Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(almara @ 2008 05 13, 08:52)
ojojoi koks fainutis wub.gif ir mes ruosiames savo maziaus krykstynoms vis nesugalvoju kaip man ji aprengti nereja esu dar tik ant pirmolaiptuko zaidziu su kepuremis vis pagalvoju ar as toki sugebeciau sunarplioti per menesi  g.gif
o gal mamytes man padetu  blush2.gif ir parasytu viska nuo a iki z unsure.gif ir kokius siulus butu geriau nusipirkti labai dekinga is anksto 4u.gif

Is kokiu siulu (vilna, medvilne, bambukas) savo maziuliam rubelius narstot? Kokiu atsisakot (akrilas, 70proc akrilo ir 30proc vilnos)? Kur perkate siuliukus (Vilniuje)?
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 10, 15:58)
la 4u.gif
pagaliau susiruošiau įkelti - ilgojo savaitgalio rezultatas ant galvos biggrin.gif user posted image


Super thumbup.gif O pagal kokia shema nėrei,ar iš galvos?
Atsakyti
Sveikos merginos noriu pagalbos jusu paprasyt gal kas ka pasiulytumet. Noriu savo mazylei nunerti kazka grazaus krikstynom, gal kokiu minciu mestelsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frigii @ 2008 05 13, 21:24)
Sveikos merginos noriu pagalbos jusu paprasyt gal kas ka pasiulytumet. Noriu savo mazylei nunerti kazka grazaus krikstynom, gal kokiu minciu mestelsit? blush2.gif

Pažiūrėk temoj-suknelės,pradžioj yra mergaitiškų modeliukų arba temoj krikštynų modeliukai
Oi pamačiau,kad laabai dar mažytė dukrytė.Tarp krikštynų modeliukų turėtum rasti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 14 gegužės 2008 - 08:24
Aciu bandysiu ieskoti mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2008 05 13, 13:31)
Super  thumbup.gif O pagal kokia shema nėrei,ar iš galvos?

iš galvos.... pagrinde ėjo 1pynutė 1su užmetimu į apačioj esantį stulpelį 1 pynutė + 2su užmetimu 1 pynutė 2 su užmetimu į apatinę tokios pynutės "skylę" - gal supratai apie ką aš čia.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 14 gegužės 2008 - 19:14
Mergaites, as ne i tema, bet gal kas matet kur sios sukneles apacios rasta?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 05 04, 16:02)
Sveika, kazkada siulu temoj aktyviai aptarinejom bambukinius siulus. dar esu idejus info cia.  is tu kur as mezgiau, maciau praeita savaite dar buvo nupigintu Midaroj VLN smile.gif Fox lady, o tokiu as niekur ir nemaciau g.gif  Kur pirkai? Kaune kartais bunu ir mielai aplankau siulu pardes doh.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(zinulė @ 2008 05 05, 00:14)
Aš tokius Kaune naujoj siūlų parduotuvėj Savanoriųpr. pirkau. Ir prie 25 turgaus jų yra: ir vienspalvių,ir margų 4u.gif


Sorry, biškį be kompo gyvenau tai tik dabar atsakau.
Aha, aš juos ir pirkau toje naujoje parduotuvėje Savanorių pr., netoli Hypermaximos.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 05 17, 08:33)
Sorry, biškį be kompo gyvenau tai tik dabar atsakau.
Aha, aš juos ir pirkau toje naujoje parduotuvėje Savanorių pr., netoli Hypermaximos.

O dabar kokių spalvyčių šitų užsivežę. bigsmile.gif Net seilė nutįso pamačius,bet jau susilaikiau, ir taip siūlų keliems mezginiams į priekį turiu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Nuneriau savo panelei suknele, bet kaip ji man nelimpa schmoll.gif , jauciu reikes laukt geresniu laiku, kol mergina biski ugteles doh.gif . Paziurekit ir jus ir pasakykit kaip jums atrodo, nes man tai schmoll.gif .
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 17, 13:32)
Sveikos merginos  4u.gif
Nuneriau savo panelei suknele, bet kaip ji man nelimpa  schmoll.gif , jauciu reikes laukt geresniu laiku, kol mergina biski ugteles  doh.gif . Paziurekit ir jus ir pasakykit kaip jums atrodo, nes man tai  schmoll.gif .


Man tai ir dabar labai gerai thumbup.gif O ir paaugus galės nešiot, mini bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes.Radau vienam žurnaliuke megztuko aprašymą.Jis pasirodė toks visai nesudetingas schmoll.gif Bet jo emiausi,tai man pasidarė tamsus miškas blink.gif Labai mažai (bent jau man) to aprašymo.Gal kuri galėtų truputėlį plačiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti