Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

Mano paskutinis darbelis smile.gif kareivisku spalvu ir sagu variantas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Kokiu grozybiu jus cia prineret ir peimezget thumbup.gif

Man siuo metu uzejusi nerimo manija, tai neriu mazyliui kepuriuka tik va MB pareiske kad mergaitiskai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 05 12, 12:31)
Mano paskutinis darbelis smile.gif kareivisku spalvu ir sagu variantas smile.gif

Idomiai sugalvota su kareiviskom sagom thumbup.gif Grazus megztukas.

Parodysiu ir as ka pries men nuneriau sunenui (minti nukopijavau is vienos supermamos) ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 05 12, 13:31)
Mano paskutinis darbelis smile.gif kareivisku spalvu ir sagu variantas smile.gif
user posted image


Na labai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(tatedo @ 2008 05 12, 14:18)


Parodysiu ir as ka pries men nuneriau sunenui (minti nukopijavau is vienos supermamos) ax.gif
user posted image

Gražu,gražu ir šventiška,bravo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 10:27)
Kad jau išgyrėt,tai dar vieną berniukišką įdėsiu,tiesa jau irgi išaugtą


O-lia-lia, labai gražu wub.gif

QUOTE(Mate @ 2008 05 12, 12:31)
Mano paskutinis darbelis smile.gif kareivisku spalvu ir sagu variantas smile.gif



Labai gerai žiūrisi thumbup.gif O siūlai čia pereinantys, ar kelių spalvų maišei? g.gif
QUOTE(tatedo @ 2008 05 12, 13:18)

Parodysiu ir as ka pries men nuneriau sunenui (minti nukopijavau is vienos supermamos) ax.gif


Vai koks išpuoštas pupuliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 05 12, 14:09)
Gražu,gražu ir šventiška,bravo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(Žiogienė @ 2008 05 12, 14:12)
Vai koks išpuoštas pupuliukas wub.gif

aciuks.gif
Taip, cia sventinis kriksto rubelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tatedo: 12 gegužės 2008 - 15:09
QUOTE(Mate @ 2008 05 12, 12:31)
Mano paskutinis darbelis smile.gif kareivisku spalvu ir sagu variantas smile.gif
user posted image


Labai originalu thumbup.gif

Beje, pamačiau šitą modeliuką ir prisiminiau, kad mamos ieškojo kamofliažinių siūlų. Tai va, aš kątik iš Verpalų parduotuvės Vokiečių g-je, tai ten mačiau bent porą siūlų, kurie numezgus turėtų atrodyti ala kamofliažiniai. Tik vieni stori, o kiti pvz rudos spalvos melanžas, tai gaila be žalios rolleyes.gif bet šalia melanžas šių spalvų: ruda - žalia - oranžinė - ir berods dar kažkokia, nepamenu, bet man atrodo, kad atrodytų gana kamofliažiškai, vadinasi Barbie, kaina ~7,50 Lt.

QUOTE(tatedo @ 2008 05 12, 12:32)
Man  siuo metu uzejusi nerimo manija, tai neriu mazyliui kepuriuka tik va MB pareiske kad mergaitiskai atrodo doh.gif


man irgi nėrimo manija, dėl to kalti Bangos siūlai biggrin.gif

QUOTE(tatedo @ 2008 05 12, 13:18)
Parodysiu ir as ka pries men nuneriau sunenui (minti nukopijavau is vienos supermamos) ax.gif


Labai puošnu ir pakylėta wub.gif
Atsakyti
4u.gif
sveikutes, puikūs jūsų darbeliai mamytės, o ir vaikiukai papuošti rankdarbėliais atrodo šventiškai thumbup.gif

Vat prireikė man jūsų patarimų - mezgu savo pilvinukui (dar kolkas jis ten tongue.gif ) vokelį ir noriu paklausti, nors darbelį dar tik įpusėjau, kaip numegzti kapišoną, bet tokį smailėjantį kaip kepuriukas į viršų, nes manau toks smagesnis mažam leliui bus nei apvalus paprastai susiūtas..
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal surinkti akis nuo kaklo ir megzti į viršų kiek reikia, o po to kažkaiptai gražiai susiūti
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 05 12, 17:29)
Gal surinkti akis nuo kaklo ir megzti į viršų kiek reikia, o po to kažkaiptai gražiai susiūti



na aš ir taip galvoju, bet noriu padaryt, kad kapišonas būtų kaip nykštuko kepuriukas, smailejantis doh.gif
Atsakyti
mano kareivisko megztinio tokie siulai, tiesiog mezgi ir linijos deliojasi, pavadinimo nepamenu, pirkau Hales turguj
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2008 05 12, 14:18)
Idomiai sugalvota su kareiviskom sagom thumbup.gif  Grazus megztukas.

Parodysiu ir as ka pries men nuneriau sunenui (minti nukopijavau is vienos supermamos) ax.gif
user posted image

ojojoi koks fainutis wub.gif ir mes ruosiames savo maziaus krykstynoms vis nesugalvoju kaip man ji aprengti nereja esu dar tik ant pirmolaiptuko zaidziu su kepuremis vis pagalvoju ar as toki sugebeciau sunarplioti per menesi g.gif
o gal mamytes man padetu blush2.gif ir parasytu viska nuo a iki z unsure.gif ir kokius siulus butu geriau nusipirkti labai dekinga is anksto 4u.gif
Atsakyti