Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Fox_lady @ 2008 03 21, 14:14)
Kokie gražūs visų darbeliai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ačiū toms, kas įvertino ir maniškį  blush2.gif  wub.gif

Merginos, kaip manot, ar sunku būtų tokį megztuką numegzti? Gal įsivaizduojat, iš kur schemas gauti?

user posted image

ale lovatiesė ar kas ten kooookia wub.gif megztinukas nublanksta
Atsakyti
Ar čia arklių kažkas ieškojo? http://forum.hobbypo...wtopic.php?t=47
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2008 03 20, 15:43)

Oresta3, ačiū,
net nežinau kaip tą schemutę įdėti - turiu žurnalą, bet raštą kombinavau pagal kelis pavyzdžius, gal vakare turėsiu laiko - pabandysiu ką nors sugalvoti (reikia skenerį prisijungti) ...
pabandžiau nufotkinti banginuko schemutę, bet nėra kokybės, skeneris neveikia, deja  blush2.gif
http://keep4u.ru/ful...e68546091f4/jpg

schemutės yra rankdarbių kraitelės specialiame priede 2008

bigsmile.gif aga, aciu, imanoma issifruoti thumbup.gif

QUOTE(meskute231 @ 2008 03 21, 13:22)
ale lovatiesė ar kas ten kooookia  wub.gif megztinukas nublanksta

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tai jau tikrai, idomu kaip tokia didele numegsti?
O megstuka manau reikia megsti kaip mezgamas regalanas vaikams, nuo kaklo pradedant, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 03 21, 16:22)
ale lovatiesė ar kas ten kooookia  wub.gif megztinukas nublanksta


Jo, lovatiesė tai super smile.gif. Čia iš rusų, Osinkos forumo tą megztuką nukopijavau, tai nieko apie jį ir apie lovatiesę nežinau smile.gif O megztuką galima numegzt ir gražiau, nei čia, ir gražų piešinį ant priekio padaryti - man patiko pats užsegimo principas čia.

QUOTE(Oresta3 @ 2008 03 21, 16:48)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  tai jau tikrai, idomu kaip tokia didele numegsti?
O megstuka manau reikia megsti kaip mezgamas regalanas vaikams, nuo kaklo pradedant,  mirksiukas.gif


Reglanu esu mezgus megztuką, bet mezgiau iškart priekio du šonus ir nugarą, megztukas buvo susagstomas per vidurį, paskui surinkau ant virbalų rankoves ir numezgiau, žodžiu gavosi be jokių susiuvimų. O čia panašu kad jis megztas iš kelių atskirų dalių: atskirai rankovės, nugara, priekis... žodžiu, nelabai įsivaizduoju be schemos. blush2.gif
Atsakyti
kas dėl to megztukėlio tai man akis bado tie besiriečiantys kraštai, man asmeniškai taip negražu, nemėgstu
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 03 21, 20:15)
kas dėl to megztukėlio tai man akis bado tie besiriečiantys kraštai, man asmeniškai taip negražu, nemėgstu


o man kaip tik grazu tokie krastai rolleyes.gif
ir numegzt ner sudetinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 03 20, 15:14)
As rgi noriu pasigirti  blush2.gif  ka tik uzbaigiau savo mergytei  kostiumeli megsti  tongue.gif  ot dabar pasipuos velykoms  bigsmile.gif bet dar batuku truksta  g.gif
user posted image

labai grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės darbštuolytės - sveikinu visas su Šv.Velykom user posted image
Atsakyti
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 24, 23:44)
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?
user posted image

Kiek darbo įdėta 4u.gif Jei nori platesnio, juk reiks ardyti - gaila. O su rankovėm darysi, ar taip paliksi. Gal galima kokias primegzti pūstas g.gif
Atsakyti
Vat uztai ir klausiu doh.gif Gaila tai gaila,bet ...geriau isardyt,negu i spinta numest.Rankovytes bandysiu trumpas ir pustas.Tik dabar del to sijono sprendziu dilema
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 24, 23:44)
Merginos,reikia patarimo.Pradejus suknute ir dabar galvoju gal platesnis sijonas graziau atrodytu g.gif Kaip jums atrodo?

man tai super grozis thumbup.gif as palikciau sarafana ir tokiu sijonu bigsmile.gif
Atsakyti