Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 17, 15:32)
Sveikos merginos  4u.gif
Nuneriau savo panelei suknele, bet kaip ji man nelimpa  schmoll.gif , jauciu reikes laukt geresniu laiku, kol mergina biski ugteles  doh.gif . Paziurekit ir jus ir pasakykit kaip jums atrodo, nes man tai  schmoll.gif .
user posted image
user posted image

Suknytė labai graži.Bet norėtusi,kad ilgis būtų virš kelių,tada atrodytų išvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 05 17, 09:04)
O dabar kokių spalvyčių šitų užsivežę. bigsmile.gif Net seilė nutįso pamačius,bet jau susilaikiau, ir taip siūlų keliems mezginiams į priekį turiu. blush2.gif


Ačiū už info, reikės kada užsukt, jeigu vėl užsimanysiu megzti. Dabar truputį apstabdžiau- kol leliukas negimęs dar ax.gif Išsigandau, kad primegsiu kokių per didelių ar per mažų smile.gif

QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 17, 14:32)
Sveikos merginos  4u.gif
Nuneriau savo panelei suknele, bet kaip ji man nelimpa  schmoll.gif , jauciu reikes laukt geresniu laiku, kol mergina biski ugteles  doh.gif . Paziurekit ir jus ir pasakykit kaip jums atrodo, nes man tai  schmoll.gif .
user posted image


Na čia gal skonio reikalas, gal viskas gerai su ta suknele smile.gif. Na aš pagal savo skonį tai nuimčiau tuos kaspiniukus, o apvedžiočiau šviesiai kakliuką, rankovytes ir perėjimą į sijonuką. Bet čia tik mano skonis toks, gal kitiems visai negražu taip būtų.
Atsakyti
Grazute mergyte ir suknyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 17, 14:32)
Sveikos merginos  4u.gif
Nuneriau savo panelei suknele, bet kaip ji man nelimpa  schmoll.gif , jauciu reikes laukt geresniu laiku, kol mergina biski ugteles  doh.gif . Paziurekit ir jus ir pasakykit kaip jums atrodo, nes man tai  schmoll.gif .
user posted image
user posted image

Man irgi labai idomiai ir graziai atrodo, siek tiek ugtels, dar kitaip atrodys 4u.gif
Atsakyti
jurgitasta manau , kad palaukus truputį, bus thumbup.gif

Rodomės su savo margiukais biggrin.gif
user posted image

ir
user posted image

user posted image
tik nelabai manikenė sukalbama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 05 18, 14:26)


Rodomės su savo margiukais  biggrin.gif
tik nelabai manikenė sukalbama  ax.gif



bigsmile.gif labai gražu, o tas sarafaniukas kaip puošia, nors toks paprastutis wub.gif super spalvytės .
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 05 18, 14:26)
Rodomės su savo margiukais  biggrin.gif
user posted image

Sis labai dailus, graziai atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 05 18, 13:26)
Rodomės su savo margiukais  biggrin.gif
user posted image


Koks grožis bigsmile.gif

O čia tokie siūlai ar pati jungi skirtingus siūlus? Kaip ten bebūtų, spalvyčių derinys thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif , Čia tie stebuklingi biggrin.gif , atrodo bambukiniais vadina juos smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Gal kas turit kokių pavyzdėlių, kaip skraistę vaikučiui nunert. Norėčiau kokią nors iš kvadratėlių, o ne vientisą blush2.gif Bet niekaip nerandu schemų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2008 05 18, 21:36)
Sveikutės,

Gal kas turit kokių pavyzdėlių, kaip skraistę vaikučiui nunert. Norėčiau kokią nors iš kvadratėlių, o ne vientisą blush2.gif Bet niekaip nerandu schemų blush2.gif

pas mane analogiska beda noriu nunerti suknele o schemu ner is akie as nemoku blush2.gif blush2.gif
Pagelbekit kas nors. Visas temas jauisziurejau ner schemu blush2.gif
Atsakyti