.Bet kadangi tai turetu buti suknute krikstynom ir tetukas savo princesei pageidauja princesiskos suknios tai bandysiu suspet nunert kita.O paskui nuspresim. ax.gif
Atsakyti
Renatėle super megztukas. thumbup.gif labai dailiai įsiūtas užtrauktukas. wub.gif Gal gali pasidalinti kaip tau tai pavyksta, nes man vis susibanguoja. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 24, 23:44)
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?
user posted image

IR AS BAIGINEJU TOKIA SUKNELE TIK NESUMASTAU RANKOVIU
user posted image
Atsakyti
Kacumota ir Gražina25, labai dailios suknutės (ir mergaitės thumbup.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus, stengiames bigsmile.gif
Atsakyti
Renatėlė labai dailiai atrodo thumbup.gif
GRAŽINA25 ir suknytė, ir mergytė thumbup.gif , ypač akytės biggrin.gif
Atsakyti